Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ovšem jen v případě, že než si "vyšlechtíš" postavu nepříjde další odkaz. Jsem zvědavý na ty speciální nabídky jen za prachy když momentálně asi fakt nemá cenu nic kupovat.
     
  2. setoneto

    setoneto Forum Pro

    diky, trp level 32 proto asi ty tri sloty v cetce, ani jsem nekokal jestli to jde odemykat, kazdopadne to nevypada spatne, tocil jsem chvili herolda normal, nejdriv jsem strachy utikal, protoze mi daval hrozny bomby, ale nakonec se dal udelat napohodu, mecha teslu sprchu par rychlejch, dalsi mech a tesla a nez to zmizelo byl na zemi, to vylepsovani sutru neni spatnej napad, ted mi v invu na ostrym lezi mraky kralovskych a neni pro ne vyuziti, kdybych je mohl drtit a vylepsovat jima jiny, tak ted nemusim behat jak kikot dokola kobalty a dalsi bordel, jen nevim jak se tam pouziva ten srp nebo krumpac nemam tam temny na koupi, to je jeden krumpac jedno lozisko nebo je to na hodinu/den? dalsi co, koupil jsem tinkturu na paru na ktery bylo neco jako +0.745 a nepridalo mi to vubec nic, neni to regenerace pary treba? medicina na kritik fungovala normalne, bohuzel pak mi to spadlo pri prechodu mapy a uz byl testserver full a nedostal jsem se tam a nemohl se presvedcit co a jak
     
  3. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    mě to na tom testu náhodou baví, jak to je, tak mě to bude bavit i na ostrým a ten krumpáč nemusíš kupovat ono to i pada z mobek to je jen pro ty co neví co stemnejma a chcou si ještě víc odnést z te mapy;)
     
  4. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    -Touchwood-, ondra-8 and Gauthor like this.
  5. _Batole_

    _Batole_ Junior Expert

    Ahoj Mici,

    nemám na Tebe jiný kontakt, tak zasílám popis runy z testu co jsi chtěla takto.

    [​IMG]
     
    micuna13 likes this.
  6. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    zajímalo by mě v jakém poměru měnily runy, těch na rychlost mám nějak málo, a tuším že jsem měl i esku schovanou, a jak koukám kde nic tu nic
     
  7. *Dal*

    *Dal* Forum Apprentice

    Delší dobu jsem tady na foru nebyl a koukám, že se chystají obrovské změny. Kdy to CE začíná? V oficiálních zprávách jsem nic nenašel.
     
  8. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Pokud to zase nezmění,tak by to mělo být 1.12. Ale uvidíme jestli to zase neodloží
     
  9. *Dal*

    *Dal* Forum Apprentice

  10. mad.max

    mad.max Regular

  11. LOGEN9, Lemuřice, micuna13 and 5 others like this.
  12. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    pěkně udělané, ale moc tomu nevěřím, po novu mám jen 3 runy rychlosti, a nechce se mi věřit, že jsem měl jen 3 z 10 děr.
    Upravovali platinky směrem nahoru cca +8%, ovšem jedinečné hodnoty razantně krouhly (11 many -> 3, odolnost 4165->676, 2h 5800->3100 dmg)

    https://ibb.co/DYK2ffN

    https://ibb.co/kxnGkkB

    https://ibb.co/m54b2xJ
     
    Last edited: Nov 27, 2020
  13. ki84

    ki84 Advanced

    A ako je to prosím vás s prachom? Drviť do zásoby nejaké kamene teraz alebo to nechať celé a prípadne drviť až potom?
     
  14. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jak který, ty malý po normal ne , ale pak už jo , ale nevíš jaký budeš používat :D
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Na tesťáku se to mění tak jak jim vyrostou po ránu fousy na bradě :) Do broušených jsem vše roztavil od broušených vyženu vše až do posvátných a děj se po DL vůle boží.
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    přesně tak , já to nechávám jak to je, nic stím nědělám, někde prodělám někde vydělám :eek: stejně se to nafarmí nakonec všechno :D no mám mraky kralovskejch obranejch na nic a tam je obrovskej rozdíl v tom prachu jako 1200:confused::( co teď stím abych se pak nemlátil do hlavy:cool:
     
  17. ki84

    ki84 Advanced

    Ok, vďaka, aj som to takto plánoval, ale viac hláv, viac rozumu :) Stále ale váham čo s kockami. Teraz veľmi k hre nepotrebujem, no budem z nich potom padať aj niečo užitočné?
     
  18. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    kostky dnes daj pašeráckej, záleži kolik bude odměn, nafařím co nejvíc temnejch a třeba padnne stříbrná kočka:rolleyes:
     
  19. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    tak se v tom opět vrtali, hrůza a děs, nedá se to hrát (kód21,37, nebula3). Jestli toto chtějí 1.12. spustit:eek:
     
    Last edited: Nov 27, 2020
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jen ať to nahrajou toho 1ho aji kdyby nešlo hrát :D hlavně že už to bude , stejně teď nikdo nehraje tak je to jedno ;):rolleyes: