Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gauthor

    Gauthor Count Count

    To 10 let starý video je náhodou super. A největší sranda je, že už tenkrát měli prakticky hotovýho Asara a čekali s ním několik let, než ho vrazili do hry.

    A co maj znamenat ty nový vzhledy z livestreamu? Proč má proboha mág na hlavě kýbl? :D Ještě může dostat místo zbraně koště a do vedlejší ruky hadr. :D
     
    MortisCz and Warodzilla like this.
  2. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    @Cotopaxi78 ten zakladny event by som urcite nerobil cely hned, staci ti to spravit tak okolo 10k z poslednej listy (to si tak matne spominam z minula), pretoze aj tak budes musiet behat hrad na plamene a zivotnu silu (ta pada iba z gwenfary). Cize budes dorabat sucasne mini + hlavny event. To je asi take najefektivnejsie z pohladu usetrenia sofinych liekov, alebo nakupu portov na hrad. Kazdopadne stihnut sa to da, ked som to dal ja taky low rider. Osobne dufam, ze na prvu mapu daju tu ulohu s navigaciou kde sa po vycisteni objavi bossik z ktoreho ti zarucene padne 1 vstup na druhu mapu. Rozhodnutie aky diskopribeh si vyberies je uz v konecnom dosledku na tebe...
     
  3. Xprengercz

    Xprengercz Forum Apprentice

    Čau čau,
    nevíte někdo zda se budou moci předfarmit suroviny na mini event?
    Týká se to eventu Slavnost duchů. Děkuji ;)
     
  4. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no to musíš a hodně a to není mini, ale wendigo
     
  5. Ronnies

    Ronnies Forum Apprentice

    zdravím keď zapnem hru tak mi po 10sec vypne, skúsil som aj preinštalovať a nič nepomohlo. Stalo sa vám to ?
     
  6. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Pokud pod pojmem "předfarmit" myslíš, zda půjde z Gwenfary dropnout suroviny (přízračný oheň a životní síla) pro plnění Wendiga ještě předtím, než bude Wendigo puštěn, tak by z ní měly tyto předměty padat. Můžeš je tedy předfarmit dopředu. :)
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak set který jsem si z nostalgie schovával tak dlouho prostě a jednoduše mi zničí ptám se proč? Takže pokud bych ho chtěl mít na sobě tak za 1500 temných. Už takhle mě slušně řečeno sere, že bambitku zkázy kterou jsem jakožto celkem pěkně graficky udělanou za 9k temných koupil ale abych ji mohl nosit tak musím zaplatiti ještě 1k zlatých a 700 temných. fakt fér.
    [​IMG]
     
    jackoneill1976 likes this.
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    zvedni lvl predmetu..dej tam drahokamy,runy.. to jsem zvedav jak by to koumaci od BP resili :D to bude dotazu na podporu ze ukradli veci..runy.drahokamy :D
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jó kámo potřebuji 5 míčů materi na zvednutí toho co fakt chci a dáavt tam některý z mých "zbytečbých" nadbytečných drahošutrů se mi nechce. Ale je pravda že by to mohla být velká sranda se dohadovat s BDSO teamem na vracenku.
     
  10. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    @elithyacz Vidis, tu hlasku som si vsimol az po tvojom prispevku aj na starom draganovi co som si odlozil z nostalgie. Takze to pojde do kopru tiez. Tiez som na to pominal "par" drakenov toho casu. radsej odtial povytahujem runy a kamene, aby som nemusel zmiznute veci riesit neskor s Karolom.
     
  11. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Jsem na tom úplně stejně!!!! Taky si celý set schválně nechávám. :mad::(:mad: Dříve šlo předmět renovovat.:(
     
  12. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    hm... proč mám stejný pocit marnosti jako tenkrát, když nám vzali safíry?
    Mám starou paličku od Gnoba a zatím nemám náhradu, takže tímto jsem bez jednoručky. Stejně tak sem si nechávala amulet poznání na časy kdy budou zvedat levly :(
    Prostě když hráči dobrovolně "nevyhodí" to co se BP už nehodí, tak to jednoduše odstraní a ty hráči se postav na hlavu....
    Proč to vlastně hraju? a havně proč se vždycky vracím?
     
    LOGEN9 likes this.
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ta "palička" s 1%hp za blok? Není lepší sekera s kritem co ti na zásah krátí cooldown o vteřinu? Protože co těch 1%.. Na 400k hp dává 4k... To je prd když boss hituje 500k....

