Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Omnyse

    Omnyse Someday Author

    @Geredis děkuji, oběhala jsem Laboratoř, Werianovo útočiště i Žalář, ale nikde nemám úkol, jsem lvl 55, klikala jsem na všechno. Děkuji za radu.
     
  2. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Omnyse, tak se omlouvám, mylně jsem Tě informoval. Ten úspěch se otevře po splnění úkolu Heredurův hrob (sám jsem byl nyní ten úspěch odběhat za svou vedlejší postavu, abych to ověřil).
    Zadavatelem je Princ Aldred, který čeká před vchodem do Katakomb. Jakmile splníš úkol 4/5 v rámci této linie, obdržíš úspěch.
     
  3. Omnyse

    Omnyse Someday Author

    @Geredis velice děkuji, úspěch splněn... :)
     
    Geredis likes this.
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak questík taková příjemná jednohubka teď ještě zjistit kde schrastím ty parní jádra.
     
  5. Khrone

    Khrone Someday Author

    Z opakovatelneho ukolu, ktery ti Jon Sunlair da. Musis nasbirat 50 orbu ze Strazcu v Tajnych doupatech.
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    To jsem zjistil nicméně jsem prošel zatím pár doupat a nula nula prd. A mezi náma chlapama abych plýtval obětinami tak zase tak bohatý na ně nejsem. Schovával jsem si je na DTU ale vzhledem k neustále se snižujícími dropy sférických fragmentů (i když Jessího koláče a grafy to asi ukazují jinak) který mě nakonec donutí to ani nedělat tak jsem fakt na pochybách co teď.
     
  7. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Tech 50 vecicek pada jen z tech Strazcu v Doupatech. Jinak to nenafarmis :) Navic ten ukol muzes udelat jen jednou za 11 hodin...nebo 12? Ted nevim presne. Nicmene da se na to vyuzit jedna vecicka, a to plast s timhle jedinecnym ocarovanim. Nevim jestli to pada s random ponovani, snad ano. Ja ho ziskal z nejakych tech legendarnich balicku s plastema co byl soucasti nejake eventove listy. https://ctrlv.cz/1xPp
     
    blackassam likes this.
  8. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tento typ pláště mi padl z balíčku lego plášťů...co byl v progresu z dragan eventu:rolleyes:
     
    Warodzilla likes this.
  9. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Padá z balíčků s náhodnými plášti (tam mi přijde, že padá častěji), popřípadě se dá poskládat. Zároveň, pokud má člověk aktivní oba úkoly (jeden standardní, druhý za balík temného odkazu), tak do 50 nasbíraných koulí obdrží z každého strážce dvě koule (s pláštěm čtyři).
     
    Warodzilla likes this.
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Já vím z koho to padá a i odkud jsou ti z nichž to padá ale 20 pokusů a ani jeden kousek to mi je plášť s 2x více kořistí víte k čemu?
     
  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  12. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

  13. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    k čemu je to dobrý dělat ten úkol ? co tam padá v tom dungeonu ? aby se člověk trápil s 50 orbama v doupatech
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Nevíme ... Ale určitě něco sakra dobryho když to má cenu 150+ vstupenek do doupete... :)
     
  15. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    proč 150 vstupenek, to nepadá z každýho strážce ? už jsem to vyčenichal, sargonův amulet a kavový zrnka
     
    Last edited: Sep 30, 2020
  16. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Paradoxni je, ze ty 3 uspechy lze splnit (a tim ziskat kostym, amulet T1, amulet T7 + titul) bez jedine navstevy doupete...
     
  17. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    sice to dělat nebudu nic z toho nechcu , ale pro ostatní farmáře sem hoď návod, to by mě zajímalo, jak se to dá ošulit:rolleyes:
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Padá..ale kolikrát chytnes strážce? Já třeba včera měl po dlouhý době... Jinak určitě měsíc nic..
     
  19. Toud_svk

    Toud_svk Forum Apprentice

    Ahojte
    Tiene minulosti stojim na 5/12 Spytaj sa vecnich oci na Fveborough neviem co dalej stale ma to vracia do dungeonu Vecny strazca
     
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak to by mě tedy zajímalo jak coudo?