Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    JSem zvedavej jak dlouho tu bude tento clanek a jestli se k nemu nekdo ferove vyjadri???
    Vy pokazde kdyz neco delate tak pak zjistite ze podle vaseho *** meritka ( prachy vs. drop ) je ten drop asi az moc dobry!!
    A vsechno to poupravite tak ze clovek uz tu vec v "zivote nevidi" ....jste banda zebraku a kdyby to slo tak ten drop za cely event bych vam nechal spolknout aby jste se snim udavili!!
    Vsichni tu litame nekolik hodin aby jsme meli na vstupy perly a konecne dropli ty 10-kove runy aspon a postupne skladali a takhle porad dokola...clovek to bral i kdyz to je velmi vyzivne behat 4 hodiny v kuse kvuli par perlam na vstup. Ale bylo to neco co jste udelali pro nas a myslim si ze vetsina to uvitala.
    Jenze vy jste to zase delali jen aby jste vsechny ***!
    Nikde o tom ze by byla nejaka uprava dropu nebo neco...neni ani zminka, jestli ano ukazte mi ji.
    Vsechny tyhle vase radoby upravi nejdriv poradne promyslete i kdyz pochybuju ze slovo myslet vam neco rika krome slova penez!!
    Kdyz by se takhle dam priklad prodavali auta jak to delate vy, tak treba za tyden by u me nekdo zazvonil a rekl sory vole ale ty zadni sedacky tam mas navic..mi si je berem zpet.
    Co vy si osobe myslite, delej te to poradne a vypoustejte veci ktere jsou hotove!
     
    Last edited by moderator: Mar 15, 2020
    setoneto likes this.
  2. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Na co si stěžujete, prostě jste si drop vyčerpali, třeba zítra vám to popadá lépe. 3 dny zpět sem měl do 20 kol 2 runy a zase dnes runa co každé druhé-třetí kolo. Nemůžete dropovat každý den runy jak na běžícím páse a chtít aby padali ještě více. Je jasné, že se najde den kdy to prostě nepadá. ;)
     
  3. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Kamo, jako nejvetsi zebrak si tu pripadam ja, kdyz tu jeste resim svoje mindraky, misto abych hral nebo drzel hubu, protoze tady uz to davno zdechlo :) takze si pripadam jako kdyz kopu do mrtvoly. Sry, ale tohle uz neni ani stin byvaleho fora a kdyby se tu par lidi z dobry vule obcas nepodelilo o rady, tak sem uz nelezu. Diky vsem co mi tu kdy pomohli :)
    Edit: Costa sry, ale jedu i pres 10hodin denne a ten drop je posledni dva tri dny uplne mimoza, oproti uvodnim dnum traga
     
    Tazmaniak.CZ likes this.
  4. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Co to tu povidas o nejakem bezicim pase...jedinej kdo tu behal jak na bezicim pasu jsme mozna mi kdyz dropujeme perly .
    A poprosim te o objasneni slov ( vycerpany drop )
     
  5. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    No vyčerpaný drop. Jeden den to padá dobře druhý den zase vůbec. Nechápu že počítáš s tím, že ti každý den bude něco padat tak jak by sis představoval. To že to jeden, dva dny padá furt a druhý den zas vůbec je myslím si normální. Chápu, že lidi si zvykli mít ve hře stále všechno rychleji a rychleji, a když něco nepadá tak, jak to padalo v největším dropratu tak si hned stěžuje, ale tak to prostě je. :)
     
  6. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Dobre bez emoci:),
    v teto hre ja nepocitam s nicim a uz vubec ne s tim ze neco bude tak jak bych si predstavoval...rekl bych ze ty budes mit asi bud to jiny drop a nebo hrajes jinou hru.
    Jestli mas namysli ze cca 15-20 10%RUN z toho 3x znalosti je extra super material v tom pripade mas pravdu.
    Chodim do prace jako vetsina lidi tady a mam jine veci na praci ...ale snazim se pak tady vytezit z dane veci maximum...ale to je jedno ja nevim co me to vubec napadlo sem psat...tady je stejny jak kdyz si budu povidat s kravou ve statku ...vybrecim se a ona pak udela bu.
     
