Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. anti.

    anti. Regular

    cirkus určitě o dva dny prodlouží, pi** teď jsem to zařekl :D

    fénixův plamen padá z truhel po zabití bosse, většinou pokud se nepletu za jeden klíč, nepadá toho moc, nebo asi jen neotvírám moc beden za 1 klíč xD
     
  2. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    hned se mě bude hrát líp, když ho o 2 dni prodlouží :D místo 10k deně jen 9k bodů :D stejně to nedám 60k, včera 2k dnes 3 a už nemůžu, to se dá hrát jen ráno, když je chladno :D nejlépe vod 4 max do 8 idealní čas a to spím :D
     
  3. ___Drizzt___

    ___Drizzt___ Forum Greenhorn

    Takže ze 35 truhel ani jeden plamen, zkoušel jsem i různé obtížnosti.. to nepadá moc no spíš vůbec
     
  4. Czzaccz

    Czzaccz Someday Author

    Ahojte, chtěl bych se zeptat jestli má cenu pro mojí postavu dokončovat event, když tím příjdu o všechny sférické fragmenty. Už mám skoro hotovou první lištu. Taky bych se chtěl zeptat zda pokud bych event dokončil tak jestli otevřít 4 bronz truhly na fatalu nebo 2 stříbrný na infernal 3.
    https://prnt.sc/tqhro4
     
  5. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Vyměním za novorozená srdce či jak se tomu nadává :D
    [​IMG]

    Ani nevím kolik kol už mám a zatím mi nepadl ani jeden klíč na ty úžasný truhly :(
    Ještěže je jich pár v liště, holt za ty roky si pomalu zvykám, že si nezasloužím.
     
  6. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Jestli myslíš klíče na truhly v cirkusu, tak ty nepadaj z bossů, dostaneš jenom ty z postupu. A pokud uděláš celej postup tak ti to vyjde akorát na všechny nejvyšší truhly, takže jich je akorát.:)
     
  7. ___Drizzt___

    ___Drizzt___ Forum Greenhorn


    A kolik ti jich cca vypadlo z tohoto eventu? ;)
     
  8. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Hm... a nepadaly dříve ze závěrečných bosů? Nedám hlavu na špalek, ale řekla bych, že jsme skákali portem k Draganovi, abychom je nafarmili rychleji.
    Tak tohle je teda jiná no.

    ___Drizzt___
    V tomto eventu ani jeden, vše naskrbleno z minulých eventů a až na jednoho peta mám všechny. V takových případech mě i docela mrzí, že přebytky nejdou podarovat.
     
  9. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    To ano, ale už od minulého eventu to je udělané tak, že to nepadá z bossů, ale jen z postupu. :)
     
    _Batole_ likes this.
  10. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Jen aby mě někdo špatně nepochopil, pety nemám všechny :D Jen z těch co se skládaj mám krom jednoho všechny.
     
  11. micuna13

    micuna13 Advanced

    já bych otevřela dvě stříbrné... nebo i počkala na další event na 4 stříbrné truhly
     
  12. Czzaccz

    Czzaccz Someday Author

    taky jsem si říkal, ale lidi nakonec píšou že lepší by byla jedna na inf 4 za 160, prý kameny jsou mnohem lepší a je šance na 1 královský
     
  13. micuna13

    micuna13 Advanced

    ano , to je pravda :)
    ale budeš tak mít 1 šanci na královský kámen který použiješ hned ( runu zhodnocení nebo drahokam zhodnocení nejspíš dáš do batohu na později)
    nebo máš šanci na posvátný kámen a klenot povzbuzení nebo přínosu ... použiješ hned
    nevím jak bych se na tvém místě rozhodla já ;)


    nový kod PARTYSOON
     
    Last edited: Jul 29, 2020
    elithyacz and anti. like this.
  14. anti.

    anti. Regular


    včera večer měl jeden war co jsem s ním hrál první lištu hotovou, takže každý se musí přizpůsobit tomu co vlastně v životě chce :)



    určitě padá, už jsem si všimnul a to otvírám hlavně bedny za deset, takže těch pár co jsem otevřel za jeden klíč určitě plamen obsahuje ale nekontroluji to, všechny pety jsem měl už minule, takže nesleduji to ale otevřel jsem zhruba 10 truhel za jeden klíč a vím jistě, že mi jeden plamen určitě padl :)



    sám musíš uznat co za co stojí, mám 4 postavy a každá má jiné žebříčky, s mágem to ještě tentokrát dojedu celé 20+40k ale příště stejné lišty určitě už dělat nebudu, odměny už nejsou lukrativní, u rangera 51lvl mám první lištu 4200 takže to určitě dodělám, protože to je skoro zadarmo 30klíčů :) a další dvě postavy časově opravdu nestíhám :D
     
  15. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    vidíš někdo dá první lištu a někdo se válí celej den v aquaparku :D tam asi těžko něco nahraju :D a večer po hodince hraní to těžko stihnu, jo kdyby to bylo na 15 dní tak to stíhám snad :D
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak v dnesni koronavirove dobe mas docela odvahu se valet cely den v akvaparku :D odolky mas na 80% i7?
     
    anti. likes this.
  17. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    odvaha je vlézt do obchodu a ne do aquaparku, kde máš kolem sebe nejblíž 20 metrů člověka a odolnej su na 100% sice ne na i7 :D ale proti tomu koronáču :D a ona existuje rouška a že lidi sou idioti a nosí ji jen, když jim to někdo nařídí, jejich blbost, ale ty ji klidně můžeš nosit kde se ti zlíbí a kdo má mozek nosí ji pořád mezi lidi
     
  18. anti.

    anti. Regular

    i7 80%, si zabil :D


    ty vole, kdyby moje babina neměla pohřeb dodneška bych žádnou roušku neměl, upřímně bych se mohl vysrat
     
  19. anti.

    anti. Regular


    jinak chápu, že je lepší sedět v aquaparku než doma na prdeli a smažit grafickou ale beru co je :D :D navíc kdybych neseděl doma, tak bych chlastal a když jsem naposled chlastal u vody na sluníčku, tak ... ani to říkat nebudu, podstatné je, že jsem šikovný synek :D
     
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tak já si právě, jak byl ten poslední dtu přesně 9,5, na to datum nikdy nezapomenu :D , na elektrokoloběžce způsobil tříštivou zlomeninu ramene, sem byl měsíc ležák, a od 12 do večera vycházky, ještě abych trčel doma, proto sou teď ty eventy tak pro mě obtížný, moc dobře se mě v bolestech nehraje :D