Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Kryton2x4b.523p , nejedná se o nepotřebné unikátní předměty nýbrž zastaralé unikátní předměty. Tudíž předměty jako třeba starý prsten života/smrti, větrné šípy, staré Draganovy unikáty (helma, nárameníky, plášť), staré Vargulfovy štíty. Zkrátka všechny, které u sebe mají napsané, že tento předmět bude po rozšíření roztaven. Pouze tyto předměty budou roztaveny.

    Ale jinak máš pravdu, pokud předměty nenaponkuješ, tak do nich nebudeš moct po rozšíření už přenést.
     
  2. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Takže mi roztaví starý Draganův set co si nechávám z nostalgie. No budiž. To znamená, že všechny unikáty co mám v invu a budu je chtít v budoucnu použít na ponku budu muset naponkovat. A je jedno jaké očarka tam dám. V budoucnu půjdou přeponkovat. No je na čase zase farmit jádra, která po CE stejně zruší:-D
     
  3. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Používám sigiho brnko a ozdobu,ale v invu mám další ozdobu i brnko se zlatými staty, ale nižší tier. Když teoreticky stihnu nafarmit jádra a přeponkovat to než bude CE,tak mi to už taky může být třeba za měsíc levelování po CE k ničemu. Takže je otázka jestli se to vyplatí farmit a ponkovat nebo se na to vykašlat. Teď BaPo raď:)
     
  4. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Otazecka...

    Dragan zbraně stačí "preponkovat" navzájem? Zůstanou mi pak 180+ dmg na předmět? Mám 4 teď a ještě dalších 6 neslozenych... Nebo ty vůbec neskladat a složit az po CE,ty už snad by byly kompatibilní...?
     
  5. micuna13

    micuna13 Advanced

    asi že ne :

    Unikátní předměty, které v sobě nebudou mít přenesená očarování (Křišťálovými jádry), nebudou moci být použity, až bude CE spuštěna na živé servery.
    Co to pro hráče znamená TEĎ?
    Pokud chce hráč použít jakýkoliv Unikátní předmět v Dark Legacy, musí tento předmět využít při přenosu očarování Křišťálovými jádry, a to alespoň jednou, než bude CE na živých serverech. Na přenášených očarováních nezáleží, můžou být jakákoliv.

    při přeponkování navzájem používáš jiná jádra než křišťálová,myslím ? takže to to asi platit nebude :confused::confused: taky mám odložené bleskovky s +- 180% dmg :(

    PS: pokud někdo má postup jak na to , sem s ním ;):D
     
  6. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Při přeponkování z uni do uni používáš duchovní jádra. Proto zřejmě nadefinovali podmínku pro přenos křišťálové jádra, aby se zaručilo že bude přepsané originální očarovaní z unikátů...jinak už tyhle unikáty nepujde po CE použít na ponku, aby se nezneužilo těchto vysokých očarování ( viz třeba ta bleskovka, draganovka nebo 4x mana z grimma....atd).
    Jinak odpověď od módů z discordu byla, že pokud je přepsané originální očarovaní v unikátu tak nadále půjde ponkovat i po CE..což zahrnuje i variantu pro unik, kdy z přepsaného unikátu bylo očarko přenesené na další unikát.
     
    Warodzilla likes this.
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak downgrade postav se blíží:
    Ještě že jsem si některé unikáty převedl do X abych si po CE je mohl naponkovat a alespon vyzkouset kdyz t o ponkovani bude sranda. A ted je muzu vsechny vyhodit bo nemám 1k jader abych do nich neco mrsknul a mohl je pouzivat.
    [​IMG]

    Poslední info z Diskordu že se snaží aby 11-13 listopad to šlo na testák.
     
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    co s amu helios? doted jsem prodluzoval platnost ponkovanim..ale naposled mi nekde padlo s "lepsim" statem tak puvodni jsem roztavil a novy prodluzoval lakem jona... tudiz ted nemam "preponkovano"... co s tim? jeste 43 dni aktivni..ale musim pred CE tam naponkovat cokoliv? nebo jak..boze to je bordel fakt... co s mechanical setem z beden nordlandu? mam krasne zlaty zakl staty ale t6..nebyly jadra na povyseni+ byly jiny priority... po CE na vyhozeni?

    edit: nebo je to tak..ze naponkovat do tech veci pujde cokoliv jenom vytahnout ocarka nepujde?
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Heliose neřeším tam jde stejně jen o ty 4 listy navíc. Takže aktivuji a nandam pred otevrenim bedny pokud nezapomenu :)
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak o to jde.. ale kdyz tam nepujde ponknout cokoliv za prodlouzeni? budu farmit lak? nebo zas krumpacovat? tvl... nestras :D
     
  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    nee tak tam nandej cokoliv za shit amulet a ano se ti to aktivuje a splníš ty peckové podmínky cokoliv za křišťálové jádra.
     
  12. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A to bude posledni prodlouzeni udelane ponkovanim. Celkem bych se vsadil, ze s CE bude mozno helios amulet aktivovat jenom a pouze lahvi.
     
  13. Gauthor

    Gauthor Count Count

    A nebude nakonec absolutně jedno, jestli začnem s výbavou tier 10, nebo jestli začnem nahatý?
     
    Warodzilla likes this.
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Po 7 letech hraní začínat nahatý kvuli 18 mapám se mi nechce.
     
  15. Kedamirek

    Kedamirek Forum Greenhorn

    ale pořád nechápu jak může být jen 18 nových map na 45 lvlů, ani bych se nedivil kdyby úkoly byly jen do lvlu 65 a zbytek ať si naexpíme na qéčkách atd
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Má být jiné odměnování za splněné ůkoly tak aby se dalo lépe levelovat či rychleji uvidíte.
     
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Takže slib BP "vaše vybavení neztratí hodnotu" moc nesouhlasí...spíš sprostě lhali...
     
  18. KotBogomot

    KotBogomot Forum Apprentice

    Furt si všichni myslíte, že new lvl cap in DSO will be 100 !! je určeno pro level postavy ? Ja stále doufám, že je to určeno pro max lvl věcí :)
    A max lvl postavy bude 65. I když je to spíš jen přání ...
     
  19. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    To asi nedopadne. Když už nepůjde navýšit level předmětu a na mapách budou jen 3 obtížnosti. Nedokážu si představit,jak by jsi na lvl 65 dropnul items s lvl100:)
     
  20. Nu co, jestli to pose.. podělají, mám rozehranou jinou hru..