  7. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Tak 95% lidí co to hraje má i jiné věci na práci, to se neboj. Jak si to sám vystihl v tvé poslední větě "vybrecim se". O pár postů výš jsi měl výlev jak se mají udávit dropem atp. Omluv mne, že nesouhlasím, když si někdo stěžuje na něco, na co by si stěžovat ani neměl. Máš zdarma runy, které by jsi jinak musel kupovat za 4lístky nebo drakeny, co víc chtít? Samozřejmě dostanu něco zadarmo (když nepočítám čas strávený farmou perel, následně velkou síni), ale chci víc a snáž dosažitelný, a když to tak nebude budu si stěžovat, co jiného. Ale co si budem, mnohem pracnější a náročnější by bylo nafarmit ty 4lístky, za které se ty runy kupují, ale to asi člověku nedojde v zápalu emocí nad tím, jak je nespravedlivé, že jeden den něco padá moc a druhý den zas málo.:);)
     
  8. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Podle toho jak je ted vsechno dostupny runy, 4listky, drakeny, jadra, tak az prijdou zmeny da se cekat, ze vsechno orezou na kost a budem zase na zacatku a budu cumet ze tu otrocinu co jsem tu podstupoval, abych se nekam dostal pujde koupit nebo nadelat easy, ale bude to k nicemu. Udelaj dalsi stupne run a sutru a budem zase dokola behat prisady jak sasci, porad stejnej opruz jen proto, aby me pak zase zkrouhli, vymysli jeste vetsi ojeb nez je pozirac a dalsi nesmysly
     
    -Costa- likes this.
  9. Inu

    Inu Junior Expert

    jahaha to je prča tu čist ty nolifery jak breči :D bude I7 tak šup šup naboostit kreditky nachystat nočniky a jedem ze +10hodin denne +18aspon. inak se 2-3postavy zvladat nedaj :D a to i s extremni pomoci gildovniku :D S I7 určitě přijdou i nove tiery kamenu a klenotu tych 5% co maj vše těch se to nijak nedotkne a zasejc se budou po 2tydnech nudit ale normalni hrači a tryhardisti/nolifeři co běhaj třebas event na třech postavach aby měly zadarmo prem bo delux ti utřou a je to dobře. Hra směřuje do *** otvoru a kazdej kdo tomu dava jeste nejakej effort je bud blazen nebo hardcore addicted vemte si třeba jen kaminky jak dlouho to trva hrači zvednout kdyz je dejme tomu na 30-50k a ma trebas 2-3pyramidky no z šedej na zelenou pote na modrou pak na fialovou a nakonec lego kaminek :D a vse to behat na jednej nejrychlejsi mapě stale dokolecka dokola a to jsou jen rudy no fujky jak sem psala pokud nekdo stale věří no tak at věří :D
     
    Last edited by moderator: Mar 15, 2020
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ani nevím jaký runy řešíte... Už tak týden hraju stylem "jsou 3 perly budu tady max hodku "... Síň dávám denně 1x,dnes padla runa na znalosti.. hodnota úplně nulová... jako hezky že to padá,ale ta nejslabší..takže potřebuješ 3 na norm..a to je tak 30 perel...jestli tohle přijde někomu jako jackpot..já mu to teda neberu(nafarmit 30 perel chce tak 10-12 hodin)... Ale dřív nasbíram 4listky než těch 30 perel... O tom že běhat norm je nenormální vopruz neříkám už radši nic....
     
  11. Amhe-Ramun

    Amhe-Ramun Forum Apprentice

    Jak vyrobím tu Draganovu zbraň zlosti? Mám všechny 4 její části, ale když je dám do ponku, tak se nic nestane.
     
  12. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    ja taky nevim proc to tu tak prozivate:) kamarad kdy si chte dropnout plast od herolda a stalo ho to 8k klicu me jen 2k ted farmi runy kamarad ma za 2h 10-15 run ale zadnou cervenou perlu ja mam za 2h 7 run a mraky cervenych perel

    proste nekdy to pada tak nekdy zase jinak ne vzdy stejne co se tyka run z velke haly taky nahoda kamarad tam sel cca 50 kol a mel cca 20 run ze zacatku eventu ja tam sel taky a za 40 kol sem mel jen 4 runy :)

    a ted to dulezity nejdulezitejsi v tehle hre a farme je stanovit si co chces a co je dulezity :) kdyz nekdo farmi tolik hodit skupinovy bednicky tak asi ma strasnou hromadu klicu k amforam ktery kdyz vypotrebuje tak dostane hromadu drakenu za ktery si muze jit koupit 20% runy a k tomu jeste hromadu cervenych perel

    ja osobne kdyz si to tak cca spocitam i s listama tak za tanhle event sem nafarmil cca 250 cervenej perel bez otevreni amfory a to hraju 2-4h denne podle nalady
     
    -Costa- likes this.
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    A nezamněl jsi jednu tu část za ty bouřné nebo jiné kameny?

