Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Celkem by mě zajímalo jestli tam BP přihodilo tu runu na mráz jako malou kompenzaci za tu lapálií s odolky...a nebo jestli bude letos tak štědré že se dočkáme i těch dvou zbylých kousků, abychom mohli vyskládat z toho kombinovanu runu. :rolleyes::D
     
  2. kalamaroto

    kalamaroto Forum Greenhorn

    Ahojte, z automatov kekse vypadnu bez levelu, alebo mi ich zapocita aj napr do INF4, za predpokladu ze ho otvorim na INF4?
     
  3. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Ahoj @kalamaroto, vypadne Ti postup na té obtížnosti na které otevřeš automat. Takže když jej otevřeš např. na INF4, tak dostaneš postup do lišty na INF4.
     
  4. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    ...na poľskom fore písali, že pri aktivovanom plášti, dáva bonus k postupu aj z tých koláčikov čo vypadnú z automatu.
     
  5. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Dovolil bych si tu vetu poupravit - postup dostanes do listy, kterou plnis v dobe pouziti automatu (samozrejmne za predpokladu, ze tier susenek z automatu splnuje minimalni pozadovany tier susenek te listy). Ale jinak mas samozrejmne pravdu - tier susenek vypadnutych z automatu odpovida obdtiznosti mapy, takze pokud je automat pouzit na obtiznosti Infernal4, tak vypadnou susenky tier4, ktere se vzdy zapoctou do postupu aktualne plnene eventove listy.
     
    micuna13 and Geredis like this.
  6. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  7. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Mas toto overeno? Nevim, jestli se to behem "subverzi" zmenilo, ale takto to na test serveru nefungovalo. Tovarny na bomby se objevovaly s danym spozdenim bez ohledu na to, jestli jsi predchozi tovarnu znicil za cas X nebo za cas Y.
     
  8. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @couda22, tuto informaci jsem převzal z oficiálního průvodce k akci v EN sekci fóra. V případě, že by se informace ukázala jako mylná, tak ji pochopitelně opravím. Průvodce bude stejně ještě doplněn o tipy & triky k tomuto eventu. :)
     
  9. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Je to tak ako si to napisal, teda podla toho sprievodcu EN. Tie oneskorenia su podla mna ako casy co mas na zabitie to stroja I az IV ci uz solo alebo 5 hraci, logicky mas viac casu sam ako skupina. Dufam, ze to tak aj bude :).
     
  10. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Pre mágov sa aké kúzlo osvedčilo najviac na tie stroje? Akosi im dosť málo uberá zo života. To majú nejakú odolnosť proti ľadu, ohňu, bleskom? Ani meteor a ľadová guľa im akosi neuberá veľa. Takže to bude asi trpaslíka treba ako spolubojovníka? ...... No neviem ale tie stroje by sa nemali hádam objavovať tak rýchlo. Nestíham prebehnúť k ďalšiemu stroju a bomby sú úž na ceste
     
  11. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Za maga sice nehraju, ale co jsem zaslechl, tak destrukce by na ty stroje mela byt nejucinnejsi.
     
  12. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Skuska55, stroje jsou nastaveny velmi podobně jako továrny v Boji o pevnost (PvP). Takže je třeba volit schopnosti s vysokým přepočtem na fyzické zranění. U mága je to třeba Destrukce (společně s talentem za 5 - Totální destrukce), Meteor (jde sice přes oheň, ale dobře se s ním vyplňuje vortex, není třeba žádný talent) a Magická střela (společně s talentem za 3 - Koncentrovaná energie). Samozřejmě nezapomenout na vortex s talentem Synergie (5 bodů) pro snížení CD Destrukce.

    Na továrny nefungují DoT (damage over time) efekty, takže hoření na ně například nemá žádný vliv.
     
  13. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Tak ja silno pochybujem a ani si neviem predstavit ako mag solo nici tie stroje ma i4 s destrukciou. Je tam strasne dlha animacia a kym vystrelis ten luc tak meditym padne na hlavu bomba co ta zabije, myslim si, ze ste to nedomysleli, ale je to vas diskopribeh. Osobne som tam smaril vortex na ten stroj a praskal tam ladove gule, islo to celkom slusne dole. Strazcu treba davit na odlakanie pozornosti, aby sa vsetky mobky nevrhli rovno na vas za obmedzili vas v pohybe. Inac aj tak som par krat zdechol, ale o tom to je, clovek sa uci na vlastnych chybach. Ked niekto pride na nejaky trik/tip ako najlepsie a najefektivnejsie farmit tie vstupy tak dajte vediet.
     
