Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ViperMK3

    ViperMK3 Forum Apprentice

    Nesťažoval, ale sarkasticky vysmieval za ich lenivosť a nekompetentnosť. 3.6K mi bolo k ničomu, keď z toho necelých 3.5k bolo využitých na skákanie k amfore a zase nazad. Náhoda je u bugpointu výhovorka, buď to teda padne každému za chvílu keď už to tam je napísané, alebo nikomu. A isto nemám čas, chuť, ani vôlu tam skákať roky, keď to už majú aj pár dňový hráči. Chcem ho len z jediného dôvodu a to z úcty k mojím vlčiakom. A druhá vec je že nie sú bugpointom ani trocha kvôli tomuto. (Môžno trošičku)

    Oslovenie bugpoint používa celá BSGO komunita a to oprávnene, lepšie zachádzanie si isto nezaslúžia a horšie oslovenia sa sem pre citlivé povahy nehodia. Čo som bol prekvapený, tak v darkorbite za to pätolízačskí moderátori banujú. Jediná poriadna hra ktorú majú a má skvelú komunitu a oni ju zrušia, ale humus ako darkorbit si ide ďalej samozrejme. Uvediem na mojom príklade aby to pochopili aj tí menej zdatní. Júl 2018 - príchod do BSGO a do letky reprezentujúcej Česko-SLovensko --CzechTeam (áno ja viem) so 7 ročnou históriou (už od closed beta verzie), (chalani ma upresnili že posledný update bol 7.4. 2017.) 2 mesiace mi trvalo dostať sa na post kapitána (3x rýchlejšie ako ostatní), odvtedy som velil 1 eskadre 10 ludí každý jeden každý deň. [​IMG]
    Vytvárali sa úžasné vzťahy s angličanmi, francúzmi, švédmi, poliakmi, maďarmi atď. Robili sme akcie každého druhu. Proste paráda. Nie ako tuto že každá gilda si dá podmienku "no len s takým a takým dmg a hp môžeš ísť". Nás nezaujímalo či si level 1 alebo 255, len na charaktere a povahe človeka, čestný a loajálny voči svojim druhom.
    [​IMG]
    [​IMG]


    V novembri som sa mi konečne podarilo zaobstarať si koloniálny carrier - Brimir, a začal som šetriť na upgrade na pokročilú verziu. A potom to prišlo. Táto správa, tento výsmech prišla ako darček na silvester 2018 s urážkou akú svet nevidel, pozvánkou, do toho hnusného humusu zvaný darkorbit. [​IMG].
    Protesty ani petície nepomohli a potom dokonca aj stopli 2 projekty, ktoré sa zaoberali tvorbou privátneho serveru pomocou reverzného inžinierstva. Výkony ktoré tam chlapci dosahovali a za tie tony opravených bugov by sa mal celý bugpoint prepadnúť pod zem. Bohužial sme museli ísť ďalej a zo stovky je nás 5 a pol. My nikdy nezabudneme a nikdy neodpustíme a krajšie ako bugpoint týchto marných, trapných, slabých a zbytočných ludí nebudem volať a nemám to ani v pláne zmeniť. Kto tam nebol, nedokáže pochopiť a nikdy nepochopí, preto poprosím nepísať sprostosti tohto typu. Doposial som neveril že prírodné zákony umožňujú niečo ako "bugpoint fan" ale vidím že som sa mýlil.
     
  2. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Tak nevím, jestli je lepší hra, která má pár bugů na který se kašle, nebo hra která má tisíce bugů, který se opravujou. ;)
     
  3. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Já jsem hodně často v téhle hře dal přednost kosmetickým doplňkům před staty a koupil jsem si raději skin nebo mounta místo run nebo kamenů, ale náhodnému dropu těchto věcí se vyhýbám obloukem. Pokud už hraješ nějakou dobu, tak musíš vědět, jak drop v téhle hře funguje. A každý nováček toho vlka má pravděpodobně z toho posledního eventu, kde šel koupit za solární mince. Tam jsem si ho koupil taky.
     
