Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. micuna13

    micuna13 Advanced

    já nevím , já byla zatím jen jedno kolo rakeťáckého eventu , a to myslím až po opravě :)
     
  2. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Já teď denně chodím 5x norm... Příští úterý budu u konce.. Ted uz je to dobrý event.. Jinak bych to nedělal
     
  3. Lemuřice

    Lemuřice Forum Apprentice

    Někde jsem četla že ty banány budou asi za farmu run a týkalo se to hlavně rangerů a těch co s nimi byli ve skupce. Údajně měli tisícinásobek vlků. Ale kdo ví???
     
    ргцт likes this.
  4. Gauthor

    Gauthor Count Count

    To sem opravdu nikdo nenapíše, čeho se maj ty bany týkat? BP nic nenapíše, hráči mlží, i nehrající hráči se sem bojí napsat o co by mohlo jít. Moderátoři taky vědí prd....

    Mně by to docela zajímalo. :)
     
    ргцт likes this.
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Mno pokud vím +/- tak Athena ukazoval video kde se dalo vyvolat až 100 vlku na jednoho hrace (nejak to aktivoval kliknutim na schopnosti)

    a ted jsem videl video kde v pastvinach byli hraci kteri i kdyz byli streleni tak jim to nic neubralo defacto nesmrtelni.

    Pak nejak naklonova sutry black mi poslal snimecek kde ma frajer 516 rubinu tech lichobeznikovych coz je celkem dost. :)
    Jinak ale zase to hodily na hrace to nemaji nejake mechanizmy na kontrolu? Je to takove alibisticke My nic to komunita chtela.
     
    Last edited: Jan 11, 2021
    Gauthor, ргцт and micuna13 like this.
  6. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Tak celkem dost jasna a prukazna vec je "chyba" s nesmrtelnosti (??? nebo snad s tim, ze i obycejny hrac muze zapnout god mod ???). Existuje pomerne dost videi, kde takovi hraci machriuji v open PVP.

    EDIT - snazil jsem se zde to video dohledat, ale zda se, ze bylo smazano.
     
    Gauthor, micuna13 and blackassam like this.
  7. micuna13

    micuna13 Advanced

    Gaute já nevím, jen odhaduju na event rakeťáků a to protože jsem byla pozvána jít si udělat event s nevídaně rychlým postupem...což jsem s díky odmítla ;)

    o mapách zablokovaných přemnoženými vlky jsem taky někde něco četla :)

    elithyacz: a teď to vidím na vlastní oči
     
    Last edited: Jan 11, 2021
  8. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Jedná se o dočasnou imunitu v PVP, která pro některé hráče není jen dočasná...ale trvalá tak že nejdou zabít.

    Další věc ...a možná jen střípek z nějakého většího ledovce [​IMG]

    [​IMG]
    ...,ale třeba měl hodně jen hluboko do kapsy a nudil se že si vytvořil sbírku rubínů a nebo koluje klonovací verze 2.0:cool:

    Edit: tak si říkám jestli modi si vůbec někdy pročítají ten Discord... když se jim spoustu věcí servíruje přímo pod nos.
    Na druhou stranu si tam jiný týpek hodí screen s nabušeným koncovým buildem...a do zpětné vazby si pak postne že je frustrující čekat další rok na zimní kombinované runy... že by je mohli třeba dát do prodeje za drakeny.
    Ale jo přece jen asi rozbil pokladničku a udělal si o vánocích radost pod stromek.:D
     
    Last edited: Jan 12, 2021
    Gauthor likes this.
  9. micuna13

    micuna13 Advanced

    taky hezký :rolleyes:

    kromě toho zmizelo z turekého forka video nebo screen , kde byl na ostrém serveru ve výbavě hráče stackovací opasek lvl 100
     
    Last edited: Jan 11, 2021
  10. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Boli zabanovaný hráči, kt. zneužívali nesmrtelnosť v PvP. Ich body slávy by mali byť resetované na 0 a už viac by nemali byť viditeľný v PvP rankingu.
     
    Radec, -Touchwood-, Gauthor and 4 others like this.
  11. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Zábavné, že zrovna teď se bude banovat za zneužívání bugů, když některým hráčům očividně přímo BP poskytl nabušené postavy s lvl 300 znalostmi, max šutry a itemy, co normálně nejdou získat, kde pak (na live serveru!) drtí ostatní v PvP...

