Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Já tu nikomu nic nevysvětluju. Mě jde o to se tady na fóru dozvědět něco co by mi pomohlo nebo zlepšilo hru. A pokud je ta pomoc na úkor chyb ze strany BP,je dobře o tom vědět. Pak už je jen a pouze na každém hráči,zda to využije nebo ne.
     
  2. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Mimochodem, včera jsem si všiml té chyby při stakování u rychlosti nad 4. Pokud držím tlačítko myši a pálím,tak stack jde,ale jakmile do toho hodím dělo nebo jiný skill s tím, že to tlačítko myši držím pořád,stack přestane naskakovat i když stále střílím. Bohužel to tak není vždy. Někdy to jde,jindy ne. Takže musím ke všemu ještě sledovat,jestli mi to stávkuje nebo ne a kdyžtak pustit a držet znovu. Je to trochu otravné.
     
  3. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Krypton a teraz si predstav ked ti takto okrem tejto chyby občas dobíja / občas nedobíja koncentráciu :mad: Neskutočne mi tieto dva bugy žerú nervy. Keď si k tomu prirátam, že som začal hrať s pascou ale jej aktívna plocha je ako päťcentová minca a dokým cez jej stred niečo neprebehne tak sa ani nespustí, tak je to celkom mizéria. Statických bossov nemám šancu nalomiť pascou, takže sólo event pre rangera ostáva nepekná makačka.

    Priznám sa bez mučenia, závidím mágom vortex. Výborné spomalenie (skoro až stun), nalomenie zbroje 80% (naše skilly 60%) a veľká aktívna plocha. My na to ozaj potrebujeme 3 skilly + jeden nejde použiť na veľa bossov. Teda čoby len na bossov... ak mám pustené vlky, tak npc-čka často kašlú na to ísť za mnou do pasce, ale venujú sa im. A vlky ma blokujú tak účinne že sa k tomu npc často ani nedostanem aby som mu tú pascu hodil priamo na "frňák"* :)

    *bežné npc majú menšiu kolíznu plochu ako bossovia, tak im ide pasca položiť bližšie "pod nohy" a spustí sa.
     
  4. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Já jsem rangera přestal hrát když byl max lvl 45. Pak jsem měl asi rok a půl pauzu. A pustil jsem se do trpa. Jak je vidět problémy s nefunkčními skilly máme všichni. I my máme minu na nalomení zbroje, ovšem na statické bossy je to k prdu. Olejovka na zpomalení a zvýšení poškození je sice větší,ale zase mi jí to hází většinou o kus vedle než mám kurzor. I má to jsem si zvyknul. Teď se učím přepínat lišty. Občas se do toho zamotám a skočí mu to na třetí lištu, která je přístupná pro zaplacení. Na to kašlu. Jde nějak ta třetí lišta odstranit nebo zamknout,aby se mi tam střídali jen dvě?
     
  5. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Tady jde ale o to, že hráč se přijde pochlubit na fórum, že vědomě využívá chybu ve hře a když se strhne diskuze, tak začne slovíčkařit a překrucovat, jako kdyby to chyba nebyla nebo si jí on aspoň nebyl vědom. Nikdo ho tu nenahlašuje, nikdo mu nezávidí, nikdo ho tu nezačne nenávidět, tady jde ale o princip. Souhlasím, že to není velká věc, nemyslím si, že by měl dostat ban, ale je to pořád úmyslné zneužití chyby i když jenom takhle malé v porovnání s dalšími jako třeba piňaty. Fakta jsou, že chyba to je a on ji vědomě zneužil. Konec. Navíc to co říkáš, jde použít oběma směry, ono to tu není tak černobílý.
     
  6. Inu

    Inu Junior Expert

    No já ti nevím jestli je tadle chyba až tak malá:) Ono se dá těch klíču na bedny nafarmit tisíce. A jak dobře víme tak na krveprolití budou po patchi 246 padat kameny královské a vyšší kvality což znamená mraky prachu. Tedy ,,nafarmíš,, před patchem 246 8000klíču a poté v patchi 246 v nsledujícím eventu neporazitelných obdržíš z beden kralovské+++ což už jde do 100k+ +1mil. zářivýho prachu záleží jak moc budeš ,,farmit,,.
     
