Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    koukal jsem ten letní festival ty miniakce vypadají celkem srandovně.
     
  2. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    který ? 1 nebo 2 ? Jednička je fajna v denní dostaneš zabij "Kip obecného" (za 20 znaků do lišty) a toho Cipa nepotkáš 12 map, víc jsem nešel. Po 2 hodinách jsem to vzdal. Dle DiscorduTS prej není problém. Hodil jsem tabulku dropů těch prášků a do 15 minut to smázly prej to není Feedback ale Offtopic, asi se jim nelíbily čísla. Rozdíl mezi normál a I3 úplně směšný. Navíc rozdíl mezi prášky po 12 mapách činil skoro dvojnásobek. Asi je to záměr, sorry přestřelily jsme dáme vám pár věcí(perel atd.) v bonus kódu. Oni to tam testují odborníci, co stojí 3h na místě v Kingshilu. Stoupnou si do řady na kostlivých dracích a posílají si smajlíky na Discordu a reportují nepřeložené akce a křivé žebříky apod. pikačoviny ( není mu vidět půlka postavy vodě- i obrázky :eek:WOW) Dvojka super, pokud neoříznou drop anebo nezdraží. Vytunit postavu T10 pojde rychle
     
  3. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 and chozeee like this.
  4. anti.

    anti. Regular

    mě by spíš zajímalo co bude s krystaly pravdy a žetony do arén
     
  5. elikape

    elikape Forum Apprentice

    Zdarec kde nejlépe farmíte ty lodní lístky
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jedu Q celkem to padá docela fajn je kruh na Q1. Jinak kupuji za 500tm tu truhlu s 5 vstupy než si to uvědomí a zhotfixují to.
     
    anti. likes this.
  7. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    A proč by měli hotixovat něco co kupuješ za TM ? :D
    Já včera farmila klíče z toho brouka v poušti a napadala mi slušná hromádka. Raději nebudu psát kolik, aby to zase někdo nebral jako výzvu k ořezání :D

    Trochu mě rozčiluje drop toho zeleného prachu. I kdybych ji chtěla změnit na ponku, tak nevím kde u barvu sehnat. Doposud jsem barvičky prodávala páč nejsem z těch co se neustále přebarvují a je škoda zabírat v invu místo na takové blbosti jako jsou barvy. No kde ji teď sehnat? U kováře sice sehnat jde, ale za hodně TM a hlavně přímo na item. Jde o ještě jinak?
     
  8. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Můžu se zeptat, jakým stylem ten event děláte? Je nějakej smysluplnej systém jak na to? Nebo vás prostě baví točit furt dokola tu jednu mapu, kde padne za celou vybitou mapu 2 do postupu a tak furt dokola?

    A k tý druhý části. Mají se tam objevit obchodníci. Ví někdo co přesně budou nabízet a hlavně za jakou cenu?
     
  9. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Gauthor , osobně ten event neběhám cíleně, zaběhnu denně 5x Kalodoro pro splnění tří úkolů od Sira Hardyho (999 satyrů, 5 minibossů a 5 bossů), což je 50+150+300 = 500 postupu denně jen za úkoly. První úkol je přístupný od začátku a druhé dva se otevřou po získání odznaků pomocníka v první liště. Za otevírání běžných amfor (hnědé, nikoli ty slavnostní za klíče) je po jednom postupu, takže otevírám i ty.

    Jinak dodělávám PvE sezónu a když nasbírám dostatek prachu, odevzdám ho. Jsem rád, že dali event, při kterém jdou farmit i jiné věci (žebříčky, vylepšování drahokamů...). Nabídku obchodníků nalezneš například v R236 - představování novinek #4 (takto byla na test server, na produkčním se může lišit).
     
    micuna13, blackassam, couda22 and 2 others like this.
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    500 za ukoly k tomu za denní 20+50 (což skončilo dneškem bo vypršelo premko a nové nebud pořizovat do té doby než se braši vytasí s novým obsahem) takže 500 denně ohledně prachu ten žlutý je bída ale ten zelený to je mega bída. Také to dělám s žebříky a musím říci že se mi ta mapa celkem líbí a tato rádoby přidaná hodnota k žebříčkům je super.Jinak temná amfora se ukazuje na mapě jako ta za 100 paklíčů.Ale i tak to stejně nedodělám což je škoda.
    temná = 10x zelený prášek (asi bystroni vědí co nepadá) potěšilo a 20 do postupu na smrtící.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 28, 2020
  11. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    A ještě x2 pro hráče co na to mají čas, opakovací úlohy mají respawn cca 12 hodin.
     
  12. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Ukoly se daji splnit jen 1x denne, respawn je vzdy ve stejny cas. Chce to denne splnit ty 3 ukoly (500) + 1x ukol za barvy (250) + denni (70) a na listu to akorat vyjde, koupime za to cca dve 20% runy. Druha cast (lista) uz bude jen pro majitele plaste. Snad ho daji do kodu. ;)
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Uniká mi smysl toho že je to časově omezené.. Jako kdyby BP chtělo aby to nikdo nehrál a jenom se vztekal..

    Běhám to pokud mám vstupy ale jako nevím k čemu.. Co vlastně ziskam..
     
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Já si denně odběhám ty denní ůkoly a pak šup na qvídu na žebřík Mapa se mi líbí a autosběr byl super mega pecka dokud mi neskončilo prémko nyní je to sice taky super mega ale oprusárna :) Jo a nechápu jak může mít někdo 2k z tech 3150.
    Denně pořídím 4x10 za odkliknutí akce 1x 499tm tu truhlu což je 4x25 a možnost od chlapíka v sudu vedle Phestose koupit za 200tm 40ks což je nějakých 75 což už se k té 100 celkem rychle přiblíží.
     
    Last edited: Jun 29, 2020
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Opět poraz neporazitelné nejspíše to s tím že všechny hráče doženou k nulovému kontu na sféráčky nevzdali. :)
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 1, 2020
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    A kde je event "poušť esencí"? neslibovali že se to bude opakovat každý měsíc jak varholm/blakborg? Potřeboval bych spec essku na DtU :)
     
  17. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Ber to spíš jako malou předehru před výročním eventem.:rolleyes::D
     
  18. anti.

    anti. Regular

    Neporazitelné zatím neřeším ale Stoky určitě hrát nebudu, venku po měsící konečně sluníčko a sedět u toho víc jak dvě hodiny denně se dá jen těžko
     
  19. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Bohužel máš pravdu, spletl mě časový odpočet, kdy to fakt vypadalo na 12 hod. No škoda :(

    Jinak když mluvíte o různých eventech, pořád mám u Kobolta cestu na Shanri-la (nebo tak nějak se to psalo) Pořád se mi ho nechce vyhodit :D a taky cesty na Viskánium.
     
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to v klidu muzes vyhodit(prodat).. jak viscanium tak shanri-la(stary event esenci..) jak najedes na to mysi ti to i napise..ze je to k nicemu..