Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nejake info jestli to nekdy pujde?
     
  2. vojaksr

    vojaksr Forum Apprentice

    Ahojte pojde vobec dneska drakensang?
     
  3. kamp13

    kamp13 Forum Greenhorn

    dnes po druhe zavěreřní bos v arene drob nic a oznamení 2min až dva minut. předem přiště už ani to nebude
     
  4. Juanycz

    Juanycz Forum Greenhorn

    teď jsem našla zprávu, že by to měli pustit v 18:00 hod. :)
     
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    copa se stalo s moji oblibenou game?
    short maintenance tomorrow, the 18th
    Servers back online: 09:30 CEST
    approximately 18:00 CEST
    :)
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jessednes v 15:47
    @everyone it seems Grimmag needs a longer break! Sorry for the inconvenience!

    z discordu
    jinak heredur mi jede na pohodu.
     
  7. Jjjj13

    Jjjj13 Forum Apprentice

    tak 18 hodin a nic jse neděje
     
  8. RIDDICK4444

    RIDDICK4444 Forum Greenhorn

    uz se tesim na ten bonus kod jako omluvu :D se zasmeju zase
    3 hodiny v prr uz jsem mohl mit nafarmeno hromadu veci
     
  9. kamp13

    kamp13 Forum Greenhorn

    možna až zitra.
     
  10. medicz

    medicz Forum Greenhorn

    Dělaj si z nás kozy? :)
     
  11. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Kdyby aspoň ty kozy byly doma, ale jsou v práci :D :D
     
  12. mrak50

    mrak50 Forum Apprentice

    Prosím, je tu někdo, kdo by mi vysvětlil jedno - když při zvýšené šanci na padání sféráků mi za celou vyčištěnou mapu nepadl ani jeden, co padá když není zvýšená šance?
     
  13. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Bohužiaľ drop je náhodný, môže sa stať, že za celú mapu nepadne ani jeden sférický fragment a hneď na to v druhej mape sa zas roztrhne vreco s nimi.
     
  14. Rekwy

    Rekwy Forum Greenhorn

    Trpaslici jde vám ten uzasny efekt na ramena? pinaty samozrejme otevrene vsechy a efekt nikde :D
     
  15. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Chyba nastala v scripte, na vyriešení problému sa už pracuje.
     
  16. mrak50

    mrak50 Forum Apprentice

    Tak jsem proběhl několik map a sférák ani jeden - dostal jsem jen 2 z denní výzvy... štěstí kořistníka je tedy jen pojem a zbytečná grafika? Prosím a neargumentujte náhodným dropem - ty sféráky zkrátka nepadají
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A jake mapy jsi "probehl"? Zabijis uctyhodna monstra (v podstate by mely monstra mit alespon stejny level, jako ma tvoje postava)?
     
  18. mrak50

    mrak50 Forum Apprentice

    Byl jsem na několika různých mapách v Bouřlivých horách, v Údolí ostnů, Velká pouť i se závěrečným bosem na pekle3 a pak komplet eventovou na pekle5 - nic, ani jeden, navíc byli jsme tam dva a i kamarádka hlásila 0... proto se ptám, co padá, když není štěstí kořistníka
     
  19. mrak50

    mrak50 Forum Apprentice

    Tak teď zas pro změnu pár sféráků padlo, ale po vymlácení monster se neobjevil strážce i když navigace trvala ho zabít, po skoku na jinou mapu mi to ukazovalo, že jsou monstra kaput, ale byly tam a zas to chtělo zatít jen strážce... že by chyba? to se mi ani nechce věřit
    A teď jsem vymlátil mapu, objevil se bosák a po zabití ho to chtělo zabít znovu.. jakože úkol nesplněn
     
    Last edited: Aug 20, 2020
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Občas to dělá.. V Loxley třeba když vymlatis vše,zjeví se boss (+asi 20 malých pavouků) zabijes bosse ale navigace ještě ukazuje pár míst (těch malých pavouků)....když je zabijes nic se neděje ale když půjdeš hned další mapu přes ten port co tam je tak další mapa je "naslepo".. Tam už ti navigace nebude fungovat a když se ti někam schova jeden tak se tam motáš...