Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Díky za upozornění, během příštího týdne bych se k překladu tohoto (a FAQ na Discordu) měl dostat. Jenom si dovolím upřesnit jednu věc. Almanach (či spíše většina věcí na něm) je mou samostatnou činností. Občas mi někteří z hráči komunity pomohou zasláním článku či nějakého návodu, ale zpravidla překlady a vše dělám sám. Proto o "bandě" nemůže být úplně řeč. :)
     
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    -Skupinové runy máš jako celek i když mají různé varianty....tak že spíš počitej 5kusů z jejich varianat.

    -S tím očarováním mi přijde, že tam měli trochu rozpor. Na jednu stranu tam byla odpověd, že očarování bude souviset se základními statistikama předmětu...z toho lze vyvodit že k nějaké úpravě dojde. Očarování vašich aktuálních položek bude přizpůsobeno novému systému-jejich celková síla se nezmění...tohle se dá už vyložit jakkoliv. Osobně si myslím že právě tohle se může projevit pak u toho převodu... pokud tier bude ovlivňovat převod předmětu na jeho nový level tak se tohle může třeba i odrazit na očarování pro jeho nový výchozí bod pro CE - což znamená že pro T10 může být třeba zachované stávající očarování, které zrovna máme. Bohužel tohle se uvidí, až to půstí na test. Zatím jsou jen kolem toho různé spekulace. Co se týče levelu tak by to měli v brzké době už odhalit...možná nějaký z poslední dílků puzzle.

    Každopádně bude dobré do startu si uskladnit aspoň nějaké očarka do zásoby pro přenos ( třeba někdo doplní co jsem přehlédl):
    2H -4xzranění pro vedlejší předměty
    -4xcritik DMG ( tohle je zatím diskutabilní někde jsem četl zmínku, že by to mělo být integrované do kritického zásahu)
    -4xzranění od zbraně ( pro případ změn ve stavajících sadách - zatím se neví jaké a kolik prostředků bude potřeba k vyjmutí očarka )
    1H -rychlost útoku
    štít -4xHP celkové
    běžné očarka jako 4xHP, zbroje, odolek od předmětu
    4xkritické zásahy celkové , od předmětu.

    Pokud spustí variantu, kdy level postavy bude omezený na menší level než možný drop nového vybavení tak to pak celkem může být dlouhodobější výzva na kvalitnější předměty. Zvlášť pokud to bude ve stylu jak se předvedlo P5-7....kvalita předmětu bude nad kvantinou dropu. To by mělu údajně vyrovnat řemeslo pro jednodušší převod. Tohle vše, ale se bude moc posoudit, až to pojede na testu a jestli vůbec hráči to budou schopni testovat na vyských režimech obtížnosti. Stale se ani neví co bude řemeslo vše obnášet a jaké budou jeho konečné ceny. Každopádně předmětům nepůjde zvedat level tak že budeš oddán na milost štěstěny v dropu.
     
    micuna13 and setoneto like this.
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Geredis a Amperion to už je banda :)
     
    Geredis likes this.
  4. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Já to pochopil tak, že všechna očarka budou + u předmětu... bylo by to určitě "bezpečnější" řešení, protože se tím vyloučí šílenosti typu 4x +60% DMG na všech itemech. Jediný problém by byl u rychlosti útoku a pohybu, ale IMHO tyto věci asi taky půjdou do základních statů, třeba rukavice +0.5 rychlosti útoku apod. Tím zůstane jediné rozumné místo pro tahle očarka u rukavic, resp. u bot. Jinak by taky mohl někdo dát všude +rychlost pohybu a pak by se po mapě doslova teleportoval :D

    Pak je ovšem otázka, jak dobře zvládnou tím skriptem převést naše stávající věci na nový systém, aniž by nám rozbili staty... a to si myslím, že nezvládnou ani zdaleka :D
     
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Rozsekají všechno a x let budování postavy půjde do kopru. Už se těším.
     
    micuna13 and jackoneill1976 like this.
  6. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    já se taky, už nemůžu dočkat, konečně bude zase co dělat a doufám, že nás pořádně překvapí a toho bordelu co máme v inventáři nás zbaví a začnem skoro od znova a bude zase motivace to hrát ;)
     
  7. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    Co je pravdy na tom ze infernal 4,5,6,7 se po patchi zrusi. A co Predmety ktery sem zvednul na t10 budou po patchi t6 ?
    Bude nejaka nahrada za to nekonecni farmeni materi aby se mohly ty predmety zvednout ?
     
  8. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Náhrada za nafarmená jádra (od drakenových po zesilující) bude směšná ....ve formě natavených run moci, krerý se asi budou ale jinak jmenovat a bude se s nimi manipulovat na ponku (např.zvedání kamenů).
    Spíš mne zajímá jesli naše předměty zvednutý na lvl.60 nám sundají na lvl.55 ???? o_Oo_O
    Asi se (ne)máme na co těšit.
     
  9. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Runy moci se stanou měnou pro řemeslo. Výslednou hodnotu pro předměty ovlivní tier, což bude převod předmětu na vyšší level...převod prozatím není znám o kolik předmět bude navýšen a jaká konečná úroveň levelu bude jak pro předměty tak i pro postavu.
     
  10. mad.max

    mad.max Regular

    všetci máte strach s toho že vam znížia predmety a prepočítajú. A ono to vo vysledku bude celkom jedno, pretože dvihnú max lvl a všetko čo máme bude slabý šrot. Takže ppo dosiahnutí nového max či to bude 60lvl 65lvl 1372lvl tak sa bude farmit celá výbava nanovo.
     
  11. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    A ví se,kdy by to měli teoreticky prdnout na testserver? Nějak se mi ani nechce nic běhat a nic farmit, když se vlastně nic pořádně neví:)
     
  12. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Podľa odpovedí od Jesseho na discorde ohľadom otázok o CE, hovoril o konci októbra, kde by sa CE mala dostať už na test server.
     
  13. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Ok. Děkuji. Tak snad se toho dočkáme všichni ve zdraví :)
     
  14. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    ů
    ahoj, to ji musím porazit 150 krát nebo 1500 krát?
     
  15. Czzaccz

    Czzaccz Someday Author

    150 000 krát, ale je to za všechny hráče na všech serverech
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ta nová přihlašovací stránka je děsná... Na mobilu je to jenom světlá nepřehledná patlanina... Dřív to bylo jednoduše černá...snad ta změna není kvůli BLM...
     
    Gauthor likes this.
  17. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    a kde zjistím jaký je aktuální celkový stav zabití Gwenfary či kolikrát sem ji zabil já?
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nikde..musis verit BP
     
  19. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    ahoj, k čemu mi jsou body úspěchů? Na co plnit ty úkoly? Přidává mi to nějaký bonus či něco dostanu?
     
  20. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @Bennynator007 ...momentalně tohle je aplikované na některé velké eventy a jejich progresy, kdy na 55lvl bývají pak dvě rozdílné lišty odměn podle dosažených bodů v úspěchu.
     
    Last edited: Oct 21, 2020