Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Pocitam, ze ses tam byl uz kouknout. Kdyby ne, tak i v doupatech za qckama padaj 4listky z beden v ulickach a za portalem na i4. Jen doufam, ze to tak nechaji i po eventu
     
    couda22 likes this.
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tím že jsou čtyři truhly a čtyři odměny v jackpotu tak to vede k tomu že tyhle odměny jsou dané ( aspoň si to tak člověk vyvodí z popisu patche, bohužel ta měděná truhla je dost zavádějící což asi člověk přehlídne a aplikuje na další, pokud tomu tak je), akorát pořadí jak padnou budou nahodilé.

    [​IMG]
     
  3. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    zajmavy ale v popisu je psany ze pri otevreni dostanes jackpot a presne v takovem poradi jako je to vypsany ho dostanes pri kazdym otevreni by si mel dostat jackpot takze to ze neni 100% drop na kralovsky kamen je blbost kazdej kdo otevrel ty bedny dostal jackpoty poporade nekdo kamen prehlidnul protoze je k nerozeznani na zemi az v invu to clovek pozna pokud uz nema ten dany kralovsky v invu aby se mu hodil pak do stohu a misto jednoho ma dva a mysli si ze nic nedostal jestli ho opravdu nekdo nedostal jedna se o chybu a stejne bez screenu neverim ze ho nekdo nedostal
     
  4. Tauron

    Tauron Advanced

    Ano velice se Vám omlouvám, je to tak píšete. Zprvu se ke mně dostala špatná informace.

    Každý druh bedny obsahuje 4x jackpot, kde byste měli dostat všechny.
     
  5. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    Dobrý deň, ako funguje q tiene minulosti Shadowsof the past?
     
  6. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ahoj, tento ukol je dostupny jenom a pouze pro urcite herni ucty, konkretne pro herni ucty, ktere byly neaktivni urcitou dobu. Na email takovych uctu BP zasilalo bonus kod, ktery na danou postavu pripsal urcite predmety, mezi nimiz je i predmet (svitek), ktery aktivuje tebou zmineny ukol. Jakmile mas ukol aktivni, tak potom uz postupujes podle popisu ukolu.
     
  7. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    Ďakujem.
     
    Last edited by moderator: Feb 8, 2020
  8. Harryan

    Harryan Forum Greenhorn

    Cauko, nevite jestli v novem Dragan eventu bude mozne dropnout "spider set" (torso, ramena a plast) ?
     
  9. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    Kde alebo kedy nájdem napísané , nové info o draganovom evente. Test server ma nezaujíma.
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    micuna13 likes this.
  11. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Radisimo4 and micuna13 like this.
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak fajne je, že na peklo IV na hrade nepotřebujeme pekelné. Dále už na mapách ano ale tady nee to bude farmička VIII doufám.
    Jinak menší chybka v překladu = chybí překlad. :)
    Základní perly nepadají tedy zase tak moc. Je pěkné jak nám hošíci na twitchi ukázali jak dělají ty mapy ale asi lulani nemuseli farmit perly. :)
    Tak farma 8 to bude celkem zajímavá zatím jsem nedal ani perlu a envyvolal ty sochy ale kočky z gildy ano a když jsem je vzal na temnou na IV tak se mi tam objevily i ti potvoráci a i ti bosové kteří se respawnují takže poušť II = hrad.
    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 21, 2020
  13. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Zdravím,
    v prvom rade, má zmysel robiť úlohy na mapkách na InF4? Ďalej, stretol sa niekto s tým, že úloha v púšti, konkrétne č.2 mi nejde splniť ? 3 kolá a informácie mi nepadli...
     
  14. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Muj nazor - nema vyznam ulohy na postrannich mapach chodit na inf4. I pri inf1 splnis celou 2hou postupovou listu udelanim vsech ukolu tech 4 map. Jinak uloha c. 2 v pousti splnit jde. U mne na 3ti mapu. Doporucuju zkusit i nizsi obtiznost.
     
    mam-to-rada likes this.
  15. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    A čo potom s Čiernou vdovou? Akým spôsobom sa to akože bude farmiť?
    To zakaždým mám dať 480 perál s tým, že ani neviem, či sa tam objaví vstup? Alebo že sa objaví mystras a v ňom nič?
    Trochu som nepochopil tento inteligentný ťah od BP.
    A ešte jedná vec. Aký má význam chodiť to sólo bojisko? Čo z toho môžem získať ?
     
  16. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    S cernou vdovou nic. Unikaty, co padaly z cerne vdovy muzou nyni padnout i z Dragana.
    Z bojiska ziskas amulet, pokud zabijes vse a ani 1x neumres. Kdyz si zobrazis okno s uspechama, pak najedes na eventove uspechy, dragan, tak tam najdes uspechy z bojiska. Nad a pod poctem bodu daneho uspechu jsou medaile, kdyz na ne najedes mysi, tak uvidis dodatecne informace/odmeny.

    EDIT - spoustu informaci najdes na DSO almanachu.
     
    mam-to-rada likes this.
  17. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Rád bych Vás upozornil na nového průvodce Draganovým eventem, který si můžete přečíst v mém almanachu. V následujících dnech jej budu ještě rozšiřovat o případné tipy&triky a ilustrace. Zatím se jedná z mé strany o nejpropracovanějšího průvodce a jeho tvorba mi zabrala více času, proto jej přidávám až den po začátku eventu. :)

    Přeji pěkné počtení!
     
  18. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Super, dík.. to som nevedel.. takže stačí mi točiť dokola Dragana a vytočím z neho aj obranný set ano? Správne som pochopil ?
     
  19. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @mam-to-rada, pochopil jsi to správně. Z Dragana nyní padá jak off, tak def set. Když jej budeš běhat, eventuálně z něj můžeš nasbírat set který původně padal pouze ze vdovy.
     
    mam-to-rada likes this.
  20. TondaMatony

    TondaMatony Forum Apprentice

    Padl někomu ten tajný svitek z amfory případně z jaké a na jaké obtížnosti,já sem otevřel cca 80 amfor a nic tak jestli to má cenu zkoušet dál nebo se na to vybodnout,bez něj to nemá cenu asi dál event dělat.