Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mr.Peetee

    Mr.Peetee Forum Greenhorn

    prosim vas, a kde tie ulohy vobec najdem?
     
  2. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    Kingshil sytě žlutý otazník
     
  3. Mr.Peetee

    Mr.Peetee Forum Greenhorn

    Ja ho tam nemám :D
     
  4. Prostě_Original

    Prostě_Original Forum Greenhorn

    Ahoj.. Nikdy jsem tu nebyl na fóře.. Ale tohle mě tak namíchlo, že musím říci, že tohle je ten nejhorší update ze všech co tu byly...
    BP se nikdy nenaučí poslouchat své hráče.. To samé se již stalo u hry DarkOrbit.. Zůstali tam jen veteráni. Ale zpět k DSO, pro mnohé hráče je to nehratelné. Beze smyslu. To nemohli prostě jen navýšit level a toť vše? Nějaké menší úpravy, ale ne tohle kriste pane...
     
    ргцт and MortisCz like this.
  5. Bloodybela

    Bloodybela Forum Apprentice

    Modi prosím o nahlásenie za jadra neboli pripisane runy moci... Mala som dostať okolo 100 mega nemam nič a ostatný hráči tiež nie. Potom nefunguje povyšovanie kamenov z kralovských na vyšší aj ked recept za úspech mám ale na ponku to nefunguje a teda ešte bugly qwest 3/5. Ďakujem. Edit: strom skupiny mal pred patchom lvl 80 po patchu ako sme to mali vyresetovane mame lvl skupiny 1
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  6. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    Dobrý den,

    Úloha splniť ide, ale vír je spoločný pre celú mapu. Chyba bude opravená hotfixom

    hmm, a to nevěděli už z testu, navíc je mapa přeplněná a laguje se to, protože hráči plní úkolovou linii. Hlavně že se na to už na testu upozorňovalo, že si krademe npc

    a pro mě prosím zjistěte proč mi vyměnili premium za směšný kostým který jaksi nepotřebuji děkuji
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  7. Scarlet

    Scarlet Forum Greenhorn

    Kdy BP plánuje rollback? Live servery vůbec nebyly připravené na nahrání nového patche, který nebyl zdaleka ODLADĚNÝ!
    Třeba expanzi opět odložit a konečně si přečíst zpětnou vazbu hráčů.
     
    ргцт and Prostě_Original like this.
  8. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    prostě šli přes chyby do toho, on totiž je Vánoční event a tam byl zádrhel. U starého by hráči neinvestovali peníze. Že je to neodladěné je vidět z bílých ikon, nepřeložených názvů a šílených čísel

    https://ibb.co/3Szkq6K
     
  9. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    TO je jedno velky OMFG. Trp je absolutne nehratelnej. Hodim jedno delo a muzu pak uz jen akorad stilet plamenometem kterej ma strasne malej dosah. Miliardy sutru nevim kam s tim. Sileny ikony. Mapa des. Kdyz date navigaci tak se vam to na mape nerozviti kam mate jit. Nektery ikony ani nemaj ikony je tam jen bilej ctverecek, nekde chybi cestina. To si udelali z ostryho servru test server. Proc mam skupinovej lvl 1 kdyz sem mel full. Co se stalo s klenotama s hvezdama. Nerikalo se ze budem moc pouzit od kazdych run 5 kusu ? dal jsem jich tam 25 a vic se tam neda dat.
    A neustale vyskakuji naky errory a nebuly.

    Nevim no, skusim par dni a asi se zacnu poohlizet po jiny hre.
     
    Last edited: Dec 3, 2020
    ргцт likes this.
  10. mad.max

    mad.max Regular

    Tak uvidime jak to pojde ale trvalo to asi 4 hodiny než som to dal dohromady

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  11. zbynousp

    zbynousp Forum Greenhorn

    Ahoj, prosím vás měl jsem po přihlášení do hry získat svitek k Jonu Sunlairovi (nebo jak se to píše :D) a tím se mi měli otevřít první nové mapy a úkoly. Nevíte, kde to sehnat? Nic takového v inventáři nemám a docela si nevím už rady. Díky:)
     
  12. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    drop včera a dnes :(
    https://ibb.co/swWpCxp
    https://ibb.co/s9Qgg76

    sice včera bylo jen něco kolem 2 zlata za unik tak dnes je to 300. Na druhou stranu zdražili vyndání kamene. Aspoň týden mohli nechat resetování schopností a přesun kamenů zdarma nebo rozumnější cenu
     
    Striatta and Lysandra6801 like this.
  13. Misanekla

    Misanekla Forum Greenhorn

    nevie niekto prečo sa nedá vylepšovať veci s runami?
     
  14. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Mne sa ten patch velmi páči, sice moc itemov nepadá ale zato padaju lepšie, a za viacej zlata takze clovek ušetrí čas. Dnes som za hodinku z dropu poskladal zbran na 4 plat. Celkom pohoda uvidime ci sa poskladam na paro tanka alebo dmg, Ale aj tak sa citim už teraz nesmrtelný XD celkom zábava a tie kamene z najmenšieho na královský len za prach? Ok . Ps. Pre paromechanikov mechanicky tank je OP.
     
  15. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Za me megatragedie. Skoda vsech penez, ktere jsem do hry vlozil.
     
    ргцт and Lysandra6801 like this.
  16. lubcek

    lubcek Forum Greenhorn

    Za sebe musím říct následující:

    Nevadí mi žádná jedna část updatu, změny byly, jsou a budou a my si na to časem zvykneme. Některé věci mě potěšily (například návrat obyčejných předmětů bez očarování), jiné zaskočily (změna grafiky) a pár mě i naštvalo (úplná změna schopností), ale ani toto mi nevadí. Nevadí mi žádná jednotlivá změna, avšak jako celek je to hrozné.

    Když jsem dnes, po zhruba 9 letech co tuto hru znám, začal hrát, měl jsem pocit, že ji hraju poprvé. Update výrazně zasáhl do herních mechanik, nikde nebylo vysvětlení co jak funguje, kam dát runy jsem téměř nenašel, vylepšování schopností nechápu doteď.

    Každá velká změna je šok, s nímž se musíme vyrovnat, ale nesmí být tak velká, že mi zůstane jen herní prostředí a hře po letech hraní najednou vůbec nerozumím. Omluvou pro tento radikální řez do hry by byla bezchybnost updatu, takže bychom časem mohli nalézt pozitivní stránky. Avšak ten nefunkční paskvil, kterým je hra teď, jen umocní zmatení hráčů a z toho plynoucí znechucení ze hry.
     
    ргцт and Prostě_Original like this.
  17. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Je to bug, ze rukavice s prenesenymi ocarky na rychlost utoku tu rychost nezvysuji?
     
  18. Misanekla

    Misanekla Forum Greenhorn

    hrôza tento update, runý su už podľa mna nepoužitelné lebo odstranili možnosť u kovača že vylepšiť predmet. :)
     
  19. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A mas na tech rukavicich nejakou hodnotu rychlosti utoku (napr. kameny nebo zakladni hodnoty)? Veskera ocarovani jsou vzdy "na tomto predmetu". Takze pokud na tom predmetu nemas rychlost utoku, tak 0 x cokoli je 0.
     
  20. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    je tam rychlost utoku zbranemi a ne u tohoto predmetu, takze to ani popsat neumi. polovina veci neprelozena, misto grafiky bily ctverec, kdyz uz prelozene, tak blbe.
     
    ргцт and Prostě_Original like this.