    Teda u mě..bojiště černých rityru i7.. Ten poslední boss úplně na konci co metal bomby všude..jak mě trefil tak úplně v klidu 300k hp bral.. Spíš víc protože mě nakonec i zabil jednou ranou po čase...
     
  14. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Odstraneni starych predmetu je jen tresnicka na dortu. Dneska Jessie na discordu odpovedel na dotazy hracu. Ve hre nezustane kamen na kameni (pardon, vlastne zustane, do zmrseneho PVP nehrabali), takze odstraneni "par" starych predmetu je to nejmensi, co by mne znepokojovalo, prestoze taky nejake v inventari mam.

    Drobna ochutnavka:
    - bonusy nekterych setu budou v CE upraveny
    - soucasna ocarovani co mame na predmetech budou upraveny na novy system ocarovani
     
    Last edited: Oct 16, 2020
    micuna13 and blackassam like this.
  15. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Nebo treba to, ze budem moct mit 40 (namisto puvodnich 50) run najednou, pricemz to bude nastaveno na 5 od kazdeho typu. Jsem opravdu zvedavy na jakou tu hodnotu %HP prevedou stavajici HP u predmetu. A predpokladam, ze napriklad runy na cooldowny, ktere tedkom davaji dohromady 30%, se budou moct jeste navysit, aby zustaly drakeny/lopuchy stale vyuzitelne na tyto predmety....Jsem zvedav na ty cifry.
    Kostky stale resi co s nimi.
     
    micuna13 likes this.
  16. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Pokud znehodnotí bonusy u současně nejvíce používaných setů (Q7, Dragan, Čarodějnice atd..) tak to bude masakr!! A jestli to doxxdaj i v očarování, to co si hráči roky ponkovali a utráceli mraky goldů tak potěž zadní část těla!! :mad::mad::mad: A nevím zda teda pak přestat hrát a nebo začít úplně novou postavu. Asi se na to ale vykašlu. Hraju asi 8 let, tedy skoro od začátku ale stále mne s něčím (co už se dobře zaběhlo) překvapí - tím že to zruší, nebo předělají jinak. :(
     
    micuna13 and jackoneill1976 like this.
  17. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    No hadam, ze dost hracu si da pul roku voraz. S tim musi pocitat i vyvojari. Navic si ani nahodou nemyslim, ze vsechno udelaji "na prvni dobrou" a budou se ve vsem hrabat, predelavat a piplat jeste minimalne pul roku.
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @Warodzilla ...runy budou už jen ovlivňovat obecné statistiky postavy nebudou už provázané s předměty....bude to už hold jiná hra než ji známe a doposud jsme byli zvyklí.
    Jsem zvědaví na nový systém řemesla...možná by to mohla být naděje pro použití jiných setů, které se nedali moc využívat a třeba to oživí i 1h paličkáře.
    Jinak položky už nepůjdou zvedat budou se moc získat jen na vyšších úrovních. Tak že budem odkázáni na ne-milost v šanci dropu.
    Jinak v balíčku "Content Expansion" do startu by měli být nějaké základní cetky na ty runy a klenoty ať je tam můžeme zasadit.
     
    Last edited: Oct 17, 2020
    Warodzilla likes this.
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Hlavně když nám "vše vemou"(kecy typu předměty neztratí hodnotu laskavě ať si nechaj pro sebe..tohle jim může věřit jen blázen) tak ať prenastavi všechny eventy...progress... Protože teď je to strašný grind a to mám staty..jak nebude tak můžu o 3 levely níž a to je +200 kol... Zábava lvl -100....

    Další věc.. Mohly by zveřejnit všechny věci co přijde na ocet...co teď farmime...abych to zbytečně nesbiral.. Hlavně že jako war dostanu schopnost reflektovat dmg... Jestli hrajem stejnou hru jak devs..pochybuji... K čemu to je vrátit třeba i 100% dmg když normal mob hituje třeba 5k. Prastim ho a umře.. Nepotřebuji reflektovat.. Miniboss dává třeba 50k.. Stejně ho musím stunovat,hlavička..q7..umřel... No a boss dává třeba 200k..ale má 100 mega hp..tam se to ztratí že ani nepoznám :).. Takže výhoda úplně žádná... Potřebuji schopnosti jak bojovat a ne kosmetické změny.. Příklad si můžou vzít třeba od těch hyperbossu z pouště esencí... Kde "musím" chodit i2-3 protože za 1. strašný dmg dávají za 2. časovač (co ani nevidím kolik mi zbývá...hrůza)
     
    Warodzilla likes this.
  20. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Mě spíš překvapilo to omezení na 5 od každého druhu když už bude všechno tak nějak otevřený pro všechno.