Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Toud_svk

    Toud_svk Forum Apprentice

    Prave som rozbil pinatu u goblina nic mi nepadlo a ani nic som si nenasiel nove tak neviem
     
  2. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Tak to ti asi padl klic k amfore, ma autosber.
     
  3. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    V almanachu naleznete aktualizovaného průvodce eventem Hvězdné zlato. Přeji pěkné počtení! :)
     
    micuna13 and couda22 like this.
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ahoj,
    v R237 doslo k uprave (navyseni) dropu mnozstvi hvezdneho zlata (podrobnosti zde v italske sekci) a taky eventove essence (celkem znatelne, pokud si dobre pamatuju tak na fatal padalo cca 100 esence z jednoho skhluku zlatych monster).
     
    micuna13 and Geredis like this.
  5. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Pro poražení protivníků na Nebeské aréně je třeba esence Hvězdného zlata. V almanachu naleznete Mapy se zlatými monstry, které zmapovaly celou Dracanii! :)
     
    micuna13 and -Touchwood- like this.
  6. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 likes this.
  7. Toho Dragana dávat nemuseli, kdyby tak chtěli pustit přepracovaného Sargona...
     
  8. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Zítra nás čeká Premium Day. V almanachu naleznete nabídku, která byla aktivní vloni. Během zítřka budou případně upraveny nové nabídky.
     
    micuna13 likes this.
  9. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Sargon je soucasti nadchazejiciho rozsireni obsahu (content expansion).
     
    Azachiel_de_Morgen and Geredis like this.
  10. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Asi je chybka u efektu ze zlaté piňaty (+10% životů a +10% ke zranění na 24 hod). Chybělo mi do konce efektu předchozí cca 5 min a po otevření piňaty v Kingshillu jsem bonus vůbec nedostal. Když jsem počkal těch 5 min a po ukončení efektu otevřel další v Cardhunu, tak jsem bonus na 24 hod normálně dostal. Nezpozoroval jste to ještě někdo?

    btw: co otevíráte s normálními obušky? Drahokamy? Nebo zkoušíte štěstí na runy u Gnoba či Zumpeho?
     
  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Nedostaneš když máš předchozí ještě aktivní... Tj. Když otevřeš třeba 5 za 5 minut tak budeš mít bonus 24 hodin a ne 5x24h

    Obusky..já vybouchal vše u Gnoba..jinde bych nic nedostal..tak proto..

    Ale to je tak 3 týdny kdy jsem naposled hrál tenhle event..:)
     
  12. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    No že se mi ty bonusy nesečtou jsem čekal, ale zároveň jsem čekal že po otevření bude bonus prodloužen (obnoven) na 24 hod a ne že o něj prostě přijdu když mám ještě 5 min aktivní ten předchozí. Jakejkoli jinej buff tak přece funguje.

    btw: vůbec nechápu jak můžete ty eventy udělat tak rychle :-D. Mě to vycházelo cca na 13 aren za den na i1 a to mi teda uplne staci, obcas dam vic, obcas min. Ale kdybych to mel dat za par dni tak mi z toho asi hrabne :-D.
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Já běhal classic arenu na i4-5-6... ani nevím přesně ale tak 20k pekelnych cest "zmizelo" :) asi 250 kol a bylo hotovo.. Spotřeba RF bylo nula.. bez pláště... ještě mám 440 cest co od dokončení se nasbiralo...
     
  14. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Zivy stream......
    tak prvotne teda chci rict ze celkove eventy, mini eventy atd....o zabavvu tu neni nouze, super!

    Ale zivy stream to je opravdu mega zhovadilost, dneska teda uplne logovani do mistnosti s bosem k nasrani a likvidaci klavesnice!!!
    Nejdriv ogin do mistnosti 5-10 min pak chyba 42 na to 36 padesatkrat clovek schazuje hru aby se tam dostal.

    Jaky učel má ten stream...nasrat nebo odradit od hrani???
     
    setoneto likes this.
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Puvodne byl stream jen o ukazani vitezu Stellargold to az lidi "donutili" Jessiho dat event.
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    kdo je to ten jessi, ten to programuje tu hru, nebo ji provozuje ?
     
  17. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    to ale prece je uplne jedno ....
    to neni jen tento stream
     
  18. setoneto

    setoneto Forum Pro

    no server se uplne zhroutil, potrebuju 1xlstivy oci a nejsem schopnej to udelat, herold je uplne v cici, rikam zkusim asara, tam dobry ven chyba 39, no nic treba arachna nebude blbnout, no ani loxley mi to nenacetlo, zase chyba 39, qcka pry zatim neblbnou, tak kdo nema event, treba to pujde doportovat tam :)
     
    micuna13 and Tazmaniak.CZ like this.
  19. micuna13

    micuna13 Advanced

    taky chyba 39
     
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Grimmag sel do kopru behem streamu Jessi rikal neco o odskodneni ktere musi zitra probrat s kolegy. A je to Comunnity manager a ne neridi to ale ma jiste pravomoce.