Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mad.max

    mad.max Regular

    Mňa by zaujímalo ako je to s bossmi a ich zbrojou. Na začiatok majú štít , tam to neriešim. Potom nahodím všetko nalomenie a beriem naplno bo mu zoberiem celú zbroj. Toto funguje cca do 60% HP. A od toho dávám skillmi po spusteny všetkých 3 nalomení len zlomok toho čo na začiatku. Kto tomu rozumie nech mi to objasní dík.
     
  2. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    sampioni a bossovia menia utok takze hacik bude v tomto
    [​IMG]
     
  3. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tak skvělý , konečně funguje vortex na bosse , ale zase rozbilo se jim to na normal npc :D takže mág na mapě k ničemu, jako goblinovy ve vortexu za 50k skvělý, nebo mají 200% odolek
     
  4. shOOlcik

    shOOlcik Forum Apprentice

    Tak jako děs a hrůza, před hotfixem jsem dával za mega a půl mobkám ve wortexu a teď jsem rád, že to upižlám za 150k obyčejnou mobku :D takže co?? to mám portit jen bossíky celej den a nedělat nic jinýho než bosse, když teď dávám 0 dmg do mobek ? OK
     
  5. ргцт

    ргцт Active Author

    yikes, páni programátoři to zas zvorali .. no nic, uvidíme se při dalším patchi v Únoru ..
     
  6. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ak vidim nie som sam co sa stazuje na wortex to ze nieje drop s mini vyse mesiaca je ok, ale ze akoze opravili ladovu novu to vedia hned zbohom milion dmg vo wortexe to sa krasne odzrkadli aj na blood. som si zvykol skocit na mini bosikov aj troch wortex+nova par ran a boli dole a teraz hele este si pobehuju s polkou hp o nodrych a fialovych ani nevravim.

    a ozaj kde akoze padaju tie pekelne prechody? lebo nejak mam stale rovnako.
     
  7. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Takže jsem se asi nespletl. Zase nefunguje něco co předtím fungovalo. A nebo je to od BP záměr? U nich jeden nikdy neví:-D


    Ještě se zeptám,co pro změnu nefunguje u trpů?
     
  8. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Kryton2x4b.523s
    co by si chcel aby fungovalo? : D: D: D
    musis ist na to pomaly.
     
    Last edited: Jan 20, 2021
  9. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    prípadne pomaly :)

    Takže vy teraz máte iba boss wortex? To je fakt nepekne naprd. To asi spravili ako vyrovnávku, keď rangeri majú kôpky npc s nalomením, tak niekomu tie nové nalomenia museli zobrať :rolleyes:

    Materi padajú slušne, stun imunita funguje (škoda že oslobodenie stále nie), inak žiadne extra zmeny nebadám... možno drahokamy mierne kvalitnejšie, ale to ešte treba dlhšie otestovať. Fakt škoda toho wortexu a prastarých, nemusel to byť zlý fix.
     
    Robocop likes this.
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    nevim co delali..spis nic,jen se chlubi ze "neco" ..plno popisek..lzi vetsinou..

    ale zakladni vec...2 dni pred DtU ..probehl "update eventu"..ale zapomeli opravit roucho neporazitelnych...neda se vytvorit na ponku..fakt skvela prace... nebo bude dalsi hotfix v patek? :D

    [​IMG]
     
  11. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Nemusel to být zlý fix,ale vypadá to že je. Ten zvýšený drop prastarých je vážně vtipný. To jako chtějí donutit hráče chodit bosse? To jim nejspíš nevyjde. Jedině, že by to zvýšili kvůli DtU. Ale nemyslím si, že by to byli až takový kulišáci:-D


    Ten wortex je opravdu hnus. Ale tak dalo se čekat, že zase sáhnou do něčeho co funguje. To už je taková tradice u BP.
     
  12. kockad

    kockad Forum Greenhorn

    Dobrý den, vespolek. Potřeboval bych se zeptat na jednu věc. Jsem war, dříve při použití zlostného bojového výkřiku nebo dračí kůže jsem se zbavil stunu či zpomalení apod. Po změně mi to nejde. U zlostného bojového výkřiku to není napsáno, tam je to ok. Ale u dračí kůže je napsáno, že mě to zbaví jakýchkoliv postihů. Tak si myslím, že postih je i stun, ale samozřejmě je to věcí výkladu. Potřeboval bych vědět, jak to tedy je. Děkuji
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Stun je bran jako "crowd control" (usmernovani davu) a nikoli jako debuff (postih).
    Ve hre momentalne neni skill (dovednost), ktera by hrace osvobodila od stunu.
     
    Geredis likes this.
  14. Tuk4Tuk

    Tuk4Tuk Forum Greenhorn

    Drop fragmentu pekelnych cest nespraveny,nechapu proc nemuzou dat 100% drop z bosse a bedny omg patch uplne k nicemu
     
  15. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Mag singularita - zkousel jsem ji na obycejnych mobkach i fialovem minibossovi a lame to jak zbroj, tak odolnosti. Takze pripadny problem bude v necem jinem.
     
    Last edited: Jan 20, 2021
  16. olddso

    olddso Forum Greenhorn

    dotaz,da se s tema statama u itemu s tema 3x bilejma co jsou nahore nejak pracovat a nebo se musi proste jen hledat lepsi?funguje tam taky prenos statu na ponku jako je u tech statu co jsou v itemu psany modre?dik za odpoved.
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ze zakladnima statama se nic delat neda.
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    sepsal by nekdo pozitiva dvoumesicni "prace" devs?

    mi pripada ze to zkousi jak se zbavit zbytku naivnich zoufalcu(vcetne me) co tady jeste jsou... o platicich blaznech nemluve...ty by meli roztrhat obcanky aby nemohli spachat vetsi zlo pri volbach :D
     
  19. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Drop pekelných fragmentov sa mi nezdá nejako zvýšený. Za 3 mapy v Q1 som dropol 1 fragment :D
     
  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ja som napisal v com je problem wortex funguje ako ma.

    Raywe
    pekelne cesty, sferaky a znalosti neopravene.