Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

    setoneto Forum Pro

    si tak vstanu a chci si skocit paseraka a server je zamrzly chyba 36, tak to shodim a zkousim znova a hra je mimo provoz, jsem jedinej kdo ma tenhle problem nebo probiha nejaky hotfix o kterym nevim? :)
     
  2. King_of_Flames

    King_of_Flames Forum Greenhorn

    u mě Mimo provoz už od 6 ráno.
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Heredur jede na pohodu.
     
  4. ki84

    ki84 Advanced

    Grimmag nejde ani mne. Skúšal som dva iné serveri, tam sa človek dostane. Už keď som si išiel po pol noci Pašeráka, tak pri spustení hry ukázalo že chce nahrať nový obsah, potom to zmizlo. A inak otvoril som asi 4 000 kociek a ani raz TM :D Mne síce z kociek nikdy tie temné nejako nepadali, toto bol ale bolo už aj na môj (ne)drop dosť. Ďalšie kocky asi ani veľmi nemá zmysel pre TM otvárať.
     
  5. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Přesně, ať to klidně toho prvního pustí na ostrý server. Ať to nahranou kdy chtějí,bude stejně týden co týden nějaký hotfix a pak hotfix hotfixe a hotfix hotfixe hotfixe, až to nakonec tak nějak půjde hrát. Takže ať to tam klidně bouchnou a je co dělat ;-)
     
  6. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Grimmag bol na chvíľu nedostupný, chyba už bola opravená.
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    8k kostek a z toho 1k TM.. paradni random..co dodat...
     
  8. Bennynator007

    Bennynator007 Forum Apprentice

    ahoj, zeptám se narovinu: Co si mám z vybavení, klenotů, drahokamů, esencí, zušlechtění, eventových věciřek a dalších věcí v inventáři nechat a čeho se mám zbavit, prodat a použít před upgradem hry, at o to nepřijdu či se to nějak nevýhodně na něco samo nepřevede?
     
  9. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nevěřím že nepadaj temný s kostek :D jako dnes sem se přemohl a udělal 48k , ale kočka stříbrná nikde za 5 stupeň a temáky mě vycházeli jak vždy co 1000 kostek to 1000 temných ;)
     
  10. ki84

    ki84 Advanced

    Poznáš to. Sýty hladnému neverí. Ja som okrem tých cca 4K kociek minul aj 1K kľúčov(z toho len dve zlaté bedne), mal som dva vstupy po 250, potom jeden za tých 375 a spravil som aj spolu s viac hodinovým točením Veľkej púšte a skokom k Asarovi spolu čosi cez 2 500 TM. Viac na to míňať nebudem, tak trochu predpokladám, že je to aj od BP zámer aby sme vybúchali všetkého čo najviac. Idem si radšej do Vianočnej dedinky v meste dať varené vínko. Tento rok to vyzerá skromnejšie, ale aspoň niečo.
     
  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nemam duvod lhat,co bych z toho mel?.. otevrel jsem 8k t6 kostek..a 1k TM.. za to tam bylo uniq veci jak nasrano... zataveno tak 50 mega (spis vic...) run moci..
     
  12. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    to vám nezávidím tak mizernej loot:( ale otázečka když mám mraky čtyrlístků , tak ty lebky a zlutý hvězdy což jsou teď klenoty rozdrtit na prach, když to promění v runy který si koupím, když vidím kolik prachu bude potřeba na vylepšení jen 1 šutru :D co je teď klenot a bude runa drtit ? když na runy na vylepšení bude matrošu habaděj, nebo nechat ?
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ocenil bych taky nejaky usmerneni .. co tavit, co kupovat ... co rozemlit ...

    ja furt nevim co s runama .. jestli je max 5 na jeden druh ...

    a jestli mam utratit vsechny drakeny, 4listky na buhvico ... ze z toho vyjdu v plusu .. (kdyz je max 5 run na druh..tak pro me to cenu nema ..)

    na druhou stranu utratit drakeny, 4 listky ... sice ziskam prach na drceni..ale uz vidim jak hned "nasadi" BP nove veci k Zumpemu a Gnobovi a budu farmit mesice nez si to koupim : D
     