  4. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Jo já zapomněl, ty si nestěžuješ :D
    No jak jsem psal, na jedné postavě jsem ho měl během pár měsíců a na druhé několik let po nasazení vlka do hry nic. Takže ano, náhodný drop. I když na nějaké věci je zvýšený pro všechny, na některé méně.
    A ty tu hru hraješ jak dlouho? Podle statů co jsi zmiňoval a podle toho, že jsi nedávno psal tady na fóru, jestli tě někdo nepotahá, že jsi nováček tak si troufám říct, že jsi nováček též a hru nehraješ víc jak rok. Tak jaké roky nehodláš dropovat vlka, na kterém ani ve hře nezáleží. Je to jen jedna z mnoha možností mountů, na kterých se dá jezdit. Tolik negativismu kvůli nedropnutí mounta, kterého chceš :D
    A jestli máš mindráky z jiných her od BigPointu a chodíš na další, aby jsi si tu vytvářel zbytečně další, tak zkus změnit celou společnost a vývojáře her. Možná jinde to bude lepší :p
     
    Last edited: Jul 17, 2020
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    asi dva roky dozadu mi padl snad kazdy event vlk.. dohromady to padlo tak 20-30x minimalne... posledni dva roky mi nepadl ani jednou.. z ty amfory samozrejme.. progress bar bedny obcas davaj.. to jsem mel i naposled..

    jinak.."vyhozenych 3500 sferaku??" tvl.. kdyby ten vlk neco daval..nereknu :D a behani k amfore a nazad.. no to je ale doslova 3500 vyhozenych fragmentu...

    takovy kontrast u me.. afroamericka kocka od balora mi padla tak po 5000 kolech... nekolik "big hunt" eventu jsem tam projel.. zemske jadry jsem tam farmil,set ..atd.. a ne a ne padnout.. pritom hodne lidi rikalo ze tam byly 5-10x a bum.. no a u me to bylo tak na 3-4 roky ... uz jsem to ani neresil..chybelo do kolekce ale jelikoz mounty nic nedavaj k postave tak mi to bylo po par set pokusech jedno..
     
  6. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Tri a pul k sferaku splachnout do zachoda pred dtu? To nebylo moc rozumny bro
     
    micuna13 and anti. like this.
  7. anti.

    anti. Regular

    koukám debata zase o ničem :D tak já něco nahodím :D

    včera týpek z gildy, že farmí kom. mince (do500) aby si koupil za 500mincí Herol. kůži a prej mu to nerozmluvím, protože už na to nemá nervy, no já jsem jí poslední kolo i3 dropnul v mezisvětě, vyrobil, prohnal to zušlechťovačem a ze zlatýho dmg, průměrný odpad, takže asi ho budu párat :D

    krvavou hůl jsem si řekl taky zkusím zušlechtit, 79% t6... 19% a 92% jsem se rozhodl, že si nechám :D

    stále dumám nad pláštěm, hodil by se mi nějaký s kritikem, nechcete mi poradit? Kaylin plášť (už druhý) jsem nedávno zase zničil xD tak zvažuji zda s bílým od kary nebude méně práce ale černou ozdobu jsem si taky zničil, takže by to bylo zase bez bonusu 10% hod. kritiky ale už mám ozdobu Pokořitele a zatím si jí hodlám i nechat(bez 4platin), tolik dolaďování a do toho mi zase nahodí rozšíření, co mám dělat? :D :D

    a k tématu náhodného dropu, ten nový černý kostým z kary mám jen na warovi a to jsem s ním odchodil sotva desetinu toho co s mágem a s ním kostým nemám a to už je předělaný snad dva roky nebo kolik...

    to mě přivádí k posledním slovům dnešního dne... nebuďte blbí :D
     
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nevim jak u vas ale u me heroldova kuze(a ani ta od medusy..) neni v nabidce uz u toho chcipaka co mi prodluzuje premko uz druhy mesic zadarmo :D
     
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Pres 7k klicu, tisice zabitych heroldu v q a kozka nepadla, beham khalys/hrabivost a premyslim jestli plast temnoty od gnoba ma stejny staty jako herold, protoze hrabivost t10 97%kritik da jen 5k a i min hp, herold da 6.2k i s prumernym statem
    Taky ji u jesseho nemam, pry ji vrati, ale ver bp zejo, 488minci mam, pristi twitch by mohla byt
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    6026 se statem 11%... ale tak zkus zuslechtit,zejo :) me jeste nic nevyslo se zuslechtovacem.. vsechno zmizelo... takze nic vzacnyho uz zkouset nebudu..

    btw.. neslibovalo BP nahodou zvyseny drop u mhorblika? protoze koncim prvni listu a mam +5 ty veci do amuletu co potrebuji 80.. fakt bida.. prvnich 10 kol mi nepadla ani jedna.. ted to pada tak 1/5 kol.. pet a runa je taky asi jenom na obrazku..
     
    setoneto likes this.
  11. anti.

    anti. Regular

    a na kolik % vytáhneš kritik na p7? vždyť není třeba mít nutně 80% vždyť co bychom v té hře pak měli dělat, když bychom měli 125k dmg a 80% kritik na p7... do toho 300k hp 1k many xD
     
  12. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    jo tomu rikam prekvapko:D s takovou zbroji a odolkama by se jelo inf7 pohoda:D
    [​IMG]
     
    setoneto likes this.
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    SILVERSEWERS
    [​IMG]
    SEWERORLATER
    [​IMG]
    EYENEEDMHOR
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 23, 2020
  14. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  16. elikape

    elikape Forum Apprentice

    Může mi někdo vysvětlit proč mi na pekle 5 nepadaj z uctyhodných nepřátel žádné předměty????
     
