Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Miko777

    Miko777 Forum Greenhorn

    Ahojte, mám jednu otázočku. Chcem preniesť očarká na uniq predmet level 60. Mám ho pred tým dať späť na 55, preniesť očarovania a potom zase dvihnúť na 60?
     
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Musíš protože ti to stejně napíše že to nejde bo předmět je upgratovaný. Vyndat šutry a runy a odrunit.
     
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jo viděl jsem to jak fňukala že asi dostane ovoce že je hrdý autokliker a ono světe div se se nic nestalo. Možná proto si dal pauzu i ten godofmages hrdy to vytezce zebricku.
     
  5. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak ono nešlo ani o vyplakání tak jako spíš, že bylo poukázano na určité věci o kterých je mluvit zakázano. Tak že svůj učel to určitým způsobem splnilo...čím víc je těžkopádně nesmyslně nastavený systém o to víc mají pak hráči podmět vyhledávat jak si věci usnadňovat případně dokončit.
    Na tohle je i dobré pořekadlo: Není nutno, aby oheň přímo pálil ....stačí, aby hřál :D..bohužel ten ventil je někdy přiškrcený tak, že sotva hřeje.
    Názorným příkladem je momentálně dragan, kde zkrouhli drop červených perel a "hle" ono se zase našla boční cestička přes vdovu k dokončení progresu.
    Přijde jako naprosto zbytečný psychologický tlak na hráče....k nákupu event plášťů.
    Přitom už mohli dobře vydělávat na deluxe/prem účtech s integrovaným systém pro autolot + zahrnuté výhody k event událostem. Tohle by mělo být i obsahem DSO členství, které se vlastně každoměsíčně platí...samozřejmě pokud o tohle hráč má zájem. Pokud nemá tak jsou pak další varianty jako momentální nabídky pro nákup event plášťů a potřebných cetek k jejich dokončení. Je dost divné pokud člověk platí a ještě by měl dál připlácet což už jsou pěkné sumičky peněz pokud na tohle dojde.
    Každopádně Deluxe/Prem nedrží krok s vývojem hry...je už zastaralé v ohledu potřeb hráčů, ale beru snahu že už začali přidávat a upravovat jejich vlastnosti.:rolleyes::)
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    V poslední době se z DSO stává plať aby jsi vůbec mohl hrát. Spousta věcí pokulhává a nejvíce asi ode zdi ke zdi systém eventů. Jednou tak další je úplně jinak a vysvětlení nikde anebo styl Ale my jsme nic neměnily :-D se zbytkem souhlasím.
     
    ondra-8 likes this.
  7. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Docela by me zajmalo jakou ma BP predstavu o hre a o hracich :) byl sem na draganovy v hale na solo Inf 7 a teda nevim jak by po me chteli abych to hral kdyz mi zakladnim utokem dragan dava 1 480 000 dmg a kdyz bloknu meteor tak je to 400 000 dmg zadna moznost jak vylepsit postavu abych ustal aspon jednu ranu takze jako war je to potom super zabava :) nevadi mi se hybat ale prijde mi to trosku moc:D

    takze dat inf 7 bez moznosti jakehokoliv vylepseni postavy nejak postrada smysl a je k nicemu :) zvednuti veci na T10 neberu jako vylepseni to mi asi 500k hp neprida
     
    setoneto, MortisCz and jackoneill1976 like this.
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    COINSIDENCE
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 24, 2020
    blackassam, micuna13 and MICHALHELL like this.
  9. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Neprosvihli,protože na to zásadně nikdy nekoukam ale rád si přečtu u tebe o čem to bylo.. :)
     
  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  12. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  13. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    ahoj,
    chci prosím poradit. Když ted nevyužiji Mocné zakleté perly a nechám si je, tak se mi z inventáře nesmažou po ukončení akce a můžu je použít při další akci Dragana?
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj, mel jsem 3mocny od minule, druhej typek jednu, udelali jsme skupku 5ti lidi a otevreli tim vsem vsechny vedlejsi mapy hned, takze zustanou a hodi se si nechat aspon jednu, no a nechal bych si taky jeden svitek na priste
     
  15. anti.

    anti. Regular


    já si do příště nechávám 50+perel, NIKDY NIC NEMIZÍ ... pokud ovšem nezruší event ale zrovna u Dragana to nehrozí
     
  16. setoneto

    setoneto Forum Pro

    To neni o hracich, to je podle me jen o warech. Podle me je v bp nekdo zamindrakovany z waru, bud od nich dostaval nonstop klepec v arene nebo chcipal v pve, zatimco si war jel svoji nebo tam nabiraj nejtezsi pripady z jedlickarny a podobnych ustavu. Ja wara odpiskal a jedu uz jen trpa a kupodivu to ma blahodarny efekt na moje nervy. Presto, typek war od nas tam byl i7 a dal to jen na jedno chipnuti, asi pandorin set + nastavenej na max hp a jel spesl eskou, ale slo to, nevim jak to delal, jestli zdrhal a cekal na draci, pak jednu dve serie drtaku a zase zdrhacka... i7 nema cenu chodit, aspon pro me, i5/6 chodime na 4listky doupata, hlavne za karabossou nebo q8 protoze to jde i bilou eskou v poho, jinak max i4, jeste ted sin na draganovi jsem chodil i5, prislo mi to nej na drop run a kamenu. Nejhorsi na tom je, ze par dni behani i5 a jsem minus 50k zlata a pak ti daj event jako hvezdne zlato kam jsem zahucel 300k ani nevim jak. Asi je to v bp samy logik, matematik a sachovy velmistr, po lobotomii :oops:
     
  17. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    asi to bude tim warem
     
  18. CzSamurai

    CzSamurai Forum Apprentice

    setoneto, já ti nevím.. na jednu stranu píšeš jak v bp pracují blbci ale o vlákno vedle napíšeš o možnosti jak hráči blokují mapu s bledým hrobem... už to opravili... čili je otázkou, na které straně ta inteligence chybí.. jedna věc je něco vědět a druhá věc to psát na forum nebo točit videa.. :confused:
     
  19. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Lol bledy hrob bol bug ? A uz zrazu opraveny lololo ale ked treba chybu opravit to sa neda tak rychlo.

    Ale treba brat do úvahy aj faktor penazi nevieme kolko bp zarába, a programátori su v nemecku drahší cena priemerneho slovenskeho najmu na pol roka
     
    Cultiva likes this.
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Dobre ty :) nejostrejsi tuzka v penalu urcite nejsem, nechtel jsem to nikomu podelat a ani me nenapadlo, ze by to zkrouhli a uz vubec ne, ze kvuli me a zrejme ja jako obvykle byl posledni kdo se to dozvedel a chtel jsem se jen podelit, vsem se omlouvam, ve svy naivite necekam, ze tu nekdo drepi, scannuje prispevky a hlasi bp co kde zariznout a dobabrat nedomrly event jeste vic nez je, asi bude lepsi sem nic nepsat, coz nejspis nevydrzim, chodim si sem obcas lecit svoje mindraky i kdyz vim, ze je to k hounu.