    Btw ty banány asi není potřeba hrotit... v další nechvalně známé BP hře po dvoutýdenním banu mnoho hráčů osvobodili a ještě jim dali zadarmo premko jako kompenzaci :D
     
    jackoneill1976 likes this.
  12. ргцт

    ргцт Active Author


    kámo, hustá nesmrtelnost .. asi jen blbý bug, který očividně hodně hráčů zneužívá v open pvp .. a teď bugů ještě bude .. jeden Rus mi psal, že se už dlouho zabývá bugy v DSO (od 2014, kdy ho hra přestala bavit) a "prodává je" ostatním hráčům .. myslím, že nebude jediný, který na takových věcech dokáže zbohatnout .. jen si to představte, že by od každého hráče, kterému by prozradil nějaký herní bug vždy dostal 5€ .. a že ty bugy jsou jak se říká game-breaking .. fakt šílený .. nechápu jak tohle mohlo projít Alpha a Beta test fází ... opravdu bída
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Právě... Nevím v čem mi pomůže v hratelnosti že zabanuje BP x hráčů...

    Sami z toho udělali guláš s CE co je teď tak na 15%ech vývoje... Neschopnost...

    Nějaké open pvp nikoho nezajímá.. Měli to bloknout už dávno..k čemu to je,nechápu.. Jestli kvůli tomu je ten cirkus že se BP probudilo tak potěš pánbůh...

    Co jako mají hráči dělat než hledat skulinky když půlka věcí mi nefunguje ze základu? Od bugů už pomalu ani nevidím..se bojím otevřít i lednici jestli mi to nezablokuje vstupní dveře do ložnice...
     
    Striatta and ргцт like this.
  14. ргцт

    ргцт Active Author

    já jsem strašně zvědavej na patch 246, třeba budem čumět a budem zase hrát s úsměvem na tváři .. ale to jsem zřejmě strašně naivní a hru pohřběj úplně ...
     
  15. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    A kedy dostane BP ban za zneužívanie bugov? :)
    Teda to že spoja všetky bugy čo nájdu do polofunkčného celku a predajú to ako hotovú hru... :D

    Ale vážne, mohli by aspoň tie skilly konečne opraviť, nie nejaké pvp prkotiny, čo 90% ľudí aj tak nezaujíma. Mne napr. strašne vytáča to vypadávajúce doplňanie koncentrácie. V kombinácii s tým priblblým debuffom na vyšších obtiažnostiach je to hruza.
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Na druhou stranu buďme upřímní spoustu lidí baví jen pvp a chápu jejich frustraci z nicnedělání ze strany BP.
     
  17. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Jak může někoho v tomto stavu bavit PvP... dneska jsem udělal 2 zápasy kvůli šutrům v denní výzvě... čekání přes 15 minut na 1v1, pokaždé proti tomu stejnému hráči. Boj samotný byl neskutečná "zábava", sundávali jsme se na 3 rány, většinu času běhání kolem sebe po mapě a vyhýbání se útoků, pokud se někdo chytí do stunu tak je konec.

    Tohle nespraví ani kdyby se rozkrájeli, museli by udělat komplet oddělené staty a skilly pro PvP.
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tohle měli udělat už dávno ...a ideálně jen jednu třídu s větším výběrem různých skillů, aby to konečně ukončilo veškeré rozpory tu ve hře.:rolleyes::D
    Tohle vzájemné propojení je akorát tak už jen zlo ve hře... čím víc se snaží o nějaký balanc tím víc to rozjebávaj na všech strany.
     
    Striatta likes this.
  19. Striatta

    Striatta Junior Expert

    Tak to množství vlků mě pobavilo )))
    A naopak mě dostalo, že BP si v této době dovolí BANovat.
    Kdo zabanuje BP za ten paskvil, co pustili do světa?
     
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jinak s tím dropem je to pořád random. Dnes jsem měl hory jednou skromné na bedny za paklíče a pak naopak mi namazali 3x 100 2x 25 nějaká ta bronzová a hopla opasek a prsten mechánika je na světě. Jinak koukám že procházení objekty ještě někdo pořádně neumí pobavilo (už vícekrát tam uvízl bombarďák a pořád se tam nacpe)
    [​IMG]