Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Vcera jsem se s tim trapil. Byl jsem na i3 a nic. Na normalu to slo v pohode.

    Napada me, ze nejen v doupatech jsou 4-ruci sraci - kolebka zivota/smrti, na q7, sfera plamenu, atd. Mozna na to narazi.
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Dvere na mapu, kde se zabiji Temna sila, nevyzaduji zadny vstupni poplatek. Takze tam vlezes, zabijes temnou silu. Pokud pak neodevzdas ukol, tak tam ty dvere porad jsou a muzes tam jit, kolikrat chces. Jakmile odevzdas ukol, tak se ty dvere vymeni za jine dvere, ktere vstupni poplatek vyzaduji.
     
  3. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Nějaké bližší info proč najednou nejde koupit za komunitní mince základní premko?
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    coto: Ano je prý moc levné tak ho dali pryč. Možná se prý časem vrátí.
    děkuji couda já bl. odevzdal a ani po 20 pokusech v doupatech mi nepadla ani jedna para takže sbohem a šáteček.
     
    Last edited: Oct 1, 2020
  5. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Cotopaxi78, v posledním livestreamu říkali, že s množstvím komunitních mincí, které šlo získat v eventech (a bonusových kódech) to bylo příliš jednoduchý způsob, jak mohli hráči získávat premium (zvláště pokud díky Hansenovi plnili livestream event za více postav). Je možné, že to časem vrátí, jako už jednou hodili do nabídky Heroldovu kůži.
     
  6. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ***
    Já nakoupil premko za jejich mince dost...takže cekacka...ted čekám na kockoevent..tam mi to hodí 5k TM do listy..

    Jinak se ptám
    ..osm měsíců uběhlo co jsem hlásil že nepočítá strážce hořící do archivements...zajímá to někoho? Chápu že komunitní mince maj přednost ale 8 měsíců... Poprosím vyjádření BP kvůli čemu?

    FYI..video doloženo když napoprvé mě devs odpalkovali že neví na které mapě jsem...že je to moje blbost
     
    Last edited by moderator: Oct 1, 2020
  7. Tauron

    Tauron Advanced

    Bohužel jsou chyby, které nemohou být opraveny jednoduchým způsobem. Zde si však netroufám říct, kde mohl být problém. Naše starost je, abychom je nahlašovali dál k potřebným lidem. Jak to zpracují oni, už neovlivníme.

    Je takto více chyb co mě mrzí. (víceméně všechny...)

    pozn.
    Příště prosím bez urážek
     
    jackoneill1976 likes this.
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    THX4TWITCH20K
    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 1, 2020
    micuna13 and blackassam like this.
  10. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    V almanachu naleznete shrnutí dnešního streamu plného zajímavých informací. Odhalili jsme CE puzllík, došlo k představení nových zkušenostních stromů a nastínění nadcházejících akcí. Přeji pěkné počtení!
     
  11. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Aktualizoval jsem stránku informací, které víme o nadcházejícím rozšíření hry - Dark Legacy. Došlo k přidání značek (Nové) pro nový obsah a (Aktualizováno) pro aktualizované části.
     
    micuna13, *RTW*, -Touchwood- and 2 others like this.
  12. Toud_svk

    Toud_svk Forum Apprentice

    Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti z 2 novymi portalmi Opusteny hrad a Zasla slava kingshillu - oplati sa to chodit ?
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Opusteny hrad je kde?
     
  14. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Opuštěný hrad je další portál, který se dá koupit v balíčku ke stínům minulosti.
     
  15. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    jo tak.. nemam zajem posilat BP ani korunu..
     
  16. Gauthor

    Gauthor Count Count

    K čemu je vůbec celá ta šaškárna kolem nové úkolové řady, beden za reálný prachy atd.? Něco jsem četl o kostýmu, úspěchu, mountu. Ale má smysl to dělat? Dá se získat něco použitelnýho? Nebo jen ty serepetičky?
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jen ty serepetičky. Ale ten úkol je taková pohodová jednohubka pár temných a závěrečná mapka je fajn minulost.
     
    Gauthor likes this.
  18. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    to vazne nemuzou dat autosber tech pekelnych cest.ted doslo premko nevim kdy mozna asi minuly tyden ,ale ted jsem to zapnul a hraji vlky na ty zabugovany mape a muzu rict vic drzim ctrl nez hazu delicka :) ..........ja jsem to rikal vzdy -premium kazi verohodnost hrace,ze umi hrat :-D
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    ta šakárna je celá k ničemu :D za 300 balíček a budeš točit 5 let doupata, abys zabil 100x temnou hmotu nebo vickrát snad, kde je trapnej drop a dostal trapnej úspěch :D no jestli se moc nudíš tak se do toho pusť a hodně štěstí na strážce v doupatech :rolleyes:
     
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Z 35 pokusů jsem je měl 1x mno nic moc.