  17. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ani nevim, cca 56% s 6ti pyramidkama s onyxem, helmou 4x kritik, arachnou a medicinou, tinkturu brat nemuzu, protoze beru hp abych nechcipal, kdyz se na me koukne obyc mobka, nejde mi o p7, ale o moznost chodit p6 80%krit s asarem, heredurem nebo petem vhodnym ke spesl esce a pritom mit znalosti 50/30 dmg/kritik a helmou na dmg, na p5 pohodka, staci nasadit hrabivost misto khalys a mam asi 78% takze mam volbu mediciny i peta, dalsi pyramidka do tydne, takze bude 80, ale jak poresit p6 bez arachny, ktera da 5.7k? Dodelat pyramidky a dropnout kozku a "skoro" to vyjde, v hrabivosti mam jen dmg, do kozky mam pripraveny 3xdmg 1xkrit, takze bych tam skoro byl :) ale dalsi 1k+ klicu a kozka porad nikde, proto koupim plast temnoty a uvidim, jestli da taky pres 6k kritik
    Jako vubec nebo jen hodne malo? Za jedno q padne tak 10veci, vetsina z bosse

    Mohl by mi nekdo poradit, jak pouzivat temnou esku? Kazdy vyhozeny delo sebere tak 30% hp, specialkou se zabiju, takze jedine zatim jde vyhodit dve dela, polknout lekarnu, prehodit na obyc esku a palit, pak opakovat, to je snad eska pro wary pri draci, nemam paru jak ji pouzivat. Na nejaky bosse by to snad jeste slo uchlastat lekarnama i vic del, ale v realu nepouzitelny, max jako experiment
    Edit: padnul mi krysi kral i ocicko, runa jedna minule ted zadna a hlizy jsem nedodelal, protoze dosly nervy, aby padly 3ks za hodinu a pul, chybi 21, tak snad priste
     
    Last edited: Jul 26, 2020
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nefunguje ani s draci kuzi.. -40% na hit..dam draci kuzi,drtivku a kdyz dojedu do konce tak umru... uplne debilni esska..za me.. clovek aby koukal ze da hit..elik..da hit.-..elik.. fakt zabava kdyz mezitim te mlati moby 100k/hit.. v lepsim pripade..
     
    setoneto likes this.
  19. UnknoWn.er

    UnknoWn.er Forum Greenhorn

    Mám tu dvě věci na srdíčku...
    První věc - tohle fórum - tady je to jedna slátanina za druhou, jeden si stěžuje na něco, co druhý vyvrátí a celý se to tady točí na tom, co napíše třetí a vlastně se to celé točí bezvýsledně dokola, až by z toho člověka *****! Na tohle fórum by neměl chodit nikdo, kdo s touto hrou nemá žádné zkušenosti, protože jakmile se tady jen trochu začte ( a má trochu rozumu i nerozumu ) hned se vypne... mě samotnému zůstává rozum stát, nad jakýma kravinkama se tu dovede rozvést až celkem rozsáhlá debata prakticky o ničem... :) jako hráč, co hraju jak mi čas dovolí a už nějaký ten pátek tohle neřeším, ale kdybych to bral jako nováček, co tu chce najít nějakou tu radu a poznání, asi bych rychle utekl... daleko jinam ( a je to event co event... patch co patch, pořád to samé dokola....
    A ta druhá věc... ? Na tu kašlu.. tohle bylo asi to co jsem chtěl říct a to druhé by bylo zase plácání do větru.
    Snad jen to "neznechucujte tu hru ostatním, těmito chytrými kecy, jak je všechno špatně a všechno se řítí do záhuby, beztak hrajete dál a tlučete jen hubou tam, kde by se zdálo, že vaše tlučení bude alespoň trochu slyšet, kazíte hru všem těm ostatním" Alea iacta est
    edit - ta fráze mi trochu nevyšla no, ale jsem línej na to abych jí upravil :)
     
    chozeee and _Batole_ like this.
  20. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Nejsem nováček ve hře, ale i mě spolehlivě některé debaty dokážou natolik znechutit, že hru ani nezapínám a nebo si jen vyberu denní.
    A že je tu chaos? Tak nad tím jsem se pozastavila docela nedávno. Máme tu diskuzní koutek, ale vesele se diskutuje kdekoliv jinde úplně mimo zadané téma ....
    Prostě na fórum už chodím jen kvůli novinkám, které tu povětšinou dává Geredis. Díky Ampi. ;)