Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Spúšťaš tie pasce? Lebo niekedy namiesto pasce pridá ďalšie salvy rakiet.

    Ja to robím na bolestivej a to niet šance žeby tie bomby niečo stihli zničiť ani pri takej lame ako ja :)

    Event celkom katastrofa, farma olejčekov ešte ujde, ale bug v hlavnej misii je celkom sila. Aj bez neho je to nuda, len behanie 1-2-3-4 továrne dokolečka. Zvyšok mapy nemá žiadny význam, mohli dať kľudne taký malý kríž s továrňami a stredom. Na druhej strane spraviť sa (aspoň čiastočne) dá a odmeny nie sú až také zlé.
     
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Na to abych spouštěl pastičky nemám makacín. Jedu to na smrtící a je to na pohodička.
     
  3. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Ahoj, v mapách máš jeden zlý popis "trdlište" je chramovka. Inak pekne spracované
    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 2, 2021
    Geredis likes this.
  4. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    elithyacz, jáj takže pribúda rakiet s obtiažnosťou...

    Tú chrámovú oblasť celkom odporúčam na farmu olejčekov, je tam hodne npc ale hlavne veľa minibossov. A po patchi síce z minibossov nepadá výstroj, ale je dosť vysoká šanca na drahokam (max až 3 z jedného). Včera 1 kolečko = 25 drahokamov. Jednu nevýhodu ale má, tie gorgony hodne stunujú a akosi nefunguje oslobodenie (aspoň teda u rangera).

    edit: bol som ešte pár krát, ale už som taký dobrý run na drahokamy nemal. Cca 10 v priemere padlo. Ale na olejčeky je to veľmi výdatná mapa.
     
    Last edited: Jan 2, 2021
    Gauthor likes this.
  5. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Robocop, díky za upozornění. Opravil jsem to. :)
     
  6. BeatTheSoundCZ

    BeatTheSoundCZ Forum Greenhorn

    opravili to už? Nebo to stále nefunguje :mad::mad::mad::mad:?
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak vlci naprostý unikátní opětovný propadák. 10x Vargulf na krvavku = 6x jen dráp 3xdráp + surový kámen 1xdráp + modrý item.
    Takhle ten set fakt nenasbírám. Jinak z truhly jak jsem si maloval část setu jsem dostal Jacksonův tanec.
     
  8. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Len pre zaujímavosť, môžte niekto napísať koľko vám berie to pseudokrvácanie na Púšti esencií na normal a pri akých odolkách? Lebo ja som na biednych 10% odoliek (chýbajú prastaré) a žerie mi hneď prvé najľahšie kolečko po 78.000 HP na ranu. Tak som zvedavý kedy asi budem môcť tento event hrať, ak teda vôbec.
     
  9. jawa20

    jawa20 Forum Apprentice

    MisterNoob pokud se nepletu a nic se nezměnilo tak to bere procenta HP bez ohledu na odolky. Já to řeším tak, že nejdu fatal ale třeba jen trýzeň nebo bolest a ve znalostech narvu vše do regenerace HP. Nemá cenu navyšovat HP, protože čím víc jich máš tím větší poškození dostáváš. Ale nehrál jsem to po rozšíření tak to nevím na stopro.
     
  10. ргцт

    ргцт Active Author

    všechny eventy jsou stále ve svým starým kabátě, nejsou přizpůsobeny Dark Legacy .. nemá tudíž cenu se s nimi trápit a prostě tu hru nehrajte .. nemá co nabídnout
     
  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nesouhlasím a hrát budu.
     
  12. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    V pátek nám začne event Poraz neporazitelné, aktualizoval jsem proto jeho průvodce v almanachu. Některé informace doplním po nahrání na produkční servery, protože bohužel nemám na testu postavu, která by mohla ozkoušet vše.
     
    Robocop likes this.
  13. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ten černý
    [​IMG]
     
    Robocop likes this.
  15. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    dik, aj som si myslel suter ktory nemam a bol v sargon evente ked som nehral.
     
  16. Robadorka

    Robadorka Forum Greenhorn

    Hodnocení eventu cirkus: 8/10
    velké + konečně se vyplatí jít vyšší obtížnost a není nutnost běhat trýzeň

    2 body dolů za:
    a) odebrátní klenotů z lišty
    b) vypnutí eventu na sféráky v průběhu eventu

    Návrh na změnu:
    - zatraktivnit lišty (klenoty, runy, vyšší počet drakenů, znalosti apod.)
    - změnit bonusy v unikách, aby byly užitečné
    - přidat více úkolů (opakovatelné)
     
  17. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Celkově přepracovat systém odměn z progresu, které už neodpovídá své hodnotě tím že došlo k celkové devalvaci hodnot po zavedení DL. Týká se to jak drakenů, zlata, případně i rarity herních šutrů, kterých se toto dotklo nejvíce.
    Některé eventy jako úplněk a novoluní kompletně ztratilo svou atraktivitu a důvod to ještě hrát.... tím že byli odstraněné runy z pokroku a unikátní sety se stali hodně průměrnými a jsou dobré leda tak na prodej.
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Karabosa totální propadák
    Vlci set ok zbytek tragédie
    DtU odměny nic moc nepochopil jsem proč bych měl otvírat bedny bo je tam smetí
    50 drakenů v dnešní době bída bídná. Jak píše Rob... nemilosrdná pokud ji člověk dá je super a dá se konečně "vydělat" na vyšší obtížnosti ovšem než to hošíci dají za 4 pak to půjde zase do kelu :)

    Souhlasím s Karabosou zůčtovali jak vláda s resaturacema. Jeden ze dvou nejvíce ceněných setů a hlavně byla sranda na ramena chodit je nyní k ničemu lišta totálně out. Event absolutně zbytečný. Vlci ty ještě ujdou bo bych celkem třeba použil hlavu a amulet.
     
  19. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Gauthor, -Touchwood- and blackassam like this.
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jo jo vyšperkovaný nový event bez chybičky :)
    [​IMG]

    A žebřík nikde :)
    [​IMG][​IMG]
     
    Last edited: Feb 20, 2021