Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. anti.

    anti. Regular

  2. ViperMK3

    ViperMK3 Forum Apprentice

    Njn, mne chýba ešte 170 esenciálnych periel :D
     
  3. CzSamurai

    CzSamurai Forum Apprentice

    ono kdyby to bylo jako minule, kdy byl dragan hodnocen 11/10 a lišty postupu byly 104/902/3000/7000 tak by to bylo ok.. když jsou to desetitisíce a perly nepadají, tak je to holt jak to je.. pozitivní tak zůstávají jen bedny před bočníma mapama..
     
  4. anti.

    anti. Regular

    jestli do příště nestáhnou poslední dvě lišty třeba na 12k a 21k nebo nevrátí drop červ. perel, tak se na lišty vykašlu i za mága a raději si přečtu nějakou knihu, na druhou stranu umím i pochopit, že se prostě jen rozhodli navýšit postup tak aby nebylo možné dragana dodělat na více než jedné - hlavní - postavě ale nejlepší nolifeři museli mít i tohoto dragana za první tři dny, případně někdo s pláštěm to taky nemá těžké
     
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak ono to neni az tak prestreleno..ja to hraju vicemene rekreacne dragana a pocitam ze se dostanu kdyz budu chtit na 20-25k/39k... kdybych se malinko posnazil tak to dodelam v klidu.. ale nevidim duvod 10 hodin behat norm mapy za joker na sutry ktera je mi uplne k nicemu... vemu joker na runy.. to je pro me hlavni jackpot eventu kdyz na to koukam... zbytek stoji za velky kulovy.. jako 1k goldu je snad spatny vtip na konci .. to by tam muselo byt tak 100k aby to melo vahu.. 10x lego t8.. voe.. hraje to nekdo z vyvojaru? farmim jak dilino tyden abych mel 10 lego veci? t8???? 5k TM je taky sakra malo.. ale rekneme ok.. 30% dmg runa do helmy je dobra,ale nestoji za tu namahu. kdybych mel plast tak mam listu hotovou ale za 600 korun? radsi pujdu na pivo,dam si 12 plzni a jsem bez nervu :)
     
    ondra-8 and setoneto like this.
  6. anti.

    anti. Regular

    mno já už na 20/39k jsem, takže ta 30% runa je pro mě jasná volba zvláště pokud příště hrát nebudu, a já neříkal, že to přestřelili jen nebudu mít na příště tolik perel abych měl chuť do toho jít... no dát si 12 kousků to už člověk mít nervy ani nemůže :D
     
  7. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Co jsem se dozvedel, tak to behaj bez perel, postavi nekoho na mapu a chodi jen vdovu i3 nebo jak to funguje. No ale asi u toho nenadelaj moc klicu k amforam, skup run a perel, tim padem ani run ze sine. Ani nevim kolik da kolo, ale pri nedropu perel to mozna bude i rychlejsi
     
  8. 5xN1

    5xN1 Forum Apprentice

    Ja som na tomto evente, čo sa týka zvitku, asi na čiernej listine, z dragana nechce padnúť, a nedostal som ho ani za postup v tretej lište. Týmto som s eventom skončil, točiť mapy, aby som mal raz za 12 pokusov bledý hrob, určite nebudem.
     
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Postavi nekoho na mapu a maj hrob pokazdy, jen projedou uz vycistenou cestu k vdove, pak hop krakor a znova, aspon tak to chapu, ze staci najit mapu s hrobem jednou
     
  10. anti.

    anti. Regular

    trochu nechápu to, žes nedostal svitek z lišty o_O
     
  11. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Urcite by to podpora vyresila.
     
  12. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Bude mit uz tri na sobe nekde v inventari, na miste kde to neceka, mel tam predtim neco co se spotrebovalo :) aspon to se stava u me. Hledam to, kurzorem jedu pres kazdou vec a neni to tam, no a druhej den ani nehledam a najdu :) ale tohle neni poprvy co slysim, ze svitek z listy nikde, tak kdovi
     
  13. 5xN1

    5xN1 Forum Apprentice

    Na podporu som písal, uvidím ako sa vyjadria. Určite ho nemám v inventári, ak by tam bol, tak na mape svieti otáznik pri janusovi. Zrovna som mrkol na mail, z podpory odpísali, že je chyba v postupovej lište, mal by som ho dostať až pri postupe 2600. Mne to ukazuje, že je za 2450 postupu.
     
  14. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Jaky jsi level a kolik mas bodu uspechů?
     
  15. 5xN1

    5xN1 Forum Apprentice

    lvl 55 a úspechy niečo vyše 11k.
     
  16. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Lista u svitku ukazuje spatny pocet potrebnych bodu. Listu jsem delal jen po svitek a musel jsem udelat par kol navic, abych ho mel.
     
  17. 5xN1

    5xN1 Forum Apprentice

    Ak sa to tu niekde riešilo, tak som to prehliadol. Ale tiež ho už mám, stačil jeden bledý hrob inf3. Niekoľkým hráčom, ktorých poznám padol z dragana rýchlo, jednému zo skupiny dokonca na prvý pokus, u mňa po približne 40 pokusoch nula bodov, točil som ho inf3 až inf5.
     
  18. anti.

    anti. Regular

    proto si na ruce držím 13 svitků za mága a 6 za wara, vzhledem k tomu, že mi tento event žádný svitek nepadl se hodí každý jeden
     
    Last edited: Jun 22, 2020
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    13 :D

    to už je extrém když vemu že potřebuješ vždy jenom jeden.. A ten když bude na liště tak "získáš zpátky"..

    Sám mám 3 na další event..musí stačit :p
     
  20. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    na testu běží nový event, házel jsem nějaký věci k němu na Discord, vše smázli. Tak tam juknětě ať vidíte do čeho jdete :rolleyes: