Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Znie to rozumne čo píšeš ale bolo by smutné pochovať niečo skorej ako sa to narodilo, aj keď človek u BP nikdy nevie
     
  2. @jackoneill1976
    @ki84

    Co mi to dalo? Určitě ne to, že když jsem změnil vzhled díky Amonově zbroji, snadnější protloukání se monstry. Ve hře jde i o tu estetickou stránku věci. Toto je právě ta věc, co nikomu aktivně ve hře nepomůže, ale i neuškodí. Nechceš? Nech být. Je ti jedno jakou podobu má věc.. ok.. naopak druhý hráč uvítá možnost změny vzhledu., proč ne.. Alespoň to na mapách nebude vypadat, jako když vezmeš jednu postavu a uděláš ctrl+c / ctrl+v .

    Tímto patchem BP vyslovuji velkou pochvalu.. můžete jim to přetlumočit..
     
  3. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    https://ctrlv.cz/k4qA test noveho setu zaklad tam bol 33k dmg toto je s max buffom po screene ma dosiel mortis zabit do 15 sekund . A takto uplne konkretne 1 hp je na hit od cohokolvek
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    DAEDSITROM bonus kod 17x vstup k Mortovi a obrazek novych klenotu
    MORTISBLACK 3x černá barva
    JESSESFRAGRACE 96x sferacek
    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 11, 2019
  5. michal4346464

    michal4346464 Forum Apprentice

    Tak s tím transmogem ňák nevím. Nepřijde mi DSO graficky tak na úrovni aby za to stálo utrácet peníze, pokud teda někdo jenom nefarmí a temné nemusí kupovat. A když i na oficiálním Instagramu na to ta čarodějka kouká jak puk co to vytváří, tak to mě od toho ještě více odrazuje :D https://www.instagram.com/p/B3bw5izA9V-/?igshid=bk0jonhggvic
     
  6. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Mortis set je naozaj brutalny ak pocas q1 ma set 6x zabije
     
  7. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Názov gildy ti neporadím. Napíšem to tak vo všeobecnosti. Neviem či hraješ každý deň a ako dlho si denne v hre.

    Najlepšie je nájsť gildu, kde hráči hrajú denne približne rovnako dlho ako Ty.
    1.Keby si bol v gilde kde sa hráči prihlásia na hodinu raz za týždeň a Ty by si to hral poctivo 8 hodín každý deň, tak by si po čase bol oveľa ďalej ako ostatní z gildy. Pomáhal by si každému v gilde a Tebe by nemal kto pomôcť, spoluhráči boli by prislabí.
    2.Zase opačne, keby si to hral napr. hodinu denne a ostatní v gilde 8 hod. denne. Začal by si zaostávať a po čase by si z nimi nemohol chodiť na rovnaké mapy.

    Na tvojom leveli je ťažko nájsť gildu čo napreduje. Často ti budu sľubovať aktivnu gildu, no realita bude taká, že ON-LINE tam budeš iba sám. Občas sa niekto raz za 2 týždne prihlási a budú tam aj hráči čo neboli prihlásení do hry aj pol roka. Skôr ako na hľadanie gildy sa zameraj na to, aby si dosiahol 55 level a zosilnel si. Nauč sa čo dokáže tvoja postava a potom si nájdi gildu kde sa budeš cítiť dobre a kde ti pomôžu pri farmení zo začiatku.

    Gilda kde sú hráči čo majú 55 level ťa teraz ťažko zoberie.


    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Poprosím moderátorov, aby sa na centrále prihovorili za hráča Geredis, autora webu: dso-almanach.cz/ V BP by mali vedieť koľko práce robí pre komunitu. Supluje tu prácu niekoho iného. Na BP fóre je minimum informácii týkajúce sa napr. nového eventu a tie informácie čo sú na jeho webe dosť pomôžu hráčom sa zorientovať v hre. Určite by sa našiel spôsob napr. vo forme temných mincí, alebo nejakých veci čo by použil v hre.
     
    Last edited: Oct 12, 2019
    Azachiel_de_Morgen likes this.
  8. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Nemyslím, že se BP bude o něco takového zajímat. Pochybuju, že lidi co stojí za wiki něco dostávají.
     
  9. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Veľké ilúzie si nerobím. No, mohli by oceniť jeho snahu/prácu.
     
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Co by jste chtěli včera byl ve stremu s CM a viděli ho miliardy to mu musí stačit :)
    p.s. bude i v Hall of Fame
    p.p.s. Almanach je pecka a je znám i v jiných komunitách.
     
    Last edited: Oct 12, 2019
  11. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Nezačal jsem to dělat pro nějakou slávu nebo materiální obohacení. Tím však nevylučuji, že v budoucnu nebude možnost podporovat či ocenit mou tvorbu skrze platformy pro podporu nezávislých autorů, ale to má ještě svůj čas.

    A ano, poštěstilo se mi objevit zaběhnout si na včerejším livestreamu jednu mapu s CMJesse, ale to neznamená, že moje podpisy budou mít třeba nějakou prodejní cenu na eBay. :) (tohle je nadsázka, žádné své podpisy ani kult osobnosti nebuduji...)
     
  12. Alodar

    Alodar Active Author

    Tak konečne máme aj my poznámky k patchu 223.
     
    -Touchwood- and Geredis like this.
  13. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    Ja si všímam... :) V minulosti som mal podobnú platformu s väčšou sledovanosťou ako bol oficiálný zdroj a odmenené to zo strany BP nebolo. Každopádne som popritom získal tonu profesijních a komunikačných skúseností do budúcnosti, ktoré ma veľmi posunuli. Z textoch autora som porozumel, že to má podobné - čo je super. Odporúčam pokračovať - všetko má svoj čas.

    To záleží. Existuje pár hráčov, ktorí do komunity prispievajú oficiálnou spoluprácou.
     
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    [​IMG]
     
    Alodar likes this.
  16. Ondra81cz

    Ondra81cz Active Author

    Koukám, je tu velkej převrat na fóru :D Dlouho jsem Dso nezapl, jaké máte pocity ze hry? Snaží se BP oprášit slávu Dso, nebo mají rýč v ruce? :)
     
  17. Tauron

    Tauron Advanced

    Ano, bohužel jsme o své vlastní fórum přišli. :oops:

    Hra se mění a změnila.... Každý na to má svůj pohled a pokud bych mohl doporučit, udělej si pohled na hru sám.;) Jsou i tací, kteří hru ani nezapnou a jsou schopni ji zkritizovat, nebo nadávat, když jí hrají rekreačně. (už vidím reakce, že kdyby ta hra stála za to, nebudou to hrát jen rekreačně. Jak říkám, a reaguji dopředu, každý na to má svůj pohled :D)
     
    Geredis and Ondra81cz like this.
  18. Pykuška

    Pykuška Forum Greenhorn

    Ahoj.Mohl by mi tu někdo dát odkaz na uložiště,kde můžu převést své foto ze hry a následně dávat odkazy dále?Děkuji
     
  19. Alodar

    Alodar Active Author

    Ja používam napríklad lightshot. Je to fajn vec, keď potrebuješ rýchlo urobiť nejakú fotku a dajú sa v nej rovno pri fotení robiť úpravy. Potom si to buď uložíš do počítača alebo nahráš na stránku a uložíš link, ktorý potom môžeš posielať ďalej.
     
    elithyacz likes this.
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Stóné and Alodar like this.