Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. CzSamurai

    CzSamurai Forum Apprentice

    Je mi jasné že nejsi jediný, kdo to zmínil, jen poukazuju na smysl zdejšího diskuzního fóra..
    popravdě, ono to není moc ani diskuzní, ani fórum.. o diskuzi nemůže být ani řeč neb cokoliv co se tu českým a hlavně anglickým moderátorům nelíbí je okamžitě zcenzurováno nebo rovnou smazáno a to nezávisle na tom, jestli to je užitečné, tématické nebo jen obrázek či video..
    fórum to taky moc není, protože jednostranné a často upravené informace nemohou být správně pozitivní, neboť Když hráči zmíní nějakou chybu která dává hráčům výhodu ve hře, je okamžitě patch a výhoda v trapu, ovšem i kdyby tu stovky hráčů zmínili herní chybu, díky které jsou hráči postiženi, omezeni nebo jinak diskriminováni v rámci klasy, výbavy, levelu či jiného, nebude se dít ze strany bigbointu zcela nic.. viz nepadající očičko, skilly co se jen protočí a neaktivují, ponk který přijme pokus když hráči hra spadne nebo lagne, o "MÉně frustrujícím ponku" by se pak už dala napsat pohádka Kterak švec se dvanácti platinama na ponk přišel a věc se čtyřma modrýma takto získal..

    Prostě tu sice můžeme kecat, ale ve své podstatě je to tu nenápádná samobonzárna na tipy, jak hráče donutit platit real money..

    všimněte si, že nikde není zmínka o tom, že po posledním patchi změnili bezhlavákům typ útoku ze seismiky na střely do všech stran+seismika+výpad .. hezky ticho po pěšině a ztížit hraní dragana na konci těm, co už tak měli problém něco nahrát..
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ta vec s neuzavrenim mapy pri zabiti monstra, ktere otvira vstup na mapu Vdovy, byla v R236_X opravena drive, nez se to tu na foru objevilo v jakekokoli sekci a tim myslim i cizojazycne. Kdyby BP chtelo, tak mohlo hned na zacatku udelat patch R235. Nicmene naprosto souhlasim s tim, ze oprava chyb, ktere komplikuji zivot hracum, je zdlouhava az neexistujici.
     
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    No není tu jen české fórum a ve většině případech než se tady někdo o něčem vůbec zmíní tak v zahraničních fórech už na to i najdeš ofiko odpověď ...pokud jde o určité palčivé otázky:rolleyes:;).
    Tak že bych si nějak z tohohle hlavu zrovna nedělal...,ale jinak souhlasím že co je vyloženě nepálí to ani nehasí...každopádně buďme rádi za to, že aspoň něco z toho zahrnou do budoucí pětiletky.:cool::D
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nepálí nehasí nebo počkají až se akce přežene a je pokoj. Jako s těmi klíči a red perlami ted v Draganovi. Kdy tvrzení CM Jessíka že nic neměnili znamená že minule Dragana asi vůbec nehráli bo změny tam byli evidentní. Sice hodil do pléna větu typu my nic nepředělávli či neměnili ale když to říkáte tak se na to podíváme. Mno kde nic tu nic. Už opravdu jen čekám na nový obsah snad mě vtáhne opět do hry.
     
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    borci diky za rozumny reakce, cekal jsem poradnou sprchu, bohuzel se z toho asi nepoucim jak se znam, je to leta muj jediny diskuzni prostor mimo chat a kdyz se neco dozvim, tak to sem bez rozmyslu kvaknu :) minuly dragan byl velka jizda, tohle krom truhel za bocni mapy byla traparna u ktere me ani nemrzelo, ze skoncila, neresenych problemu ve hre potkam denne nekolik, v minulosti se mi samotnemu stalo x veci nad kteryma jsem koulel ocima a nezbylo mi nez mavnout nad tim rukou, jakoze jsem neco slozil na ponku, jee, jdu na jadra abych to mohl prenest a po zmene mapy to mel rozlozeny v inventari spolu s vecma co jsem predtim prodal, kolikrat jsem ve hre zmacknul znovu nacist se neda spocitat jako spousta dalsich veci co kdy ve hre blbnula, kolikrat bylo v poznamkach k patchi ze opravili nemizejici klony u khalys, to jejich ofiko vyjadreni ze gumicka na vypadu je proto, ze ho davam na obsazene misto a proto me to sroluje zpet, pak jdu dam vypad pres dve mobky do jasne volneho prostoru a stejne me to kopne zpatky apod, no kazdopadne si zkusim dat pozor sem neco napsat, pripadne me varujte :)
     
  6. Kabanos

    Kabanos Forum Greenhorn

    Zdravím, má tady někdo taky problém s úkolem stíny minulosti? Tím myslím to že zmizel John Sunlair a nedá se už nikde najít a to mám ten svitek k úkolu co je potřeba.
     
  7. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    ten je prece na varholmu ne?
     
  8. Kabanos

    Kabanos Forum Greenhorn

    Ne ten se dostává po vložení kódu co přišel na email. Když jsem chtěl odevzdat ukol 5/11 tak John Sunlair v Jarlshofu prostě nebyl a tak jsem dal zrušit ukol abych ho udělal znovu ale John nebyl ani v táboře odporu kde se ten ukol bral.
    Tak se ptám jestli někdo s tím má zkušenost. (vymazal jsem i temp a psal na podporu avšak vez odpovědi)
     
  9. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Prolezla jsem úkolovou řadu z Tábora odporu i z Jarlshofnu (jak staré zpracování tak nové po změnách) a v běžných úkolech jsem nenašla úlohu s názvem "Stíny minulosti".
    Pokud jsi dostal svitek z nějakého kódu tak to ani běžný úkol nebude, spíš mi to pasuje na nějakou eventovou řadu úkolů. Nebylo to k Draganovi?
    Na wikipedii jsou úlohy, ale názvy jsou v angličtině, pokud se tam vyznáš, třeba se ti podaří najít odpověď tam.
     
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to je ten ukol na ten "kostym".. jak BP spamovalo hracum maily aby se vratili.... podle me..
     
  12. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 and -Touchwood- like this.
  13. Kabanos

    Kabanos Forum Greenhorn

    Ano to přesně myslím. John Sunlair prostě nebyl k nalezení když jsem chtěl odevzdat ukol tak se ptám tady jestli někdo něco neví protože jsem se nikde nedočetl že by ten ukol zrušily.
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    já nevim... ten ukol jsem nedelal protoze nevim kolik casu bych musel nehrat aby mi to aktivovali... :D
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Koukám že mi na Q6 přidali Hříšný tanec
    [​IMG]
    bohužel mi k tomu u Mortise odebrali strážcovo lákání takže na něj opět nepůsobí zajímavé.
     
    Last edited: Jul 4, 2020
    micuna13, faxx1 and -Touchwood- like this.
  16. anti.

    anti. Regular


    to lákání pos**li
     
  17. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Třeba až budou přidávat ty nový schopnosti, tak vám na oplátku seberou strážce úplně. :p
     
  18. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Cena jader za materií byla změněna jsem zvědavý.
     
  20. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    BP si z nas dela srandu. Klice ke stokam by se podle poznamek k R237 mely skalovat s obtiznosti. Byl jsem na testu a prdlajs, na inf3 ve Stonekeepu padal 1 klic. Tak to teda nevim, kde jako ty klice mame farmit. Kyz se podivam na pocet klicu potrebny pro Toxicke vypary, tak nafarmit klice na fatal ci nedejboze infernal obtiznosti je pri soucasnem dropu nerealne. Vsak oni jim to hraci pekne omlati o hlavu.