Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Všimli jste si té III už aby tam něco přistálo bp místa je čím dál tím méně a méně. (těším)
    Ohledně více místa tak ňák nějak ve twitchi mistr Spojleris řekl vlastně prdlačku takže sem s tím co nejdříve.
    [​IMG]
     
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    DRAGANIA plášt na 3h
    [​IMG]
     
  3. vojaksr

    vojaksr Forum Apprentice

    kedy sa dockame spustenia hry? Lebo absolutne sa mi neda dostat do hry a niesom urcite sam
     
  4. ___Drizzt___

    ___Drizzt___ Forum Greenhorn

    mám stejný problém... :mad::mad::mad:
     
  5. vojaksr

    vojaksr Forum Apprentice

    Som zvedavy ci si dneska este vobec zahram a co za ch..... kompenzaciu daju
     
  6. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nechapu.. u me to jede porad...
     
  7. vojaksr

    vojaksr Forum Apprentice

    to ako fakt? To sa ti ako podarilo? Normalne ti ide aj skakat na mapy a podobne?
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Grimlag má problémy s nějakým strašně pomalým načítáním právě do hry. hansenovi to trvalo 2 minuty než se dostal. Heredur jede na pohodu.
     
  9. vojaksr

    vojaksr Forum Apprentice

    ja to mam zapnute a nic stale Takze som asi dohral no si dneksa nezahraju uz
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    teda uz tak pul hodky stojim ve meste po skonceni live eventu..ale do ty doby to slo.. byl jsem krakor,map 001,les.. pak dragana(zadarmo perla z denniho ukolu) doupe s hansenem.. a pak jeste jednou q7 aby bylo 500/500.. ani jedna chyba nebo problem .. takze nevim..
     
  11. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Vyhazovalo to chybu 39 při přechodu na boční mapy z hradu a zpět...., ale stačí zhodit klienta a znovu se nalogovat a jedeš dál. Teď na večer to už jelo celkem bez problémů. Server Grimmag.
     
  12. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Ahoj, nevíte někdo do kdy tenhle kód platí? Nemůžu to nikde najít a chci si ten plášť pustit až budu mít ty 3hodky fakt v kuse. Díky :)
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Kod je platny do pondeli (14.9.2020).
     
  14. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Vsak kod si zadaj, ale si nevyber odmenu v hre. Vyberies az potom ked budes mat cas na hru.
     
  15. Madara.Uchiha

    Madara.Uchiha Forum Apprentice

    Práve som to prezeral. Áno tú trojku tam vidím a dodávam že som si práve všimol že mi v schránke chýba pár vecí vrátane truhlice s odmenou pre lvl 60. Neviem čo všetko chýba a ani čo to znamená ale nenašiel som o tom žiadnu zmienku na fóre.
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    O truhle se ví a bude se vracet v 242 patchi.
     
    Madara.Uchiha likes this.
  17. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Ja som truhlicu nahodou vyhodil 2 roky dozadu na podpore mi povedali ze sa to neda vratit tak hadam ze ked sa teraz uz dá, tak aj tak nic nedostanem lol.
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to jsi vyhodil neco jinyho :D ta truhla je ve hre tak mesic... mimochodem.. u me je to ok,je u trpaslika...
     
  19. Madara.Uchiha

    Madara.Uchiha Forum Apprentice

    a nevieš či náhodou nepresunuli nejaké ďalšie itemy do toho vaku?
     
  20. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Ta chestka co kazdych 5 levelov davala odmenu to je ono ci nie ?