Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kocourak

    Kocourak Forum Greenhorn

    Pardon Azachcielek. Sharkczech.-)
     
  2. setoneto

    setoneto Forum Pro

    tak za 4hodky 29perel, 2k drakenu a asi 30skup run a chybi mi uz jen jednou zastava, jelo to pekne, asi stacilo chvili knourat na foru :) ale velka hala pro me zklamani, tam mi to padalo tak prvni tyden a od ty doby uplnej slus, ze pry chod tam po 22ty hodine padaj, ne nepadaj, ale ty runy tam me zas tak nedrou, ty skupinovy jsou absolutni pecka, palec nahoru
     
  3. @Kocourak s nadhledem přejdu tvoje komentáře.


    Ptám se..

    Jsem snad jediný komu se na tomto eventu líbí:
    - zajímavé a hodnotné odměny v postupu eventu.

    (splněním eventů na všech 4 postavách si hráč přijde na pěkný ranec temných mincí)
    - zajímavé odměny za splnění základních úkolů
    - možnost získání run včetně skupinových
    - v rámci farmení čtyř eventových map (pastviny, vykopávky, poušť, železný les) - možnost zisku ohromného množství klíčů k amforám, kamenů duší, drahokamů, mocných perel nutných ke vstupu k Draganovi.
    (osobně mám zatím nafarmeno 4K kamenů duší, což je ušetřených nějakých 160K temných + nafarmených 1330 klíčů k amforám, což je ušetřených cca 532K temných + nafarmená speciální esence na rozbití skupinových truhel, když odečtu počátečních 6K esky, mám 84K ess, to je ušetřených nějakých 42K temných.. do toho nepočítám zisk mocných zakl. perel k Draganovi za splnění denních úkolů + farm. Klíče k truhlám atd.......)
    - možnost získat nový a použitelný unikátní amulet + pet
    - možnost získat na první dobrou všechny unikáty z Dragana.
    - event splnitelný pro všechny bez rozdílu (s výjimkou získání amuletu --pro obtížnost inf1-4), i bez počáteční "investice". Osobně, když jsem začínal s eventem, neměl jsem ani perlu.
    - event dostatečně dlouhý.

    Zapomněl jsem na něco?

    Moje hodnocení.... 11 z 10...

    Pěkný den a dobrý drop.
     
    King_of_Flames likes this.
  4. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Mě zaujalo to ušetření 160k TM za kámen duší... To je jako na co? Já to rovnou prodávám když to nenechám na zemi ležet... Co nikdo nekupuje přece nemůže mít žádnou cenu a ne 160k TM...
     
  5. To je prosté.
    Nevím jako to funguje v tvojí gildě, ale v rámci našich gildy (Akademky a hlavní gildy AL), když chodíme ve skupině se slabšími hráči, kameny duší se u bosse na vyšších obtížnostech vždy hodí. A proč by se tohoto štědrého dropu kamenů duší nevyužilo?
     
  6. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ve velke hale (a nejen tam) to je stejne, jako kdyz farmis lstive oci nebo pozirace snu. Muzeme tu spekulovat o tom, jestli je nahoda ve hre opravdu jen nahodna, ale fakt je, ze kdyz to nepada, tak to proste nepada a nema absolutne vyznam se to snazit zlomit. Lepsi je to nechat (3 az 4 zabiti Dragana bez dropu runy) a zkusit to jindy. Mne se tato taktika dost osvedcila.

    ----------------------

    Kameny dusi fajn, ale proboha stohovani jen na 999 je za trest. Stejne tak stare HP lahvicky. V tomto mne BP neskutecne stve. Absolutni nezajem s tim neco udelat, pritom to je otazka par minut to zmenit. O batohu na esence radeji ani nehovorim (pritom sam Jessie ve vcerejsim streamu nadhodil, ze batoh na esence by byl fajn; tak to aby se v tom clovek vyznal....).
     
  7. A ještě k těm kamenům duší... ve včerejším streamu ukázali další vývoj hry a poměrně v brzké době (na poměry BP) nás čekají další inferna a ty kameny se určitě v začátcích budou hodit i silnějším postavám...
     
  8. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Jen pro ilustraci - ted hodinu a pul 003 mapa se vsemi tridami a dropl jsem cele 4 skupinove runy...
     
    setoneto and Azachiel_de_Morgen like this.
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    couda, tvoje rady si beru k srdci uz par let, asi mi nikdo nepomohl v tyhle hre vic nez ty, takze kdyz jsem behal pozirace, zkousel jsem ruzny kombinace toho co tu kdo kdy radil, ruzny casy, odhlasovani, zavirani klienta, zahrat si na jiny postave a vratit se, davat mezi bossama mapu a nevim co vsechno cloveka napadlo, aby to nejak zlomil, neslo to :) byl jsem si jistej, ze jsou dny kdy to pada a kdy ne, dam 10xherolda nepadne, jdu arachnu nepadne jdu jinam apod, ale ani to mi nefacha. spis to kazdej den obehnout a vyzkouset a kdyz pada tocit do zblbnuti, ale i tam neni zaruka, padne 2x3pozirac za 10cest jooo dneska nafarmim a najednou slus dalsich 30-50kol nic :) ale pozirac neni casove omezeny event, perly nadelam a vybeham, hraju denne a po prvnim cca tydnu mam ve velky hale utrum, ten drop podle me orizli nebo tam maj knoflik, kterym kdyz hraju nekdo zbesile krouti a smeje se mi :) je i dobre mozny, ze ted dam 10xhalu a padne 5run a pak uz ani jedna a to je fakt na hlavu v tyhle hre :rolleyes:
     