  14. A co teprve taková pipinka rangerů. Vlci by taky šli, ale prdlajs vydrží a jako skill je to na dvě věci.
     
  15. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    Jo jo, Laboratoř je mapa pro wary. Šel sem solo p4 a zjistil, že když mlátím do továren, nezkracuje mi to ani "kůldaun" a ani mě to "nehýluje" v Dračí kůži. Fakt pěkný. :)
     
  16. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Na wiki je v návodu popisované (pokud jsem dobře pochopil) , že na ničení strojů není důležitý ekvip a na něj navázáný dmg, ale pouze základní dmg. Doporučuje co nejvyšší casting speed.
     
  17. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    ja si zasel max p2 :D sem slabej ale musim rict ze s rychlosti utoku 3,4-3,66 (podle pouziteho skillu) to jde hezky:D zlost mi dobije vzdycky raketa :)
     
  18. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Nezkousel jste nahodou nekdo, jestli ma vliv 2h lahvicka na absolutni zraneni na velikost zraneni zpusobovane tovarnam na bomby?
     
  19. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Zhodnotím tento event takto- znovu si z nás niekto v BP robí prču. No, skôr si z všetkých hráčov robia pohlavný orgán.

    -Tie eventové plášte sú načo vlastne? Hráči si buď nafarmili 2000 mincí, alebo si ich kúpili za reálne peniaze. Bez toho oleja nemôžu na mapu. Potom aký zmysel má tento plášť? :-((
    -Farmenie olejových esencii - z jednej skupiny padne 0-3 kusov. No skôr je to nula :-(( Z celej mapy som mal už i 2 kusy, takže drop nijako oslňujúci. Takže farmenie do nepríčetnosti :-((
    -Skupiny rakeťákov sa neobjavia odrazu, ale zjavujú sa postupne. Hráč behá z jednej strany mapy na druhú a zase opačne na inú stranu ako taký PUK. :-((
    -Nebolo dopredu žiadné vyčerpávajúce info o novom evente. :-( Čo je vlastne zmyslom tohoto fóra? Aký má účel?
    Hráči sa nemohli dopredu pripraviť. Nastaviť si veci a kúzla na tie mašiny. Včera som napríklad predal Mortisov prsteň - dáva bonus k rychlosti útoku. Načo si hráči roky ponkovali veci, zbierali platiny, vylepšovali drohokamy keď výsledné DMG je na smiech na tých strojoch?

    Nemám to overené - no vraj farba esencii nehraje žiadnú rolu. Či budem dávať tie stroje z bielou alebo z červenou esenciu DMG vraj bude rovnaké. :-((

    Nemám slov, stratil som reč.

    Na inf 1 - treba olejových zmesí 3984 (+-) aby sa dal dokončiť. Takže keď mi v priemere dropne 5 kusov to mám 800 máp pobehať, aby som to mohol dokončiť? + 166 máp kde sú stroje.


    P.S.: mohli dať nejaké info či sa oplatí kúpiť fľaštičky na rýchlosť útoku, prípadne na DMG. Či je DMG z jednoručkou ( + rýchlosť útoku) výhodnejšie ako z 2ručnou zbraňou.
     
    Last edited: Jan 1, 2020
  20. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Nj je to zase event o tom kupte si olejničky :D
    Ale já si jako war nestěžuju, v tankovacím setu dávám takřka stejné rány jako s obouručkou, takže nafarmím pár olejniček a 4x si dám peklo3 (něco přes 500 do postupu) a k tomu 1x bolestnou kdy jen tak stojím jak tydýt a mlátím monstra do opakovačky :D za 1K postupu.

    Odměny taky super, např. inventář co ho mám na max mi bude hodně prospěšný, ale i tak tam drobnou motivaci mám.
     
    -Touchwood- likes this.