Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    já byl po sobě asi 3x v údolí ostnů a pokaždé na p3 7ks. No tak po patchi uvidíme.
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Z krys? Ted jsem v R237_4 zkousel udoli ostnu na inf3 a z krysy vypadl 1 klic. Z ostatnich monster se to mozna skaluje, ale z krys ne. Ale to je platne jak mrtvemu kozuch, kdyz z ostatnich monster klice padaji jednou za uhersky rok.
     
  3. Surius

    Surius Forum Greenhorn

    Pridal som voľný preklad poznámok k R237. Niektoré veci neviem aký majú preklad v hre, tak sa dopredu ospravedlňujem.

    S pozdravom,
    Surius
     
    micuna13 and Gauthor like this.
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ano z krys coudo mno je možné že zítra se to "opraví".
     
  5. KotBogomot

    KotBogomot Forum Apprentice

    Ja to spis chapu tak, ze upraveny drop klicu, v zavisloti na obtiznosti, je nove nastaven pouze v eventovych mapach. Coz jsem nechapal v minulych verzich proc to tak neni a treba i na pek4 padne z mobky v krypte bedna s 1 klicem :) Aspon neco, podle me to slusne pokryje vstupy a budou lepe hratelne vyssi obtiznosti, konecne .
     
  6. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Chtel jsem to dneska rano zkontrolovat, ale na testu uz kanalovy event nebezi. Ale predpokladam, ze mas pravdu. Odhaduju, ze hlavni event by to pokryt mohlo, ale u toxickych vyparu mam pochybnosti. Pocet klicu potrebny na infernal obtiznosti u toxickych je v porovnani s hlavnim eventem nekolikrat vyssi. No uvidime.
     
  7. mqnly

    mqnly Forum Greenhorn

  8. xBeruska1

    xBeruska1 Forum Greenhorn

    Zdravím,
    má někdo také problém s častým lagováním až je to nehratelné? Internet doma ok a pc též. Často mi padá i celá hra (vždy v nejmíň vhodnou chvíli).
     
  9. mqnly

    mqnly Forum Greenhorn

    Asi ano.
     
  10. NaturEnergy

    NaturEnergy Forum Greenhorn

    U mňa tak isto. Pomaly sa ani do hry nedostanem.. a ak náhodou áno tak zachvíľu mi hra lagne.
     
  11. xBeruska1

    xBeruska1 Forum Greenhorn

    Tak snad s tím taky něco konečně udělají
     
  12. anti.

    anti. Regular

    já z lágování hry viním internet ale je pravda, že když to láguje více lidem ve skupině, tak to nebude asi jen internetem:D
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nemám problémy s lagy vůbec žádné. Nicméně jak jsem včera psal že nejspíše spraví ty klíče tak se stalo. Před patchem po 6 na p3 mapa ůdplí ostnů a nyní ta stejná mapa a 2-3 klíče. Co jsem koukal tak vylepšili podlahu v Cardhunu pěkně hnusnou. A co ta sleva jader za materi.
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Lagy neznám...

    Internet kabel upc/vodafone 300/30 (reálně 200-250 cca..) ping 22-40 jak kdy...

    Připojeno "dvojitě"(je to stabilnější) jak přes kabel tak i na wifi 5G síť..právě wifi mi vylepšuje rychlost až 3x protože kabel zvládá "jenom" 100 Mb/s...
     
  15. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    No ono se o zadnou slevu nejedna. Jde o napravu toho, ze odbornici v BP dali prirazku za nakup jader v "baliku".

    Drive:
    1x jadro - 299
    10x jadro 2999
    50x jadro 14999
    100x jadro 29999
    aneb nechci slevu zadarmo....

    Nyni:
    1x jadro - 299
    10x jadro 2990
    50x jadro 14950
    100x jadro 29900

    A vzhledem k tomu, ze kanalovy event je velice popularni (ironie), tak v tichosti v 8me postupove liste eventu vymenili 5000TM za 100 paklicu a k tomu jeste orezali pocet drakenu ve vsech listach hlavniho eventu.
     
    faxx1 and Geredis like this.
  16. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    Coudo ,tebe toto fotko nemit tak prijde o tolok infa ,ze ...

    taky jsem nabehnul ,ze pry nejaka sleva jadra- podivam vsak se rika oko neni ...a oko vidi a cena po sleve slevnena stejne :D
    ale musim uznat bylo to pekne ! napsat ,ze bude levneji :-D

    jinak co to ma znamenat carhun ta zem ...tvl copak mame rok 1998 ? meli by si chlapci uvedomit ,ze je rok 2020 a ta graficka stranka je naporosto otrsna vsude
     
  17. anti.

    anti. Regular

    ke klíčům se vyjadřovat nebudu, nemám ani čas je farmit a stejně nejspíš dopadnou i stoky, ty budu farmit spíše způsobem abych je mohl udělat příště mnohem pohodlněji, takže farma essky a klíčů

    levnější jádra? osobně jsem čekal, že se budu chytat za hlavu, dokonce jsem čekal, že se cena zvedne, případně jsem čekal cenu 24999/100 jader ale toto jsem opravdu nečekal

    a podlaha v Cardhunu? kopačku do hlavy...
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ze levnejsi jadra.. tvl..

    a jeste to pripominat..sebereflexe asi zadna od BP... byl jsem v praci rano a jakoze nesleduji twitch,testserver,a dalsi kktiny tak vzdy se setkavam az kdyz to vyjde se vsim..kolikrat uz jsem si sypal popel na hlavu ze to nezeru vic..ale to uz bych se musel zblaznit vsechno kolem koumat..

    no ale co chci rict,rano jsem cetl na diskuzi ze levnejsi jadra budou s r237,, no mlatil jsem se do hlavy protoze 1200 jsem kupoval o vikendu.. jakej ja jsem kkt atd... BP ale dokaze prekvapit :D

    to zvedani dropu klicu,run a hlizy.. budu tomu verit az to dropnu..jinak je to mlaceni prazdnou slamou .. ja uz BP neverim ani nos mezi ocima jak lzou furt.. no mozna tomu sami veri takze jim to neprijde jako lez..ale to by bylo jeste horsi ze nepoznaji vlastni hru a na support kaslou..
     
    micuna13 and setoneto like this.
  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak podlaha je tam asi pro ten nový obsah na twitchi ukázali nový trailer z Cardhunu. Jinak komunitní výzva se dnes dělá jen v tajných doupatech kde je boss Hansen který dá do postupu (fatal 100 bodu)
    COINSEN
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 10, 2020
    micuna13 and jackoneill1976 like this.
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    diky za Hansena... 2 kola na inf3 a bylo.. po dlouhy dobe skvele info ohledne hry na diskuzi...