  10. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Hele taky mam pocit, ze v R228 runy ve Velke hale padaly o neco vic, nez v R229. Bohuzel to je tak, jak to je. Ja si o "nahode" v teto hre myslim svoje, ale stejne s tim nic nenadelame. Kazdopadne kdyz to nepada, tak na to kaslu, protoze to vyjde (skoro) nastejno, nez kdybych se to snazil zlomit (pri dnesnim rannim farmeni skupinovych run jsem udelal vyjimku a zkousel to zlomit - bez uspechu). Event je casove omezeny, tak holt nafarmim, co nafarmim.
     
    setoneto likes this.
  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak mam 3x999 .. to mi staci tak na 5 let i kdybych bral 4 newborn lvl55ky sebou denne... to nemuzu vyluftovat do konce zivota ha DsO.. rikam jenom ze i kdyz to pada do aleluja..tak to ocenit dle Bp na 160k TM je k smichu..to ma cenu tak 10 stribrnych...
     
    Inu likes this.
  12. setoneto

    setoneto Forum Pro

    no k tem kamenum dusi, ja to ocenuju uplne nejvic, kdyz prisly velky zmeny a hra se ze dne na den stala 2xtezsi mel jsem asi 3k ozivovaku nahranych od sasku, ktery zmizely za 3mesice a prvni dtu co prislo po tom jsem uplne odtrpel, nikdy jsme nebyla zadna top gilda a dost se u nas tocili noobici a kvuli tomu utikali dobry hraci, coz chapu, staci jedna brzda ve skupce a uz behas qcko ne za 3minuty, ale za 5 a vic a to nikoho dlouho nebavi, prvi dtu po zmenach jsem byl uz vycuclej z ozivovaku a kupoval jsem 50 za 2k tm co dve hodiny, vubec jsem se v ty dobe ze hry neradoval, ale porad nevim co jakych 160k tm myslite?
    edit: jo precetl jsem si poradne predchozi prispevky a uz chapu :)
     
    Last edited: Mar 13, 2020
  13. Inu

    Inu Junior Expert

    a co teprve ty perle :D ja jich mam cca 300k což je neuvěřitelnych 1049100temnych :D ta logikla nedava smysl a je znamo ze jsou tu zavislaci co by branily DSO i kdyby ja nevim co by :D
     
  14. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Mně by zajímalo, proč se opíráte do Aziho jen proto, že pochválil event, kterej se líbí všem. :D

    A to, že padaj runy málo je opravdu k smíchu. Pokud někdo složí 5 run na maximum během jedinýho eventu je naopak naprosto přehnaně výbornej drop. Osobně nechápu BP, že to tak pustili, protože teď už ty runy nemá cenu cpát do dalších eventů jako odměny. Přitom jsme je klidně mohli skládat rok, nebo dva a bylo by o zábavu postaráno.
    Prostě přišla doba "mějte všechno hned". Nevím jestli je to dobře.
     
  15. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ted nevim kdo se tu navazi do Aziho, ja urcite ne, snazim se tu snizit svoji frustraci z velky haly, ikdyz zrovna dneska 40kol 14run a ani jedna na znalosti, takovy maly zazrak pro me, pak mi padla nebula a stesti odeslo a za dalsich 15 ani ň. Jo z predelanyho dragana jsem mel obavy, ze to dodrbou, ale povedlo se jim to skvele namichat. Event super, ale ta mechanika na drop je kruta ojebavka
     
  16. Gaute, jediné co mě napadá, že je to v souvislosti s dalším rozšířením hry, co na streamu avizovali.
    Vyšší inferna, později i Q10 a kdo ví co dál...
    Před nějakou dobou uvolnili drop královských schémat. Není pomalu mapa aby mi nevypadlo zelné či modré schéma. Šutry padají, že se pro ně jezdí valníkem. Teď navíc v tomto eventu i ten drop run. A takto bych mohl pokračovat... BP vyslal jasný signál... připravte se, vylepšete se, budete to potřebovat.... :D
     
  17. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Já doufám, že změny budou větší než jen přidání i5, i6, i7.... Protože k čemu to je? Eventy se dělaj tu na fatalu, tu na trýznivce, tu na normalu. Na síle postavy vůbec nezáleží. Do arény nic nepotřebuju. Žebříky se taky běhaj třeba na i1, nebo na fatalu. Mám už téměř full královský šutry, ale vylepšenejch mám asi 5 na modro a 2 na zeleno. Nebaví mně si ty šutry zvyšovat, není motivace. Na i4 jsem letos asi ani nebyl. Kromě teď Dragana, když je i4 zadarmo a slabší hráči chtěj nadropovat i4 set. I když přidaj i20, tak pokud totálně nezměněj samotnou podstatu hry, je to úpně k ničemu.

    Navíc když se se svým prckem prokousávám trýznivkou, je to úplně stejně zábavný, jako když běžím se svým warem i4.
     
  18. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Vubec nechapu co je to za modu behat zebricky na fatalu, setkavam se s tim cim dal castejc a pripadam si jak ve skolce. Prave proto, ze bp nuti behat eventy na normalu apod si prece nebudu kazit dojem ze hry jeste v qckach a klidne je zcasti odbeham na i4, abych si zablbnul, minimalne i3 a je mi jedno, ze to vychazi hur na cas a kdyz je hodne dobra skupka, tak to nema ani tenhle vyznam, protoze rychlejc tam nedobehnu a boss se ani neuprdne a lezi :)
     
  19. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Já vím, ale popisuju realitu. :) A solo to asi běhá na i3 málokdo.
     
    jackoneill1976 likes this.