Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gauthor

    Gauthor Count Count

  2. anti.

    anti. Regular


    dva druhy hromádek, jeden druh padá všude, druhý jen na event. mapě... v podstatě jde o "krychle" i když z těch event. hromádek padají drakeny a myslím, že i drak. jádra
     
  3. elikape

    elikape Forum Apprentice

    Kuva řekněte mi někdo k čemu tenhle event vlastně je. Odměny na houno a runy taky.
     
  4. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ukaž staty když je ti tenhle event s odměnama "na houno"...
     
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    [​IMG]

    Q4 fatal z normálních monster krysy jsem neviděl.
     
    Azachiel_de_Morgen likes this.
  6. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Má pravdu předsedo.
     
  7. ki84

    ki84 Advanced

    Ani ich vidieť nemusíš, nie sú tam :). Ja robím aj rebríčky a naozaj to v Qčkach padá aj z monštier. Málo, ale padá.
     
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    v cem?

    jen z listy..

    2760 drakenu
    2 brouseny,15 zarivy,7 dokonaly,2 svaty,1 royal kamen..
    39% resist na jed (26%+13%..)
    5kTM
    100%ni moznost ziskani peta ktera minule nepadala vubec..

    a to jeste ani nevylezl mhorblik.. doufam ze tam taky zvedli moznost ziskani peta..

    ja uz nevim co by lidi chteli za odmeny...
     
  9. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A zkousel jsi drop postupu? Z cervu pod hradem na Inf4 uctyhodnych 250 postupu (podle zprav z neceskych sekci fora). To mas minimalne 200x ventilu a o esenci radeji ani nemluvit (bez atiry asi nemozne). Jsem zvedav co budes rikat, az uvidis potrebny pocet klicu pro vstup na Mhorblika.
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ale tak se nebavime o tom kolik vstupu je potreba,ne?...
     
  11. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Může mi někdo prosím poradit kde se dá na stokách přijít k nějakému rozumnému počtu bronzových odznaků? Asi dělám někde chybu. Po několika hodinách hraní nemám ani první lištu (mám asi 300 odznaků). Chodím na trýznivku, hlavně kvůli počtům klíčů za vstup. Ale pod hradem jsem na trýznivku nebyl schopnej toho červa ubít a přišel jsem skoro o všechnu essku.
    Ne nechci mít všechno hned a je mi jasné že když nejdu na i4, tak budu mít drop nižší, ale i kdyby byl násobnej nedovedu si nějak představit nasbírat 60k odznaků. Jde mi o to jestli jsem někde něco neminul, páč třeba u Dragana se k postupu dalo časem dostat.

    Díky :)
     
  12. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Ahoj, hledal jsem na foru ale nic jsem nenasel....tak se obracim sem.
    Pls krysa ktera se ma objevit pred vchodem , je nejaka rada ohledne casu setkani:). Ciham tu jak sojka krakonosova a nic:).
    Predem diky
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    minule cas vyskytu krysáka psali na fb ci instagramu od kdy do kdy.
     
  14. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Ono je potreba vzit v potaz i mnozstvi vstupu (eska, cas, ventily, klice, atd.), ktere je potreba vynalozit na splneni eventu a pak si clovek rika, ze event za to nestoji.
     
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    napsat k cemu je event kdyz odmeny sou k nicemu je docela spatny popis a zavadejici hodne odmeny sou super jako 2 kralovsky kameny jen tak nekde nenajdes ikdyz vezmu ten nejlevnejsi tak oba stoji cca 410 000 tm takze u tohodle eventu bych spise volil jina slova event podle prvnich prognoz je tezke a narocne udelat vyplati se mi ta namaha kvuli 2 kralovskym kamenum?

    muj nazor farmim klice na Q4 inf3 1 kolo a mam 21 klicu takze si udelam 5 kolecek a mam cca 100 klicu a chodim mapy na bolestivku jen za 6 klicu a uz mam nafarmeno na 30 ventilu za cca 3h hrani a pak az budu mit 200 ventilu budu chodit na cerva sice sem jeste nedomyslel kde vezmu essku ale to se nejak vymysli do konce eventu:D
     
    setoneto likes this.
  16. vkillerx

    vkillerx Forum Pro

    Hlavným problémom je že event môžu skončiť len ľudia čo tie kamene nepotrebujú prevažne a pochybujem že ja som jediný ktorému sa množstvo času za pár kamenov vyplatí
    Drakeny mám tatám odvtedy čo mi zmizla 30% hp runa z prstena
    resist runy sú na nič kedže máme runy z zimného
    5k tmn je za hranicou rozumného hrania a úprimne nie je to tak vela
    ten pet je nice ale možno tak do collectorky tým pádom nie dakujem mám rád svoj zdravý rozum
     
    elikape likes this.
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ale tak nikdo vas nenuti to hrát...

    me se to taky nelibi ze me "nenechaj" v klidu.. bych mohl v klidu tlacit LB,tak sem natlaci tohle.. me osobne se vubec nelibi ty dvouhodinovky.. to se muzu jit zase klouzat jelikoz chodim do prace.. nemam sanci to stihat.. ale tak holt to neudelam..

    mluvim o tom ze odmeny jsou super z atu namahu.. kdo to nechce tak prosim..

    a to ze event muze dokoncit jenom ten kdo ty kamene nepotrebuje..tak to ne.. muzes to hrat do aleluja na bolestivce a dokoncis to..

    jak listy byly omezeny ze se zvysovala obtiznost lidi breceli..ted kdyz muzes na normalu hrat tak jsou "blby odmeny"...
     
    setoneto likes this.
  18. vkillerx

    vkillerx Forum Pro

    Prosím ale ja mám rád svoje mozgové bunky a nie som sám a odmeny 100% nestoja za 2 týždne presedené pri hraní niečoho čo ta ani nebaví lebo to je spomalené jak svet keď chceš kamene čo za to sotja prosím vianočný event prosím dragan prosím čokoľvek doprdele iné ako 200 kôl za 300 ess pri najlepšom ked priemerná príprava na jeden z nich(essencia,klúče na mapy,atd.) trvá minimálne hodinu
    + prevažná časť kamenov sa dá dostať behom 2-3h zvyšok sa jednoducho nevyplatí jak časovo tak zdrojovo
    za druhé všetko sú to bágle a nie konkrétne kamene 90% báglov mi vyhodilo diamanty takže nie neprosím tých mám dosť rubín alebo onyx som nevidel na vyššiej úrovni ako žiariaci
     
    elikape likes this.
  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    to jsou zase pindy, kdyz ti za to posvatny a kralovsky sutry a dalsi odmeny nestoji, tak to nehraj, me staci, ze se to kupodivu slusne nacita, nepada nebula apod, esky mam zatim dost, ale klice k amforam mizi taky slusne. 50ventilu nadelas za chvili a na fatalu je to za par esky, sice milion kolecek, ale nemusis i4 co jsem pochopil
    farmim kobalt a otviram truhly za paklice v bourlivych horach, je to myrdosh a pada z tech truhel mechanizovany set? ten misto kostky?
    edit: padnu mechanizovany opasek, takze pada :)
     
    Last edited: Mar 21, 2020