Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mad.max

    mad.max Regular

    V eventovej časti vedla sfér z púšte.
     
    Omnyse likes this.
  2. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    Hlasim dalsi chybu. Date runy do cetky jdete do jineho mesta a pulka tech run z ty cetky je venku . Stalo se mi to taky i u tech nesmyslu na klenoty. Normalne mi to vyhazelo klenoty ven
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Mortis a nemas uz tam nahodou v jine cetce plny pocet run vlozenych?
     
  5. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Urcite ma, ja som to spravil podobne, som si myslel ze usetrim miesto a nahadzal som par klenotov do inej cetky co nenosim, potom ked som zaliezol na mapu tak pozeram ze v inventari sa mi valaju klenoty. Treba vybrat klenoty co mas obmedzene mnozstvom, potom ti to uz robit nebude.
     
  6. Striatta

    Striatta Junior Expert

    A je to tu zase, nablblá mini lišta se spellama....v rychlosti jsem přehazovala essku a netrefila jsem se a přišla tak o všechnu vánoční essenci. Dělala jsem to hned po příchodu do města a nepostřehla ani, zda mi naskočila varovná tabulka.
    Ta lišta je tak malá na notesu, že si asi pořídím pinzety (((
    To je jediná závažná věc ...lišta , proč nám nevrátí starou. Chybí mi spelly a přecvakávat lištu nahoru a dolu může vymyslet pouze ******
     
    micuna13 likes this.
  7. micuna13

    micuna13 Advanced

    taky jsem bez sněhové esky , tu lištu vymýšlel nějaký sociopat :confused:
     
  8. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ten HUD je fakt katastrofa. To meli kecu, ze neco udelaji s tema ikonama nad tou listou a udelali prdlajs. Schvalne jsem si porovnal velikost list pred a po CE a VYSKOVY rozdil je minimalni. Zato informacni rozdil je diametralni - na stare liste bylo vsechno pekne videt, lehce se nasazovali esence, bylo videt trvani cooldownu. Na nove liste je vsechno tak male, ze tyto informace lehce videt nejdou. Aby si clovek na to vzal lupu. Prosim mody, by do BP napsali, ze dnes jsou bezne (extra)sirokouhle monitory, takze setrit misto vlevo a vpravo je k nicemu, je tam spousta nevyuziteho mista k nicemu. A opravdu BP nevyresilo problem s tim velkym poctem ikon buffu/debuffu/... nad listou tim, ze je o neco zmensilo. Tim se ten problem opravdu nevyresil. Takhle to dopada, kdyz to delaji amateri, kteri nemaji paru o privetivem uzivatelskem rozhrani.

    EDIT - doporucu essenci nasazovat jenom a pouze dvjklikem na essenci v inventari.
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  9. Striatta

    Striatta Junior Expert

    ahojky Micu, no někdo od stolu to vymyslel, co tu hru v životě nehrál a neviděl.
    Mage má kouzlit a né klikat max 4kouzla, když pátý je skok.
    Vyhovovala by mi i delší řada. Tohle není pro hráče, ale pro flash hry, kde klikáš jen myší ((((
     
    ргцт and micuna13 like this.
  10. micuna13

    micuna13 Advanced

    ahojky:) jeden mág zkouší ze zoufalství hrát bez skoku :D
     
  11. Striatta

    Striatta Junior Expert

    jo jeden střelec taky, ale to už je nepředstavitelné ((( a jak píše Couda22, pro širokoúhlé monitory je zužování jaksi zbytečné
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Skok není potřeba. Kombo manipulace wortex ohnivý strážce a ještě pro sichr a srandu ze hry meteórek a nazdarek bazarék a samozřejmě ohnivka s magma pláštěm.. Na férovku já mám až moc těch lišt alespoň tam mohu dát zase pejska :)
    Mucuna like muj post dekuji.
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  13. Striatta

    Striatta Junior Expert

    aha, ale každej hraje jinak a bez skoku se neobejdu. Spely mi chybí v řadě a né v lištách na překlik.
    Nejsem dvoutlačítkový blb a ani začátečník (((
     
  14. micuna13

    micuna13 Advanced

    ne každý má magma plášť ;)
     
  15. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Ja mam jednu chybu, aspon si myslim ze je to chyba, zlate ocarovanie ma vyssiu hosnotu ako platinove a aj % to nesedi.
    https://imgur.com/a/zXJeYX8
    Celkovo mi po DL zmizli niektore platiny a nevravim iba o celkovych skodach.... rychlost utoku co som mal 4x platina su zrazu 2x platina 1x zlate a 1x modre, takze dakujem tvorcom hry.
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Checht pobavilo nejenom, že nejdou zabít ani na normálu bo se objeví a hned zdrhnou a zmizí, ale toto? :)
    [​IMG]
     
    Taurissan likes this.
  17. kon_aša

    kon_aša Advanced

    ahoj
    ty kráso co se to tu stalo?? v pc jsem našel odkaz na forum tak jsem sem po pár letech přišel a ***?? hra ještě běží - ale co se stalo?? lvl 100? všechny sety zničený, milion run, a všeho možnýho, lišta na 5 polí?? tvl a to jsem myslel že to bylo šílený když jsem končil :p:D:D
     
  18. Magicspirit

    Magicspirit Forum Greenhorn

    hľadal som našiel som odpoveď že si mám zobrať úlohu tiene minulosti 0/12 či ako žial ani tento quest nemám a hľadal som už asi všade...
     
  19. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    jak jsem psal v postu #3409 , skoč Grimmford splň základní úkoly, dostaneš se tím do Kingshilu a tam dostaneš úkol stíny minulosti. Jsou to úkoly napříč mapami, a končí v Ankardaši, Pak jdeš opět Kingshil a dostaneš stíny minulosti 2.0 ;)
    kdo měl úkol Stíny minulosti hotové před CE, tak dostal rovnou 2.0
     
  20. Wubettia

    Wubettia Forum Greenhorn

    prosím plním úkol čarovné zvuky 4/5 posbírala jsem čarovné byliny mám je dát na ponk ale já je nemůžu najít v invu, jak to vypadá? Kam se to uložilo, v bylinkách nic nemám! Po hledání Artayiny mýtiny je tohle další bomba :D