Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    takze pred CE abychom nakoupili lvl55 veci? to mi prijde hodne pritazeny za vlasy.. ..ale stejne si koupim rukavice na skin :)
     
  2. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    micuna13 and blackassam like this.
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. anti.

    anti. Regular

    já se taky umím kousnout ale když je venku ke 30tce, tak raději smotnu brko nebo otevřu lahváče a vyhřívám se, sférické určitě není "event" kvůli kterému bych trávil čas ve hře, jsem rád, že jsem dokončil výroční event a mám chvíli klidu bez smažení, včera jsem bohu žel? zapomněl samým sluněním i na event stream...

    osm měsíců čekám na rozšíření v domnění, že už už to bude a teď ještě další tři měsíce...
     
  5. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Díky za shrnutí dalšího streamu :). Jenom drobná opravička - podle popisu u druhé komunitní výzvy bude za odměnu prodloužený výroční event a nikoli event hvězdné zlato.
     
    Geredis likes this.
  6. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Mě by zajímalo k čemu je nám další zlatý klacek na pinatu... Když není kde to utratit... Stejně jak dali 4 klíče neporazitelnosti.. to se taky nedalo farmit jenom co přišlo z lišty.. a teď mám 4..
     
    Dukynka and Gauthor like this.
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ty 4 klíče byl anti bonus kod bo Jessíka štvali na twitchi bambulové co chtějí jen kody a ten obuch je spíše vějička pro hráče kteří začali pozděi event či ho ani nedodělají. 50 obuchu bude fajn.
     
  8. anti.

    anti. Regular

    k čemu jeden zlatý obušek navíc? mám tři vedlejší postavy a každá potřebuje sedm zlatých obušků :D doufám, že trefím jackpot na temné, těch není nikdy dost :rolleyes:
     
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    jakoze das kod na vedlejsi postavu s 50ti obuskama? tak to radsi necham jednu zlatou propadnout a otevru na hlavni 10x gnoba..
     
  10. anti.

    anti. Regular

    10x gnoba? :D :D :D tak takovou chybu bych neudělal, protože je to pár dní kdy jsem utratil asi 30-40 obušků za pár klíčů k amforám :D :D 10x Gnob? to si raději strčím do zadku dva prsty a utrpení bude stejné... Gnobovi bych nedal ani obušek natož pět za jeden jediný ubohý klíč k amfoře, jen si na to vzpomenu a hned bych někoho praštil, takovej ojeb! dříve chytnu 100k jackpot temných
     
  11. Gauthor

    Gauthor Count Count

    No a obušky chceš plejtvat kde?
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    me padla 3x hp runa z toho co jsem posbiral behem eventu... takze dobrych 7.5k drakenu...
     
  13. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Mně runy nepadly ani od Gnoba, ani od Zumpeho. Ale nic smysluplnějšího než to u nich zkoušet mě nenapadá.
    Zumpe dal akorát goblinní nosiče, tak mám na 14 dní na čem jezdit, než to omrzí. :)

    A furt mi to přijde lepší, než dva prsty v zadku. Ale když to má Antii rád.... :D:D:D
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Za 500+ obusku u gnoba 2x hp runa a 2x bloky runa + asi 50klicu k amfore, jinak samy odpad, ze jsem o nej radsi ty obusky nelamal, beru klenotnika at z toho jsou aspon nejaky sutry, dava utocny vic nez v 50% pokusu, za 40obusku u alchymisty 8k zeleny, 5k modry a 2.5k fialky a redky, porad mi to prijde lepsi nez dokola dostavat u gnoba veci, ktery jsou mi uplne k nicemu jako skully, pravdohrebec, vitezny skok...
     
  15. anti.

    anti. Regular

    jaké dva prsty, jasně jsem řekl, že to dávám na vedlejší postavu... jasně, proč neplýtvat obušky, když jimi plýtvat nemusím že :D :D tomu se říká LOGIKA :D


    tak to gratuluji, určitě nevyhodím 50+150 obušků za to, že někomu padlo pár run, které bez problémů získám zadarmo hraním eventů xD
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    a kde je ten kod s obuškama, nikde ho nemůžu najít :(
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Kod bude až a jestli se splní druhá komunitní výzva které bude během eventu stellar gold / hvězdné zlato.
     
  18. Matzzi

    Matzzi Forum Greenhorn

    Ahoj, chtěl bych se zeptat tady čechů, protože jinde mi neodpovídají.
    Hraju teď pro změnu dost PVP a jsem level 39 na Grimagu a snažím se vyhledat Týmové PVP a vždy tam jsem přihlášen jen já a 2 nebo 3 další lidé. To hraje tak málo lidí PVP?? Nebo jde jen o server? Viděl jsem video měsíc starý, kde týpek je ,level 9 Knight, a už má PVP rank ,Rytíř řádu, a prý hrál jen ,Team PVP vlajky, a tahal jen vlajky. Jak mohl najít tolik her o vlajky na levelu 9, když já nenajdu ani jednu na lvl 40?? To před měsícem hrálo o 100x víc lidí? Prosím jestli tomu tady někdo fakt rozumí, tak mi odepište. Děkuju moc
     
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    je to prosty...podvadi.
    a BP z toho nic nedela i kdyz je to znamo ..

    nejakou dobu uz sleduju typka "SoyB3x (znak recka beta) 3(takove ruske e) x .. trpaslik.. hraje asi s deseti postavickama.. nahlasi se na vlajku,3x probehne..zkasiruje nekolik tisic bodu(za tyden i milion.. posledni dobu uz ne ale jeste pred mesicem mel denne 200-300k uplne v pohode) ,nula expu protoze nikoho zabijet nemusi a jak je videt..je to legalni..vetsinou stoji v grimfordu se vsemi postavami a "hraje"..

    nekdo muze ted rikat at to nahlasim kdyz se mi to nelibi.. ale je to moje starost? neni.. ja pvp nehraju vubec.. ani pro 4listky.. to radsi nabehnu i5 ledovy doupe a mam 2x tolik... naposled jsem byl na pvp za dragana pro cervenou perlu..

    BP se ma starat o svou hru a kdyz vidi koumaky tak bezpodminecne mazat..nabrat lidi co to bavi hledat chyby a nepoctivce ,nalezite je odmenovat a hned by bylo veseleji..
     
  20. Matzzi

    Matzzi Forum Greenhorn

    Díky moc za odpověď.
    To musí mít tak 10 počítačů, ne? Na jednom počítači to spustit víckrát nejde, nebo snad ano?