    JEKAJE likes this.
  7. micuna13

    micuna13 Advanced

    celé roky ? :eek: jen v mezidobí mezi piňáta bugem a banovou vlnou, zvláště po tom co jako buger podepsal petici požadující potrestání bugerů;)

    uvědomil sis aspoň trošku nelogičnost, pokrytectví a absurditu toho co píšeš a jak myslíš ?:D
    mě odsuzuješ za "vožení" po Spravedlnosti za lhaní a trapné vytáčky a sám děláš co ? vozíš se po blejdovi, který pokud vím nebyl potrestán banem.....ale jistě , ty můžeš , ty jediný spravedlivý, neomylný....:rolleyes:
    už kdysi jsem tě na tvou nelogičnost upozornila , tenkrát jsi cosi vyčítal Květ1nkovi;)

    nevím co máš na mysli....nebo koho... ale mě laskavě vynech, já tady osobně nikoho neznám a nevím kdo patří do jaké váhové kategorie

    uvedu jen to jsi napsal mě:

    což jsem si opravdu musela nechat přeložit:

    na tvoje případné další invektivy nebudu reagovat

    přeju ti krásný den a slunce v duši, ki84
     
    Last edited: Jan 27, 2021
  8. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Mne by zajimalo, kde jsi k tomuhle prisel. Muzes prosim uvest odkaz na zdroj? Podle mne to je totiz vyplod fantazia nejakych lidi rozsireny mezi hrace stylem kamarad mi rikal... Ostatne na testu je R246ka a na discordu jsem nezaznamenal ze by hraci peli ódy na drop kamenu.
     
  9. Inu

    Inu Junior Expert

    Přišla sem na to tak že to kamarád na testu zkoušel. Herald krveprolití[​IMG]
    Knihovna krvavá bedna
    [​IMG]
    Arachna krveprolití nějaký porty
    [​IMG]
     
  10. micuna13

    micuna13 Advanced

    hezké , Inu :) snad to neořežou ;)
     
    Inu likes this.
  11. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Tedka je jeste otazka, kolik kol to musel tocit, aby mu padl ten lichobeznikovy (tj. jak casto kamen tohoto stupne pada).
    Kazdopadne polished a radiant se zdaji byt beznym ("zarucenym") dropem.
     
  12. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ked budu padat take sutre ako na obrazku tak to sa uz da povedat ze je ta odmena adekvatna a nie 4 modre veci

    couda22 ak si to vyštúral s databazy tak to je super infoška
     
  13. Inu

    Inu Junior Expert

    Záleží asi na rng jako u všeho v týdle hře... Navíc i z beden za paklíče padaj normalně kralovský kameně. Takže ta chyba s balorem není až tak malá jak se zdá ono se opravdu dá ,,nafarmit,, dost těch klíču a pak vytřískat mraky zař. prachu... Otázka je jestli budou banány nebo ne... jestli ne byla by škoda trocha si nepřilepšiť.
     
    Last edited: Jan 26, 2021
  14. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    tak ideme na balora :D:D:D:D načo sa s tym maznat.
     
    jackoneill1976 and Inu like this.
  15. micuna13

    micuna13 Advanced

    Porazit neporazitelný Event
    (většina z těchto chyb nebyly nikdy živě, ale byly detekovány a pevné během testovací fáze)

    • Recept na odemykání tvorby panenek byl opraven
    • Dragan už nemůže být omráčen perma
    • Obtížnost Boss Portals již nelze změnit poté, co porazíte všechny nepřátele v Circus Monstrorum
    • Draganův oblíbenec Devious Black Knights znovu útočí na hráče
    • Dragan již není schopen zabít během tření animace
    • Znaky nízké úrovně, které nepřijímají portály šéfům, kteří již nejsou přístupní
    • Zničení štítu Gwenfary už HP nesnižuje
    • Pouze poslední fáze Gwenfary padá na kořist
    • Šéfové DTU v Secret Lairech opět snižují pokrok
    • Realm Paths to Bosses now have all problems available
    • Šéfové v Circus Monstrorum opět padají z kořisti
    S pozdravem
    váš tým Drakensang Online

    sice to přeložil strejda google, ale já z toho vyrozumím to , že event byl otestován a chyby detekovány.... o Balorovi nic
    možná to spadá pod :
    : Pokles průběhu akce se zvýšil a přizpůsobil vyšší obtížnosti bossů :D

    PS : nebyla jsem tam a myslím že tam ani nepůjdu ;)
     
  16. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    To je dobrý. Půlka lidí ho odsuzuje, že je to podvod a půlce lidí je to jedno. Ale jak se zjistí, že budou padat po patchi šutry,tak se potají všichni vrhnou farmit klíče:-Dl
     
  17. micuna13

    micuna13 Advanced

    mě to jedno není a chtěla bych aby se k problému vyjádřil moderátor ...já sama bug nepoznám ani kdybych o něj zakopla ;):D
     
  18. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Jestli si vážně myslíš, že to není chyba ale zamýšlená funkce eventu, tak už nevím. Proč to není v patch notes jako nová funkce?
     
  19. micuna13

    micuna13 Advanced

    já si to vážně nemyslím , asi jsi přehlédl že píšu "možná " :p
     
  20. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Niektoré vaše príspevky boli presunuté do spamu. Taktiež poprosím o dodržiavanie pravidiel, aby sa nemuseli zbytočne rozdávať body, veď predsa je nás tu už menej a verím, že viete ako sa treba správať.
     
    micuna13 likes this.