Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak po 195 pokusech konečně klíč k bedně sice z kodu ale i tak. :)
    [​IMG]
     
    micuna13, -Touchwood- and blackassam like this.
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Pěknej kód s výzvou :rolleyes:...moc od těch klíčů neočekávej i tak přeji hodně štěstí...a pokud půjdeš vybrat tak spíš radši už na P3-...budeš tam mít lepší šanci na další klíče z truhly:).... 8 klíčů drop z toho 4 spadly zpětně z truhly, jinak broušené a pár zářivých šutrů :rolleyes::D. O zlaté víle si prozatím tak můžu akorát zdát na premium den u Emilie, když BP bude štědré...:D:cool:
     
    Last edited: May 18, 2020
  3. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    1.kolo klic -zarivy , 2. kolo vila ,3 .kolo nic ,chtelo by to zvednout drop :)
     
  4. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak bohužel nic asi jsem tentokrát v sekci "máš smolíka chlapče" ale díky za tvých 200k zlata alespoň ho nebudeš mít tolik.Snad jindy. Horší je, že jsem klasicky probendil všechny RF na DtU a nyní ač s podivem když je akce štestí kořistníka se budu moci na poušť esencí akorát tak dívat na youtůbku :-(
     
  6. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    predaj to vsetko, je to iba vzhlad beztak budes skor nosit nejaky kostym.
     
  7. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    @elithyacz Ked ta to potesi ja som sa tiez zruinoval so zlatom a dropol som akurat tak baranicu. Tiez postupove listy su pekne o nicom, ta vila mala byt za odmenu v liste, aby to malo vobec cenu robit do konca a kto ju chce/potrebuje by mal realnu sancu ju aj ziskat. To ze ide niekto 2x a ma ju a iny ako napr. ja som uz na konci druhej listy a nic tak to je trocha mimo podla mna. Spravim denne tych 20 kol co sa daju kupit za sferaky a hadzem na to bobika. Snad sa ti podari dropnut do konca eventu, nadej zomiera posledna :).
     
  8. ki84

    ki84 Advanced

    Dal som tak cca 150 kôl a nič. Tiež mám zlato fuč, ale pri sférických som si povedal, že pod rezervu aspoň 4K nepôjdem. A dnes z tých dvoch vstupov za denné prihlásenie padla hneď na prvý krát. Ono to snáď ešte padne aj vám. Sférické farmím na malých obtiažnostiach v Q1. Potrebujem aj materi, tak tam behám s okuliarmi. Za hodinu mi tam popri farmení materi najviac sférických padlo 117 a to už sa teraz celkom pri tej biede aj dá.
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak nakonec jsem také ulovil tu zvonilku. Mno za 250k zlata celkem drahá sranda ale zlato se zase nafarmí.
    [​IMG]
     
    Last edited: May 20, 2020
  10. FredyX666

    FredyX666 Advanced

    ráno som vytvoril nové vlákno ale pozerám ešte ani teraz nie je dostupné k videniu, tak to napíšem sem.

    Dnes cca 10:40 pri ponkovaní ozdob, 2 legendy ktoré v sebe mali každá po 3 platinové očarovania, s cielom vytvorit ozdobu 4x platinu metódou 3 3 0 0 mi spadla hra na hmm 5 sekúnd. Stlačil som kombinovat, chvilkový freeze, klient spadol, resetoval sa do spomínaných 5 sekúnd, otvorím inventár a čaká ma tam krása vo forme ozdoby ktorá je odpad. Internet bol stabillný. X úsilia, desiatky hodín času a cez stotisíc zlata fuč v rámci 5 sekúnd. Bola to moja vina? Myslím si, že nie. Bude za to niekto potrestaný/budú mi vrátené ozdoby na ktorých som pracoval? Myslím si, že tiež nie. Všetko je v poriadku však? Až nato že takéto daco je podla môjho názoru absolútne neakceptovatelné zo strany spoločnosti ktorá vytvorila a udržuje túto hru. Takéto daco sa mi stalo už minimálne 2 razy, a počul som od iných hráčov že podobná vec sa im stala tiež, pri kombinovaní sa bugla hra a ponk prijal ten odpad co sa vyprodukoval (co sa stáva 99% času). Nepíšem toto len ako sťažnost, ale aj ako stimul aby sa niečo takto absurdné už v budúcnosti nestalo žiadnemu hráčovi.

