Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    To mohu potvrdit couda meli jsme ledove podzemko nejdrive bose z oltare a byly i bedny.
     
  2. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    [QUOTE="elithyacz
    Na discordu je video kde goblini zmizí po prvním výstřelu během ani ne vteřiny :)
    S podivem že by si toho testovači nevšimli.[/QUOTE]


    někteří si všimli a psali, tak jako že po zabití eventového bose se smázla mapa a šla hned vzít zlatá truhla (to opravili), jenže ti PREMIOVÝ testeři (stojí 2 hodiny na jednom místě) si vše kupují a posílají k reportu křivé rýny v Kingshilu, nebo že není vidět půlka postavy u Gorgy (špatný překlad u věcí). Tak se nedivte a asi bude hůř. Testují PvP a 81 minut se nedostaneš do zápasu :eek:
    Jinak dotaz na módy (vím že neradi odpovídáte, viz můj poslední dotaz) odkdy 3 denní premium není 3 denní ?
     
  3. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Tak máš Coudo pravdu...tímto obráceným postupem to jde..;)..to byl určitě otestovat Paladina :):):)
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  5. -Argras-

    -Argras- Active Author

    Ahojte, mozte mi nekto poradit? vsimol som si že skoro kazdy mag pouziva blood gun, mam ho dropnuty na 96% zakl. dmg ale mam q4 z 84% zakl. dmg, obe mam na rovnakej urovni a je nizsia dmg zakl. na blood ako na q4 keby ze tam chodim tych 300% dmg u pred. +bonus 100%, myslite že dosiehnem viac dmg ako mam teraz?
     
  6. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @-Argras- ...na Blood Mage potřebuješ královské rubíny, abys vytáhl maximum z této zbraně. Je to k vůli polovičnímu základu této zbraně (oproti - Q7,Q4). Zlatá bonita 100% bonusu se aplikuje i na použité šutry ve zbrani, který pak srovnává rozdíl.
     
    Geredis likes this.
  7. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    na testu je Šťastná hodinka, dá se nadropoovat hoooooooooooooodně TM tak si pospěšte. Připsali vstupy- 60 , na nejvyšší spadá 28500 TM a lze to klepnout za chvilku na normál
     
    couda22 likes this.
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Celkem rozumné ceny co říkáte?
    Jinak na discordu je sekce Anniversary event kde hráči mohou napsat co by chtěli atd. Ovšem převládá názor minule to bylo dobré hlavně nic nepose.. nepředělávejte :)
    Jinak klasika jak jsem se zde bavili o eventu na dropnutí té kočky na štestí. Tak jen co jsem odstranil schované temné tak je ten event na ts tedy dnes někdo na discordu nahodil screen z něj :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: May 13, 2020
    micuna13 and -Touchwood- like this.
  9. blackassam

    blackassam Forum Expert

    ...to je fajn že ses obětoval místo mě :D:p. Taky na tohle už delší dobu čekám:cool:
     
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Vše pro blaho hráčské komunity a jak jinak bych ho z nich vymámil ten mini výzva :)
     
  11. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    v měšci je nějaká nová komunitní měna
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ano je mrkni se na dicord do sekce test server tam mas co si za ni budes moci poridit. Mluvil o ni Jessík ve twitchi.
    [​IMG]
     
  13. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    nejde se mi tam dostat musel jsem od PC a už tam nejde nalogovat
     
  14. blackassam

    blackassam Forum Expert

    ....ta měna by měla za aktivitu na Twitchu co?...:rolleyes:
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Měla by to být měna za komunitní výzvy.
     
  16. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    tak na Šťstné hodince jsem si nagabal jen 2,5M TM :eek: mohlo by to být i víc,ale nestihl jsem to časově a ty kočky padaly jen bronzové

    jinak
    https://ibb.co/Wy52NHt
     
  17. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 and elithyacz like this.
  18. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    Ahoj,
    mám několik lahviček na obarvování vybavení a docela mi to už zabírá místo v inventáři. Zajímá mě, jestli to obarvení předmětů k něčemu je, zda mi to přidá nějaké bonusy či to potřebuji v pozdější fázi hry do nějakého úkolu.
    Řeknete mi prosím, jestli to slouží ještě k něčemu, než k obarvování věcí? Jestli už je na nic nepotřebuji, tak se jich zbavím, protože jsou k ničemu a zabírají místo.
    Těším se na odpověď.
    Bennynator007
     
  19. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Sú len na vzhlad nepotrebuješ ich nikde na quest.
     
  20. CzSamurai

    CzSamurai Forum Apprentice

    barvíš si jen přizpůsobení, když máš barvu fyzicky, barvíš zadarmo.. když ji nemáš, stojí to asi 600 temných.. doporučil bych nechat si max 1-2 barvy co máš rád, zbytek prodat..