Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Když s tebou pujde co nejvyšší lv tak nedostaneš žádné body do postupu.
     
  2. Lemuřice

    Lemuřice Forum Apprentice

    To určitě!!! :p:) Jako sólo z pekla 4 přejít na bolest/trýzeň nejsou starý koleje. Mobky jsem na trýzni brala pouze laserem ze setu dragana a nyní do každý musím několikrát střelit. :mad: Klikačka jak z japonský hry!! Nastavení už mám snad po 12tý změněno a bez většího efektu. Zatím jsem nikde neviděla že by po CE dával nějaký trp někam video jak jede sólo bose na nějaký vysoký stupeň, tak jako to dávali dříve. Nebo video s nastavením a vloženýma šutrama a runama. Dokud nebudu mít aspoň 20 císařských onyxů (jako že asi několik let neo_O) tak se nechytám. Pokud si za tím blábolem stojíš, tak něco natoč. Hlavně - bavím se tu o sólo hře. Ve skupině je to o něčem jiném, tam můžu jít i s prakem.
     
  3. Andreas90

    Andreas90 Forum Apprentice

    už jsem byl se stovkou a vždy dostal odznaky cti do postupu :)
     
  4. Striatta

    Striatta Junior Expert

    Andreas, ono je to obráceně, malej lvl dostane postup, ale ten co tě tahá ani ťuk do postupu....takže, kdo už to ví, nebude ztrácet čas a body...já už rozhodně ne ((( a na vyšší úroveň tě to nepustí
     
  5. ki84

    ki84 Advanced

    Nebude to celkom tak. Dnes som hral skupinu, kde sme dvaja boli lvl 100, jeden 99, jeden myslím 92 a jeden dokonca 86. Išli sme trýznivú a postup mi išiel. Bude tam asi nejaký limit v rozpätí. Možno to nedá postup, ak monštrá padnú pod určitý lvl. To ale len odhadujem.
     
  6. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    lemuřice nemáš pravdu a jak to neumíš nastavit tak neumíš ani hledat videa , pěkně si to solo dáva trp na nemilosrdce, pěkně tam litaj miliony :D hned nemusíš lítat solo krvelačnou:rolleyes:
     
  7. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Neviem či problém je len u mňa ale tipujem že nie pýtal som sa ešte dvoch mágov. Nemusím vysvetľovať combo vietor, wortex nova a keďže musím byť blízko npc kvôli ľadovej strele neberiem mu vôbec nič žiadne dmg najprv som to pripisoval netu alebo lagu ale stáva sa mi často má s tým ešte niekto problém? Keď je blízko npc a nedáva škody?
     
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nevím na npc chodím ohnivkou dokud to de, je to rychlejší jak ledem, ale můžu to skusit, je to v pořádku jen když nedáváš krit tak ty bílý čísla nejsou moc vidět v tom ledu
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  10. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    taky záleží na jaké mapě já to testoval na poušti
     
  11. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Jednoduché pravidlo, aby fungoval drop, tak musí být mobky mezi -5 a +45 levelu hráče. Nižší nebo vyšší nebudou dávat nic. Teda vyšší budou dropovat věci (progres a zkušenosti ne), ale ty nepůjdou nasadit dokud si hráč level nezvýší.

    Teď na DTU se může snadno stát, že nepřátelé spadnou pod -5 když se jde jen na trýzeň.

    Doporučuju používat kalkulačku :D , ať nemusíš plýtvat vstupy a pak zjistit že bossové nejsou úctyhodní
     
  12. Striatta

    Striatta Junior Expert

    Asi jsem tupá, ale tvému popisu jak jste tři hodiny běhali mapu Balora a event hotov za 48sférických???
    to máš na mysli jednu cestu???
     
  13. blackassam

    blackassam Forum Expert

    :rolleyes:...tak že v úterý na tohle nahodí další kritický fix :D

    Mimochodem podařil se mi sehnat pěkný screen magma pláště...100lvl jeho hodnoty.
    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 25, 2021
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ani se pak člověk nediví že vše osekají. Eventové kličky k tomu jsem teď jsem viděl video kde mág dal Arachnu na krvi na pohodu ani to nevypadalo že by se zpotil.
    Blacku pěkné opálové kamínky.
     
  15. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    zabít si ju může každá klasa aniž by se spotila :D problém je jen štít, spomalit si ju pak může každej a nalomit pokud to všem funguje jak má :D
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    No vidíš po měsících si ji jak píšeš může každá klasa skolit aniž by se zpotila a proto se nedivme tomu, že bude pomalu vše oškubáno jak slípka do polévky. Jinak ano padá progres i klíče z vyvolaného Herolda.
     
  17. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jsme teď tak sotva poloviční jasně do startu nám to ulehčili, ale nic jinyh onečekam že tomu pomalu budo uzvedet o miliardy hp , na i7 měly bosové nehorzný miliardy a ted má snad ten nejsilnější 1,5 v 5 lidech to je zlomek i7 na nejslabším bossovy :D
     
  18. Andreas90

    Andreas90 Forum Apprentice

    pomohl by mi někdo s eventem, prosím? chybí mi asi 6500 do konce.

    lvl 51 ranger, bez esek damage 18k.
     
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Tak mě to je jedno..co jsem dodělal event tak jsem tam nebyl.. Klíčů mi zbylo 178.. Už se tam nechystám jelikož pro mě je ta ozdoba k ničemu.. Víc se mi líbí Brigavik ozdoba..To je OP a ne tohle..
     
  20. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak to vypadá, že bude bugfix ještě dřív než dřív:-D To ani nestihnu večer zapnout hru a už to bude opravené nebo dokonce bude Balor zamčený nebo cesta k němu za 1k sfér:-D