    Ked je nastavené automatické prijatie veci pri ponku po pádu klienta, nech sa to zmení na automatické vrátenie prvých 2 vecí ktoré sú vložené. Maximálne tým stratí hráč pár stoviek zlata a nie desiatky hodín času a zdrojov.

    link pre výsledný obrázok ozdoby
    https://imgur.com/a/MArhZ2y
     
  11. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Gauthor, blackassam, micuna13 and 3 others like this.
  12. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    "V rámci této akce budou z úctyhodných monster občas vypadávat komunitní mince (Jesse coins)."
    Z beznych monster postup do komunitniho eventu pada jenom a pouze pokud je hrac v dosahu specialni aury, kterou muze na svoji postavu aktivovat "jen" komunitni manager (takze s nim musi byt ve skupine a musi byt v dosahu).
    Bezny hrac bude moct ziskat postup do komunitniho eventu zabijenim bossu (i bossu skalovatelnych dungeonu) a pokud bude aktivovan specialni event, tak jeste zabitim jednoho specialniho monstra.
     
    blackassam, micuna13 and Geredis like this.
  13. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    jen tak,aby rec nestala.dnes jsem po x dnech navstiil yt denni videa a nasel jsem tam tenhle kousek,ktery me zaujal

    pres 300k dra drakenu
    run,ze bych to nedal s byvalym cechem dohromady
    no mrkni,na yt v tuto chvilku to mam 17 + 14 x -


    myslis ze tento ucet je cisty ?
     
    setoneto and micuna13 like this.
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Dragan bug prý to do dalšího Dragana už odstranili což uvidíme do dvou měsíců a nyní řeší cos těmi kdo ten bug použili.
     
    micuna13 likes this.
  15. micuna13

    micuna13 Advanced

    perma ban , co s nima....:D
     
    -Touchwood- likes this.
  16. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Každopádně šikovný že tohle stihl i na zimní runy...:rolleyes::D

    [​IMG]
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Celkem by mne zajimalo, z jakeho serveru je ta postava. Udajne slo pri minulem draganovi "klonovat" veci, ale nevim, jestli ta chyba byla na vsech serverech nebo jenom na nekterych (??? Werianu, proste tam, kde hrajou predevsim Turci, ti to ted hodne v jejich narodni sekci resi ???).
     
  18. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    coudo grimmag je v nazvu videa

    micko...ty jeste zijes ty lasko moje tajna ? :-D

    proste je tam plno veci ,kdyz to dokoukas do konce,tvl ja nemam ani ctrtinu a to jsem to jeste minuly rok celkem hrotil od listopadu ,ale drakensang co jsem prestal teda dava pekne bonusy :-D divej podle me je pi---vina mit deset k perel,ja jsem byl rad ze mam 2 ok a jini 20 ... jsem o nikom neslysel 200 ,,, 2k perel uz by bylo divny

    nepocitam ty runy na 40% hp a odolnosti a na ucte necelych 400k drakenu... chmmm mozna je to kouzelnik skryty za lukare, co my vime :-D

    jako co si budeme rikat,ten chlapec u toho at uz podle kostek nebo ponku neprosedel jen 1000 hodin,ale i tak ...

    nwvim kdo se na to mrknul,ale on ma v nepotrebnych vecech full...to zni strasne - proste runy na max a ne v malo predmetech,ja jsem rad kdyz najdu 2% runu na rychlost nekdy z bloborgu nebo jak se ten bby event jmenuje :)
     
    Last edited: May 21, 2020
    chozeee likes this.
  19. chozeee

    chozeee Forum Apprentice

    lidi vždyt to je jak u nás v práci na takový lidi není dosah ...to tu ještě nikdo nepochopil ježíši ...taková je hra no
     
  20. micuna13

    micuna13 Advanced

    [​IMG]
    Jednoduché náhrobky na divokém západu....možná i podvodník mezi nima byl...

    celkem by se mi líbil u Kingshillu hřbitov bugerů :D;)
     
    elikape likes this.