    Tyto 4 potřebuješ
    [​IMG]
    Pokud je máš tak ti možná chybí recept.
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    nebo nemas recept, pujde koupit u matrony, ale kde ted stoji ani nevim, asi pobliz gnoba
    ja resim oboje runy jak z velky haly, kde to zkrouhli tak, ze je mi za ne az trapne a i skup runy, ktery mi teda prijdou o tridu lepsi nez ty z haly a beru je jako maly balanc u wara vs trp v rozdany dmg, ikdyz jen drobky, protoze bosse diky nim 2xrychlejc nedam
    hraju dve a ne proto, abych mel zadarmo deluxe nebo prem, to si muzu koupit a premium jsem koupil buhvi kdy na 3mesice a porad mam asi 70dni a da se rict, ze neubyva, ale proto ze me prestalo bavit hrat na jedny, nolifer asi budu s tim casem stravenym ve hre a proto asi vidim jak to dodrbali
    vcera jsem behal s typkem, psal 1:30 28pearls :) rikam normal nebo stastnej den? normal s amforama, no tak ja jsem tak na pulce cca, na drakeny dobry hrabu po tisicich denne kdyz otviram amfory, to je zase good, ale chci skup runy, ty si nekoupim :)
     
  15. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Costa ja nebrecim nad tim ze mi tu neco pada malo, spis se rozbrecim nad tebou nez ti to vysvetlim.
    Prvne jsem psal jestli je neco s dropem na runy ze nepadaji ....jeste jednou pro ty pomalejsi ze nepadaji.
    O tom ze ve hre je nejaky "droprat" jako ze dnes ano a dnes ne sem nevedel. Ma predstava byla ze je nastaveno nejake procento padnuti a je jedno jestli v sobotu nebo v nedeli . Uz jenom tohle me docela prekvapuje.
    Ohledne farmeni lupenu se stebou bavit nebudu run za lupeny jsem koupil ranec a nejen to, nevis a mluvis o me jako kdyz bych misto hrani mel si veci tady vybrecet.....to bych tvle byl nahej:).
    Nevedel jsem ze jako hrac mam treba dnes a zitra smulu na urcity drop behem eventu ktery za nedlouho konci:):):):) tvle ted uz se bavim jenom.
     
  16. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    tak jestli uz mas 5x3% tak je to v pohode ne
     
  17. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Nebrečíš nad tím, že ti něco padá málo, tak to ten post o pár řádků výš psal za tebe asi někdo jiný. :D:D To, že je nastavené nějaké % dropu jak sám píšeš, ale neznamená, že ti to bude padat pokaždé stejně, prostě jednou víc, jednou míň. Psal si, že ti to padalo pak že přestalo. Napsal sem ti, že osobně mi to předtím den nepadalo vůbec a dnes zase ano. Event trval dost dlouho, aby člověk stihl víceméně co potřebuje. To, že ti to přestalo padat ke konci eventu bohužel, ale je to tak. Takže si klidně stěžuj dál nebo nestěžuj, jak chceš. Taháš do toho moc emocí, první přemýšlet co a jak, a pak psát. Tyhle emociálně stěžovačný příspěvky jsou dobrý no. Končím debatu. :p
     
  18. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ze zacatku kdyz to padalo jsem jel trpa, pak jsem se vetrel do skupky kde se bavili o tom, ze fungujou i solo, v tu chvili se mi snad zastavilo srdce, rikam ja kikot proc nejedu wara no a v ty dobe to zacli orezavat :) no 5x3% mam, ale v zastave mi to vychazi 3.990 utok, tak potrebuju jednu udelat 4% a to uz je fakt masakr, kdyz nepadaj :) ale tech 7kousku uz dotahnu i kdyby nevim co
     
  19. Tak tomuto Dragan eventu dávám 11 bodů z 10. To se BP fakt vyznamenal. Klobouk dolu.
    PS: A nemyslím to ironicky.
     
  20. Kocourak

    Kocourak Forum Greenhorn

    Myslim ze je dulezity ze ten starej *** Aza jim zalez zase do prdelek. .-))
     
    Last edited by moderator: Mar 15, 2020