Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. micuna13

    micuna13 Advanced

    co můžeš to vylepši , ušetříš hromadu prachu :) už zelením poslední ametyst , na modro už nestihnu :(
     
    ki84 likes this.
  2. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    já bych ocenil ještě překlad těch elíků za co to vyčenžují, a pak mám malej dotaz, jako před 6 měsíci sem vyhodil truhlu dobrodruha co se měla otevřít na 60lv napsali k ní že bude nepoužitelná ve hře a teď na testu jim to funguje, chci ji spátky , nemáte nějaký info že ji budou vracet nebo mám psát na podporu ? :mad:
     
  3. ki84

    ki84 Advanced

    Ok, vďaka za odpovede.

    chevasitos mať doma takého psa, tak sa bojím v izbe zhasnúť svetlo :D
     
  4. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    Lepsi ten pes nez to co tam bylo predtim, ted si v klidu muzu cist diskuzi
     
  5. chevasitos

    chevasitos Forum Master

  6. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    něco mi uniká? Jsme příliš silní, tak nám krouhnout vše, aby pak mohli přidávat. Přijde mi to jen jako osekání postavy a přidání jedné nové lokace.
    Mrkl jsem na ten event, co mi to jen připomíná :rolleyes: aha už vím, starý zrecyklovaný event. Zbírat zrna a pak jít na mapu kde se dropují fragmenty na složení portu :eek: Škoda, že jsem je všechny na doporučení BP vyházel z invu :mad:

    a hráči budou plesat blahem:confused:
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    To je jedno...po CE zůstanou jen mágové..pro ně to bude dobrý...zbytek bude zkoušet chvíli a půjde hledat jinou hru...

    war bude co hit to bloklej a mrtvej
    za rangera budou hrát psy
    a dwarf bude dobrej max na sbírání dropu...
     
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tak si udělej mága, já zase začal wara, ten je bezkonkurenční a mág to bude nehratelný, takovej čaják to bude :(
     
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ani kdyby za to platili bych nezačal od nuly..

    Jedině kdyby byla možnost pretransformovat...se všemi kameny,runama atd...
     
  10. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no já už žádný šutry nemám, všechno sem to rozdrtil :cool:
     
  11. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    jen tak mimo, koukl jsem na test a rovnou viděl 3 chyby. Prsten Dragana je buglý, jump neosvobodí a úkol nejde odevzat, potěš koště :eek:

    hra se vrací na začátek, dřív se hrálo na fireball, teď po zavedení CD na iceball, všichni na něj přechází. Hrálo se s knihou, teď asi s koulí, jinak člověk jen pobíhá a čeká kdy se doplní mana a skončí CD. Nevím na co přidávali nové schopnosti když ty staré úplně zabili, navíc ubrali dvě schopnosti z lišty, čili místo různorodosti jen strohost:mad:
     
  12. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak kde je to oficiální oznámení o posunutí termínu? Že by jsme se ho dneska nedočkali?:-D
     
  13. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    Last edited: Dec 2, 2020
  14. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Myslím nové. Čekám, že dnes bude další oznámení o posunutí termínu.
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Zatím vyšlo jen toto a vypadá to celkem dobře.

    With the release of the CE a script will be executed to book every character that was online after the 1st of September, 2020, 5 Rune Trinkets and 3 Jewel Trinkets! The range of amount of slots depends on the character level (level 55 = 4 to 5 slots).
     
  16. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Super. Ještě bych to potřeboval přeložit:-D Koukám, že mi to studium němčiny je tady k prdu:-D
     
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    dostanes cetky..hotovo :)
     
  18. micuna13

    micuna13 Advanced

    Vážení hrdinové,

    S vydáním CE bude spuštěn skript, který rezervuje každou postavu, která byla online po 1. září 2020, 5 runových trinketů a 3 drahokamové trinkety ! Rozsah množství drážek závisí na úrovni znaků (úroveň 55 = 4 až 5 sloty).
    S pozdravem
    váš tým Drakensang Online
     
  19. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Děkuju. Takže to nebudem muset nejdřív někde dropnout,aby jsme tam mohly nacpat runy,ale dostaneme to? To je moooooc milé od BP:-D
     
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nic není buglý taaak to má být a úkol děláš špatně ;)