Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. blackassam

    blackassam Forum Expert

    neboj v DL si vystačíš už jen s jedním tlačítkem :rolleyes::D

    [​IMG]
     
  2. Figl

    Figl Forum Greenhorn

    Jestliže se budou drahokamy vylepšovat pomocí zářivého prachu, jak využijeme Drahokam zhodnocení ? . Dojde i k vylepšení run? - Jak využijeme Runu zhodnocení ? Jak dopadnou Tajemné krychle - budou převedeny dle kvality ? (stupen 0-2 bílé, 3-4 vylepšené,5-6 magické,7-8 neobyčejné ,9-10 legendární) ?? Lituji mágy, jestliže jim dají nový skill Ledový výpad a pokud jim bude fungovat jako warům Výpad :-D .
     
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Drahokam i runa zhodnocení by měli jít i nadále použít... dával jsem na tohle dotaz.... akorát Jesse neodpověděl jakým způsobem tohle v DL bude pak fungovat.
    Předpokládám že machanika zůstane stejná akorát bude celkově ponížen drop asi tak jak je momentálně na P5-7...tak, že bude nouze o šutry, které bys pak rozemílal na prach...teda pokud nemáš vytvořené dostatečné zásoby.
    Na ledový výpad už nezbude místo...pokud budou jen tři sloty tak to zaberou wortex, manipulace a teleport :D;).
     
    Last edited: Nov 16, 2020
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ještě drobný dotázeček:
    Pokud v DL budou moje některé věci které mám na X stupni nyní převedeny na určitý lv (snad něco kolem 70lv předmětu) kde je psáno, že já 55 lv e budu moci vůbec používat? Nechci se probudit totálně nahatý a muset udělat 15 lv abych se vůbec dostal na svoje věci :)
     
  5. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    No pokud vyšší obtížnosti mají dropovat vyšší levely předmětů, a max level itemů z bloodshedu má být 145, tak to snad budou mít vyřešené... ale člověk u nich nikdy neví :D
     
  6. Thénea

    Thénea Forum Greenhorn

    Zdravím,
    nejde mi kontaktovat podporu přes kontaktní formulář (ohledně chybového kodu 23).
    Nevěděli byste mi někdo poradit?
     
  7. Radec

    Radec Padavan

    Ahoj @Thénea , pri tejto chybe pomáha neprihlasovať sa nejaký čas do hry a systém tvoju postavu odhlási, čím zmizne aj chyba.
     
  8. ]Afrox[

    ]Afrox[ Forum Greenhorn

    Poradíte prosím, má zmysel ponkovať zlaté staty do vecí teraz pred CE, predchvilou som sa dostal na 55lvl a neviem do čoho ma cenu sa púšťať ... ďakujem
     
  9. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Stačí jít do správce úloh a tam vynuceně ukončit drakensang.
    Afrox - zlaté staty určitě ponkuj, platiny si nech v inventáři.
     
  10. madaddy1

    madaddy1 Forum Greenhorn

    asi uz se na test serveru aktualizuje !!
     
  11. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    mrkni na test už to tam je
    zatím to pro mě vypadá jako špatná omalovánka
     
  12. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Jj. Inventář je pěkně hnusný, slotů málo. Na skládání šutrů je potřeba prach a pro runy další prach. Pak jsem měl nebulu a víc nestihl.
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Takže poskládat ještě před CE? Já to skládám jednou za půl roku co se nasbira...
     
  14. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @jackoneill1976
    [​IMG]
    Pokud ještě něco nezmění tak cena za rozložení pyramid.
     
  15. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice


    To si dělaj z hráčů vyloženě ko-:mad:-zy!!!!
     
  16. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak bylo hned jasné že zadarmo to určitě nebude....pak je už spíš otázka jestli by se to třeba neoplatilo rozdrtit na prach a vylepšit za to stávající šutry z invu. Pokud by někdo měl možnost a byl ochotný zjist z testu jak se tam pohybují ceny za tohle a propočítat to.
     
  17. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Zajimalo by me, proc i na normalu vubec nepadal drop, resp. zelene, modre, atd. veci. A to ani z mini bose. Bosse jsme nezkouseli. A dalsi bordel v inventari v podobe diamantu pro blesk, jed, atd.

    Neboj, na ostrem to bude jiste jeste drazsi. :D
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Kolik jich můžu použít bez toho abych rozebral? Furt 10?...jinak je to prasárna..ale co taky od BP čekat... Bylo to na přání komunity aby se to dalo rozebrat..tak to máme..jen asi nedocetli do konce...
     
  19. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Az uvidite jak prekopali DK (a odhaduju ze v podstate vsechny klasy), tak vas nejake pyramidy trapit nebudou.
    Jen jeden unstun pomoci draci kuze, ktera ovsem neposkytuje imunitu vuci negativnim efektum.
    Leceni jen pres draci kuzi a pripadne spike shield (pokud si zapnete talent).

    Jo a skilly/talenty nejdou jednoduse zapinat vypinat - musite to cele zresetovat a znovu pridelit body.

    EDIT - naucit se to hrat nebude zrovna jednoduche. Jsem zvedav, kolik hracu kvuli tomu odejde.

    EDIT2 - ceny run u gnooba za drakeny jsou primo hruzostrasne - za nejnizsi HP runu chce 6300 drakenu, pritom ted stoji HP runa s o jedno vyssi raritou 2500 drakenu. Takze to vypada, ze dojde ke znatelne devalvaci drakenu.

    EDIT3 - ikony predmetu jsou strasne (polovina pozadi vsech ikon ma cernou barvu, takze rozeznat rarity predmetu na 1ni pohled je dost obtizne); HUD je hrozny - tlacit to do vysky v dobe (extra)sirokouhlych monitoru nedava vubec smysl.
     
    Last edited: Nov 18, 2020
  20. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Je otazkou co planuji s drakeny. Bud ceny napalili, aby hrace vycukali a ti zacali drakeny utracet nebo je budou pomalu rusit.