Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    vis jak,ted je otazka jestli nekoho lakat zpet...lidi co tu hru hrali by ji hrali dal,ale nebyly zadne nove mapy a zadny obsah a stejne eventy to na vecnost nezachrani. pr. behat q1 3 roky se zhnusi i praseti,nerikam aby byl co chvile novi obsah ,ale udelat mapu ( treba nove q) je zalezitost par tydnu a ne roku bezezmeny...tady proste hodis par cest a treba co jsem videl zreciklujes par mobu udelas bosse a je vyhrano....ted jsem treba myslel na wotko kde ve spicce hraje jeden a pul mil lidi tady max 15 k...ale tam treba udelat mapu aby te neje...ly artyny atd. proste tam je uplne jiny system na kterym se musi remyslet,ale tady ? .. proste cesta mobi nejaky boss a tech map s prominutim jde udelat do roka na tom uroni 4-5,ale ...hrajeme drakena no
     
  2. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    byl sem na testu a začátek je jedna velká chyba, místo aby hráče nalákaly, tak tě ten tutorial rovnou odradí a kam to mám hlásit nevím na tom by měly zapracovat, na tom začátku :eek:
     
  3. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Nemůžu se tam přihlásit - furt plno. Zajímalo by mne co udělali s pekelnýma cestama na P4,5,6,7...které jsme farmili jak zběsilí........co se skupinovýma runama.......a hlavně jak se budou dělat žebříčky na Q ??!!!
     
  4. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    to nevím , ale pekelný jsou jen na tu poslední 10, asi ta nová normal mě připadá jak tateď i7
     
  5. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    na Discordu test sekci, můžeš hlásit imrvere nebulu a křivé žebříky
     
  6. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Za 3 sloty na skilly by někdo zasloužil zlámat ruce. Dokázal bych si si to představit se 4, tři je prostě málo. Během chvilky půl strany inventáře nasbíraných šutrů na milion kombinací na odolky, další nesmysl. Otevřel jsem pár truhel za paklíče a u 3 truhel za 5 na mě vykoukl goblin a běžel někam do prdelákova, bez šance ho vůbec chytit. Z truhly mi padla jedna torna na runy. Překvapilo mě, že na první dvě pekla nejsou potřeba fargmenty pekelné cesty, takže předpokládám, že veškeré současné pekelné cesty budou sloučeny do jednich, které budeme potřebovat na nejtěžší peklo. Doufám, že Einsteiny z BP napadne, že po CE hned dají PVE žebříčky. :D Má postava na testu 62. lvl, potvory na nejlehčí obtížnosti pro q jsou na 82 (nebo 85, nejsem si jistý), takže bez šance. Překvapilo mě, že na obyč mapách padají z obyčejných potvor i materi.

    Tohle jsem moc nepochopil. Na kutání rudy a kytek bude potřeba kupovat nějaký bazmek?
    https://prntscr.com/vlrppn
     
    Last edited: Nov 18, 2020
  7. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    To Vis daj zebricky. Protoze je davaj vzdycky v nejmin vhodnou dobu a dlouho uz nebyly.
     
  8. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Sloučení všech pekelných cest by nebylo od věci. Asi bude potřeba hodně místa v invu. A pokud padají materi i z obyč mobek na obyč mapách,tak to by vysvětlilo cenu run za materi. Jde o to co bude a co zruší.
     
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Já si nedovedu představit dělat solo LB s DK... To je jiný mazochizmus a sebeposkozovani... Podle me na to existuje i paragraf..

    Jak nemám ve skillech doplňování hp tak obourucka je nepoužitelná..a s jednoruckou běhat a točit jedno kolo hodinu za +-15k bodů z 680k(?)v q1...to se nedá zvládnout časově nijak...
     
  10. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    zkusil jsem vyrobit Draganovu hůl, kolik a co a jak, tohle vylezlo - lvl1 a tyhle šílené staty
    https://ibb.co/bFjTjbH
     
    Taurissan likes this.
  11. Lidi určitě nepanikařte, nedělejte ukvapené závěry...Ano, čekají nás nové a velké změny, ale na tesťáku se to každou chvíli mění..
    Než zaujmu nějaké stanovisko, co budu kupovat do zásoby před nahráním CE atd., počkám si. Pak třeba den před spuštěním CE se podle dostupných informací zařídím... Stále je cca 10 dní čas.
     
    -Touchwood- likes this.
  12. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Zatím to vypadá zajímavě. Jediné co asi koupím bude pár tisíc elíků a zbytek nech se děje vůle BP
     
  13. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Teď jsem koukal, že elíky se dají kupovat i za materi. Takže ten drop materi bude muset být vyšší a nebo o na normálních mapách,jak tu někdo psal.
     
  14. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    zatím je to hodně chaotické, to že v kostkách jsou zelené věci vs fialové, na mapách padají bíle věci, a z bose je 0,00001 drop. Že mám zase zamklé skládání věcí ( můžu jen zelené na modré) a nevím jak runy co mi plní inv vložit do slotu. Pláště se už neskládají, ale padají
     
  15. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Proboha co znamená rychlost útoku 0,008? Jako že vystřelíš jednou za dvě minuty? Nebo jak funguje rychlost útoku po novu?
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ano..jeden útok..cooldown minuta a mezitím běháš jak zmatenej křeček protože nemáš víc skillů na útok :)
     
    LOGEN9 likes this.
  17. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    no vše zpomalili, je to jako zpomalený film

    hmm, tak otevření úkolu 100k materi, dva jsem otevřel třetí už ne, ložiska co se dají otevřít za 100 materi- byla tam bedna za 5 paklíčů
     
    Last edited: Nov 19, 2020
  18. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Přišel někdo na to, kde sehnat tu cetku na vložení run???
     
  19. faxx2

    faxx2 Forum Greenhorn

  20. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Osobne som ju dropol zo 100x šperhákovej truhlice, ale počul som že aj dropuje z mobov (nemám to overené).
     
    Lemuřice and LOGEN9 like this.