Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Právě ohledně té rychlosti a staku jsem se bavil s jedním trpem co povídal, že měl nadrámec zvýšené zranění než běžně dosahuje při dosažení staku...zakroužkoval jsem ty ikony na kterých se vytvořili další vrstvy ve vztahu s překročením rychlosti nad 8,001....normálně tohle není běžné...a nebo jsem si toho nevšiml...s rychlostí pod 8,000... Tak že je otázka jestli další bonusy případně tam mohou být a jak se případně pak dál i projevují.
     
  2. Striatta

    Striatta Junior Expert

    A je to tu zase, jak jsou na tom mágové výhodně. Jedno nablblé video a už at nás ještě víc oškubou.
    Musela jsem se naučit úplně jinak ovládat postavu, bez skupiny jsem v cirkuse marná, ale jen at nám vezmou i to poslední.
    Už teď hru po chvilce vypínám, protože dřina, za dropnutej zelenej krám mi fakt nestojí.
    Ještě by mohli vortex udělat pouze jako efekt ;o) A pak o nás ztratí zájem i warioři )))
     
    micuna13 likes this.
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    :rolleyes:....neboj Bloodborne už nám tu podal návod jak tuhle svízelnou situaci vyřešit.:D:D:D
     
    Striatta likes this.
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Bez skupiny je marny kazdy. Solo hra je mrtva. Jedina penalizace za kazdeho dalsiho hrace ve skupine je +20%HP u monstra (HP stitu penalizaci nema). Kdyz se k tomu vezmou do uvahy dalsi skupinove bonusy, tak narocnost hry solo versus skupina (5ti hracu) je nebe a dudy.

    Pozn.: timto prispevkem nechci polemizovat jestli je to dobre nebo spatne, jen konstatuji fakt, proc je solo hrani znatelne narocnejsi nez skupinove.
     
  5. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Tento event je ozaj skupinový. Sólo normal s problémami, v skupke trýznivá s prstom v nose. A nie je to o sile hráčov, ide skôr o kombináciu lámania zbroje/odoliek bossa. Sólo pascu len tak easy nepoložím (okrem krvavého mága), tak mi to kritne maximálne za nejakých 350k po výbušáku. V skupke keď sa spojí napr. vortex, raketa, výbušák tak kľudne aj 1m850k.

    Apropo skupiny, warovia už nehrajú? :) Za celý čas eventu sa prihlásil len jediný raz jeden war. Fakt sa pýta do skupiny pravidelne kde kto, aj levely pod 50, všetky klasy zhruba rovnomerne zastúpené... a jeden war o_O
     
  6. Inu

    Inu Junior Expert

    Všichni waři drží balory pryč od herolda na nemilosrdné a farmí klíče hehe:rolleyes:
     
    micuna13 and jackoneill1976 like this.
  7. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ja mal vcera este na (6)200 a na (7)250 dobre sa na to pozeralo.
     
  8. olddso

    olddso Forum Greenhorn

    heledte ,drop uz na zemi nelezi 5 minut jak byvavalo ,ale kratsi dobu?mi prijde ,ze to zkratily pac nez vse prodam zacne mi mizet pdo kurzorem drop a to 5 min rozhodne neprodavam a ani netavim tak dlouho.
     
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to farmis prosim te kde ze to sbiras 5 minut??
     
  10. olddso

    olddso Forum Greenhorn

    no v circusu ,prvne zabiju vsecky ty bosaky at se nezdrzuju pak si prepnu ve znalostech na ponk a prodej ,pak sbiram itemy tavim prodavam,a do toho kameny zrovna na prach,ale ta animace u toho prachu je dlouha a nez to vse rozprachuju tak itemy co jeste zbyly na zemi mizej ale pritom bezi 300 sec na zmenu ve znalostech.no a itemy zmizej a me zbyva jeste cekat 190 sec na prepnuti znalosti.a to ty bosaky v circusu kilim tak do kupy max 2 min.musely to proste zkratit ten cas pac driv jsem to stihal.
     
  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to jako se ti nevejde drop do inventare? :D dyt to nenaplnis ani za cely den pomalu...
     
  12. Striatta

    Striatta Junior Expert

    To máš divný systém, dělat i prach z kamenů na mapě a asi máš i hodně zkušeností, že máš nejen prodej, ale i ponk ve znalostech.
    Nebo to přepínáš...no škoda času, to jsi na mapě 2hodiny ne?
     
  13. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    mozna to mam rozbity ale ja kdyz sem ve skupine s magem tak se me dmg moc nemeni kdyz jdu sam davam 2 100 000 kdyz tam mag prida wortex tak davam jen 2 225 000 asi je to rozbity

    ja mel rychlost i 20,000 na raketaky ale niceho sem si nevsiml jestli to tam nefungovalo nebo sem se na to nezameroval
     
  14. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @ZEFYR1-CR Tak u rakeťáků jsi měl pevné zranění, které jsi dával na továrnách.
    Bys musel kouknout na ty staky jak se vytvoří a pak porovnat zranění, případně i jiné hodnoty. Každopádně se mu vytvořili i další vrstvy na buffu z klenotu hněvu předpokládám...jde to vidět na kostce s kritikou a asi jeden meč na rychlost z těch ikon. Bohužel tohle momentálně nejsem schopný otestovat možná až vyrobím další sadu Královských zirkonů s tím že bych nahodil i prsten z Brigaviku.:D
     
    Last edited: Jan 28, 2021
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  16. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Labužo tie eventy, ale aspoň ľahká matika 4x0=0 :D

    Sargonovi ešte dávam malilinkú šancu, ale čo som čítal cvrkot z testu tak moc ružovo to tiež nevidím.

    P.S.: vidím prácu skúseného vývojára, ktorý jasne vie aký je rozdiel medzi štítom a tulcom :D Pôvodne som myslel že je to random, ale toto je už piaty kúsok s blokmi, takže náhodné sú zjavne len prvé dva základy.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 28, 2021
  17. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak Sargon amulet by se určitě hodil...taky má hezkou zlatou bonitu na zranění :D
    [​IMG]
     
    jackoneill1976 likes this.
  18. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ejha, to by mi netrebalo ani druhy prsten s q5 ale tak vysoku v hp tam ako magovia isto mat nebudeme
     
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ja jinak doufam ze roadmapovy slib pod pojmem "crafting update" znaci moznost ponkovani zakladnich statu a mozna i gold statu zespoda.. coz by bylo skvely nasekat k setum .. me treba se hodne libi "set ammona" ale za 1. lvl 100..za 2. chyby prave ty gold staty.. ty nasekat z brigavik setu(o kterym taky prd vime jestli je to takhle ok nebo bude 96/80) atd...
     
    blackassam likes this.
  20. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @Robocop ...Ten amulet byl ze sekce od Warů...mi budem mít samozřejmě míň na HP ;)

    @jackoneill1976 ...no snad nerozdrbou ten současný systém...celkem se to hodí, když potřebuješ nějaké předměty odzkoušet a očarka jednoduše prohodíš bez toho, aby byl jeden předmět z nich zničen.:rolleyes:
     
    Last edited: Jan 28, 2021