Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gauthor

    Gauthor Count Count

    To že je něco v lootlistu a má to nějakou pravděpodobnost ovšem neznamená, že ta věc opravdu padá. Může bejt omylem zablokovaná nějakou chybou v programu někde úplně jinde a lootlist se ani nepoužije. (Píšu to výrazama pro blbce, protože jsem blbec. Ale snad mi všichni rozumíte, co tím myslím).
    Kdysi tu psal Couda, že pravděpodobnost nalezení raptora do skrytého úspěchu je napsaná v databázi a je to 5% (možná 0,5%). Ale i přes desetitisíce (možná i statisíce či miliony návštěv) všech hráčů všech serverů ho nikdo nenašel. Možná jeden hráč, ale kdoví jak to bylo.

    Takže chceme důkaz místo slibů. Ukaž peta, nebo sežeň někoho, kdo ho má. Nebo aspoň někoho, kdo zná někoho, kdo viděl někoho s tím petem. :cool:

    P.S. Toho raptora bych taky rád viděl. :D
     
    Stóné and Borošar like this.
  2. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Ahoj bohužial toto by som radšej prebral medzi 4 očami ale ak sa nedá tak nevadí chápem a ďakujem za odpoveď :)
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    L1V3W1THTH3CM - 2019-10-11
    SEWYOULATER - 2019-10-15
    SEWARDESS - 2019-10-18
     
    Last edited: Oct 4, 2019
    blackassam and Gauthor like this.
  4. Khrone

    Khrone Someday Author

    Shrnutí Livestreamu ze 4. 10. 2019
    Uskutečnila se streamová soutěž, byli vybráni tři výherci, kteří vyhráli peta Smrtící mrknutí (Legendární tier).
    [​IMG]

    Zcela nový Halloweenský boss - Wendigo!
    [​IMG]

    Komunitní výzva - Mhorblik
    [​IMG]

    Celkový postup v komunitní výzvě
    [​IMG]

    Bonus kódy:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 4, 2019
  5. blackassam

    blackassam Forum Expert

    https://ctrlv.cz/qQWM

    už by mohli konečně zainvestovat a omladit své servery...čím víc vylepšují tím je to spíš horší:mad::confused:
     
  6. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    Sunlight napsal .....

    "Hey there heroes,

    We also received the same information from CM today morning. Death wink drop is very low and won't be fixed in this edition. You will need to wait for the next Infested Sewers Event edition.
    Cheers."

    Takže peti až přístí event, hrdinové Dracanie. :)
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Krysí král také už nejde dropnout.
     
  8. Tauron

    Tauron Advanced

    Květ1nka Pokud Ti mohu odpovědět i když po delší době, abych se něco dozvěděl, a aby to nezůstalo otevřené. Co byly stížnosti na discordu, čekal jsem na nějakou odpověď a bohužel. Jako i v minulých případech si BP evidentně stojí za jejich nastaveným dropem a pokud jsem něco nepřehlédl, to tak i zůstane (případně prosím kolegy o opravu). Jediné co kolega dostal vyjádření, že šance je, ale velmi nízká (tázáno v interní oblasti, odpověď stejná). Jak již psal i Nebula. Četl jsem mnoho stížnosti a bohužel.
     
    Khrone likes this.
  9. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Akurát som otvoril mini event a musím povedať že mhorblik je spracovaný celkom fajne dobre vyzerá ten boj. Aj keď ten dmg čo má je trošku moc ale nevadí.
     
  10. *Halbrane*

    *Halbrane* Forum Greenhorn

    Ahoj všem.Tak já se hlásím jako první a asi zatím jediný ,kdo má očíčko od bossíka.Padlo na p1.Mám ho už asi 4 dny.A včera našel krysáka na mapě za 18 jeden od nás .Toho jsem dropnul hned na druhou mapu ,když se poprvé ukázal.Asi tak.Za mě to není spravedlivé,i když bych měl asi být potichu :D
     
  11. ciribaj

    ciribaj Forum Apprentice

    První a jediný asi nejsi , možná tak z Cz a Sk komunity , jinde na foru už je fotka s očičkem od úterý ;)
     
  12. *Halbrane*

    *Halbrane* Forum Greenhorn

    Tak s tím se dá žít:)Teda to je fakt hrozná bilance.Ten drop je prostě hrozný.
     
  13. Jofo

    Jofo Forum Greenhorn

    Ja už 4.dni beham každu mapu pokedy nemam na každej tu krysu.No krysa je ale zatial mi z nej spoločnik nepadol :D
     
  14. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Ked som siel dneska na q9 inf1 na druhej mape sa mo na zaver nikde neobjavil finalny mini boss..
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Zajímavá akce na instagramu.
    [​IMG]
     
  16. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    Ahoj, samozrejme to môže byť aj ten prípad. Pred tým som to komunikoval s tímom a chybu tam že vraj nemajú a ani nízky drop nezaradili ako chybu. Každopádne... vid raptor... :D

    Lootlisty nie sú v databáze a ani sa neposielajú do klienta. Tak isto nie sú prístupné cez CDN, resp. v lokálnej sqlite databáze sú iba dummy hodnoty pre lokálny vývoj. Inak je to priamo súčasť zostavy serveru.
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  18. Alodar

    Alodar Active Author

  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Beru na vědomí žádné informace nebudu poskytovat.
     
  20. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Konečne niečo ohľadom patchu aspoň viem ze mam minút slzy. Osobne discord nemám inak by som o tom nevedel