Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 and _Batole_ like this.
  2. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Strasne demotivujici. 86 zabiti maga a 2 hole. 3% a 21%. Po zuslechteni runy. Tohle prece neni normalni. Meli by spolecnost prejmenovat na Corona Point.
     
    MortisCz likes this.
  3. setoneto

    setoneto Forum Pro

    strasne se tesim co bude ta poust esenci 2.0, cekam ze vstup zlevni ze 30ti sf na 50 a zvednou drop sfer ze 14ti na 5 na i3, krom toho bych se nedivil, ze dvojnasobne posili ucinnost tech esek :eek:
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Takto to vypadá o něco lépe.
    [​IMG]
     
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak hned na rozjezd na celé mapě jen 2 skupinky krys a ještě bez klíčů na pekle3. Tak toto mě opravdu k hraní nepřinutí spíše na to hodím bóbika. Na jiné mapě 2 skupinky a 1 klíč pecka jde to nahoru.Utratím zbytek klíčů z minula a sbohem a šáteček. Další pořádně z FBIovaný event.
     
  6. NaturEnergy

    NaturEnergy Forum Greenhorn

    Zdravím,
    už sú to 3 dni, čo sa nemôžem dostať do hry. Pravdepodobne kvôli tomu poslednému update v ktorom boli ževraj nejaké grafické chyby.
    Klasicky otvorím klienta, prihlásim sa .. vyberiem server a potom kliknem na "spustiť hru" a nič. Môžem klikať aj 100x stejne sa hra nespustí. Pokiaľ sa náhodou dostanem do hry tak mi načíta max. toto ( odkaz na screen dole ) a nič viac. Skúšal som odinštalovať klienta a nanovo stiahnuť, nepomohlo. Internet mi ide (kontroloval som ho aj cez speedtest.net ) .. taktiež ostatné hry mi idú bez problémov. Na podporu som písal no žiadna odozva, ignore. Poprosil by som nejaké rady. https://prnt.sc/tfbzk5
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Máš to rozbitý
     
  8. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Zkus ping nebo tracert na 178.132.242.92 nebo jiny BP server.
    Udelej kompletni udrzbu, nejenom odinstal a instal klienta, ale i vymazani temp
     
  9. NaturEnergy

    NaturEnergy Forum Greenhorn

    Nepomohlo.
     
  10. ondra-8

    ondra-8 Active Author

  11. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ze by co? Jestli myslis level 60, tak tohle neni dostacujici dukaz. Tohle muze byt nejjednodussi cesta jak zajistit, aby bedna, kterou hraci dostanou pred rozsirenim obsahu, nesla otevrit. Jakmile vydaji rozsireni obsahu, tak muzou snizit pozadavek na otevreni te bedny na level 55.
     
    Geredis likes this.
  12. Miko777

    Miko777 Forum Greenhorn

    Ahoj mne to robilo keď som mal zle nainštalovaný grafický ovládač.
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    CODECRAWLER
    [​IMG]
     
    micuna13 likes this.
  14. Gauthor

    Gauthor Count Count

  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nový skill pro maga je podobny jako u wara toa jejich proletnuti monstry.
    Funkce noveho prstenu z Vyrocniho eventu
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 16, 2020
  16. anti.

    anti. Regular

    ty voe, zase prsten, kdy konečně daj nějakou hůl na ledovou kouli :mad:
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    50HEAD
    [​IMG]
     
    micuna13 and Geredis like this.
  18. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    anti., micuna13 and -Touchwood- like this.
  19. ViperMK3

    ViperMK3 Forum Apprentice

    Takže po 3 mesiacoch práce musím nášmu skvelému bugpointu opäť zatlieskať, 3500 fragmentov vyhodených a Čierny vlk nikde, takže ďakujem nečakane zas za nič, asi toho chcem moc, keď už ho má aj každý 30lvl. Opäť sa ukázalo to ich slávne "veď možno padne", - marní, slabí, trapní a zbytoční - horšiu vec som nevidel od zrušenia Battlestar Galactica Online 1.2.2019.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    A že si nestěžuješ. :D Nasbíral si 3,6k sféráků a chceš vlka? Je to náhoda. Na jedné postavě mi padl do pár kol a na druhé jsem ho neměl ani po několika letech co ten vlk se dá získat. Nevidím důvod proč by hned měl být psán bugpoint jen proto, že nezískáš hned to co chceš.
     
    Last edited: Jul 16, 2020
    micuna13 likes this.