  14. micuna13

    micuna13 Advanced

    přidám se , taky nevím co s tím :oops:
    když se podívám na Nendoranově kalkulačce kolik bych potřebovala run od Emilky... fuj tak na to nemám:( seskládala jsem runy na co největší , někde zbyly , někde chyběly tak jsem dokoupila do počtu 5 od každé...
    když si vzpomenu na safíry :confused:, tak runy na rychlost útoku určitě nebudu zpráškovávat , ale nechám je v batohu, zrovna tak na hp ,cd ,a podobně...
    kameny... plánuju asi tak jako elihya
    po kompletaci run už nemám dost ani drakenů, ani 4lístků, takže je o starost míň :D

    zajímalo by mě jaké platiny si nechat ? jistě ze zbraní na dmg od předmětu ale dál tápu
    jestli nechat 1h na rychlost, krit dmg z 2h, nechat celkové zranění z 2h nebo i z třeba opasku , helmy? nevím a budu ráda když někdo kdo je na testu prozradí jak se okouzlení měnily a poradí :)
    díky.:)
     
  15. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    teď nic kupovat , co bude nedostatek tak ten zařivej prach na šutry, jako oni se zbálznili udělat 8 urovní nad královskejma a když to dáš, tak na max cca 1 šutr z královskýho na ten znamenitý imperiální 80k prachu, lol to máš 10 mega na všechny :D ono bude še hotovo, ale 2 roky budeš farmit ten prach :eek: a jako rubín ten top +700 dmg jepěkný, ale aby sis běhal tu nej obtížnost to bude potřeba no všechny kameně udělat :D
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    já už mám 500 na talenty koupenejch :D runy zvednout to bude ten nejmenší prolbém to stejný očarka , ale dělat ty šutry jaj , očarka ty co máš si přesuneš po jednom jak budeš chtít, mě de o ty lebky a hvězdy teď za ně dostanu prach po patchy z toho budou modrý runy který si pak můžu koupit za 2k 4listků od každýho 5 který hned dam na max
     
  17. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Koupil jsem par run od Emile, ale jakmile jsem zaslech, ze na testu pry zmenili mnozstvi prachu za rozemleti runy, tak v dalsich nakupech nebudu prozatim pokracovat.

    Za drakeny dokoupim jen par run, abych si pripadne slozil vyssi stupen. Lupeny asi neutratim.

    Jak funguje ten nastroj na kytky a rudy? Predpokladam, ze bude pouzitelny na omezeny pocet akci - napr. x krat neco nakutat a pak zmizi z invu?
     
  18. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    a zběratelé věcí těm nezávidím, všechno budete muset prodat :rolleyes: a práškovat se bude vše co bude víc jak 5 to nepude už někam strčit a vidim jak máš plnýho kobalta jen run :D:D:D já co bylo míň jak t7 věci vše už prodal, bolelo mě to se 3 zlatejma, ale co se dá dělat, ale to nebude použitelný když to nezvednu
     
  19. micuna13

    micuna13 Advanced

    vím že si očarka přesunu po jednom , problém je , že ponk nespolupracoval a proto mám v batohu moře fialek a lego s 1,2,3 x platinou :D
    a nemám místo , něco musí pryč :) asi tak polovina :D
    kameny bude boj , podle druhu je seskládám tak , aby byly co nejvyšší a zároveň max povolený počet.... nevím jestli mě chápeš , asi to nevysvětluju nejlíp :D:D
    hvězdy lebky fakt nevím co je nejlepší , lebky jsem si nechala jen tři na modro a se sluníčkama ještě počkám

    ovšem na cizím forku se píše , že změnili počet prachu z run a snad i prach na vylepšení je jinak, nevím:rolleyes:

    jsem sběratel , mám ještě původní prsteny života a smrti :D:oops:

    cotopaxi , předpokládáš to myslím správně
     
    Last edited: Nov 29, 2020
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no co mam královský vylepšuju a odolky a zbroj těch mám 68 ty poslední den rozdrtím jiný ne , mám to propočítaný podle těch tabulek vyplatí se to a kombinivat teď vůbec právě ne, ocarka bych nechal po 1 třeba ale 4x odolky zbroj a bloky a podle mě ty ostatní jich je až moc co už máme v předmětech a na víc někde, šutr pak dat na královskej z nejmenšího vynde levneji jak teď když to rozemelu