Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. stefania23

    stefania23 Forum Apprentice

     
  2. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Pirátske zlato získaš na výročnej lodi v grimforde. Prípadne z treasure map, dajú sa kúpiť za temné mince alebo v obchode za reálne peniaze.
     
  3. stefania23

    stefania23 Forum Apprentice

    ešte mali detail kde zoženiem golden hammer na otvorenie tých sudov?
     
  4. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Golden hammer získaš z arén výročného eventu alebo za reálne peniaze v obchode.
     
  5. Bounty90

    Bounty90 Forum Greenhorn

    Znovu pisi na druhe mape apsolutne nic nepada uplna ztrata casu penez a vseho ostatneho dekuji bigpoint.A ze je drop nahodny tomu verim ale ze je tak rozdilny ,to nekdo dropne max 10 pokusu a druhy 80+ a nic tak ten event je uplne peknemu. A obusky to je kapitola sama o sebe.

    *neznevažuj meno spoločnosti. Divine
     
    Last edited by moderator: Oct 13, 2022
  6. micuna13

    micuna13 Advanced

    děkuji BP za úžasný zážitek při koukání na chybu 36 :D
     
    -Touchwood- and Luxiorek like this.
  7. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Lost treasure map, prečo už nie je na predaj? BP nepotrebuje Eura?
    Zopár hráčov ba malo záujem si to kúpiť. Žiaľ v ponuke sa to už nenachádza.

    Dracanian Anniversary Festival Challenge – drop 2 ručnej zbrane.

    Prečo sú nováčikovia zvýhodnení? Borec čo nezabije na bolestivej monštrum pôjde 5 x na mapu a z truhlice dostane 3 ks dvoručky. Ďalší dostal 8 zbraní z 20 máp.
    Hráč čo je tu už od čias Beta verzie šiel 320 x na mapu a žiadne šťastie. Aj Poliaci sa sťažujú že čo sa to robí z dropom pre dlhoročných hráčov. 500 000 TM na vstupy utratil ďalší a zbraň nikde.

    Takže mám otázku, prečo je jedna skupina znevýhodňovaná pred druhou skupinou hráčov?
    Stejne nováčikov ťaháme na vyšších obťažnostiach. Neprejde deň, aby ma niekto neprosil či mu pomôžem. Aj keď som zobral nováčika z tou dvojručkou, bola mu k ničomu 200 x som ho oživoval.

    To o rok čím prekvapíte starých hráčov? Keď budú plniť postupovú lištu, bude sa im odoberať drahokamy, pripadne klenoty?
    Akú hovadinu vymyslia v BP?

    Mám návrh. Dajte možnosť garantovaný drop. Keď niekto pôjde 100 x na mapu – aby si zbraň mohol vyrobiť na ponku, prípadne aby mal garantované že ju dropne.

    Vypadá to tak že slabý hráč má šancu na drop 1:3 až 1:10
    Hráč čo už má kritik aj DMG šanca 1: 10 000 až 1: 100 000


    New Mal by som otázku na vedenie. Aj z nových hráčov raz budú starí hráči. Keď noví hráči dnes dropnú všetko: klenot na drahokamy, klenot na drop surovín, 2 ručku.....
    Až to budú hrať dajme tomu 1-2 roky, aj im sa potom okreše šanca na drop? Keby som bol ja nový hráč a dozvedel by som sa, že starí hráči majú skoro nulovú šancu na drop, rozmyslel by som si či to vôbec začnem hrať.

    Ja by som to pojal opačne. Dlhoroční hráči kupujú za reálne peniaze plášte, TM, rôzne predmety....prémium. Ja by som práve im dal zvýhodnený drop. Sponzorujú hru a odmenil by som ich za to a nie trestal nízkou šancou nna drop.
     
    Last edited: Oct 19, 2022
  8. Mando

    Mando Forum Apprentice

    Ahoj,
    není zvýhodněná žádná skupina od jiné skupky...a jestliže jsi starší hráč měl by jsi to i vědět. Ten drop je pro každého stejný.

    A k unikatním nebo mýtickým věcem by jsi se měl propracovat postupně a neměla by to být věc kterou má každý.
    Vždyť máš spoustu uniku které můžeš vyrobit a i skoro jak to říkáš za 100x ale zabití bose.
     
  9. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    [​IMG]