Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Kostky doporucuju otvirat na mape (ne ve meste) ve skupine 5ti hracu, kteri maji skup. talent na plus ke stohu dropu sferickych fragmentu. Misto 1 az 5ti sferaku dostanete cca 50.
     
  2. Inu

    Inu Junior Expert

    Tak já taky nějak tak 5k kostek... No kameny sem začínala od 0 a temný mohly být lepší...Znalosti +-ok... Jinak sféráky super mám dostatek i na vedlejších postavách tak snad to tak nechají. [​IMG]
     
    blackassam and MisterNoob like this.
  3. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Nuž na jednu stranu sa teším, že premko má konečne (znova) význam, na druhú stranu je tu problém že hra brutálne skĺzla do pay2win, priam až do pay2play. A myslím že táto situácia bola dlho dopredu pripravovaná a preto bol aj taký masakrálny nerf všetkého s rozšírením.
     
    Inu likes this.
  4. Inu

    Inu Junior Expert

    Já si nemyslím nedala sem do hry ani korunu. Vše mám nafarmeno přes vedlejší postavy.. např neporazitelný nebo wendigo na halloween na 4postavách 16týdnu delux atd... Takže jo bud si to zaplatit nebo farmit...
    Stojí to za to?? Asi ne... Ale já nevím co s časem takže za mě to není problém a hrát jednu klasu mě nebaví... P2P P2W je jen PvP což právě ted je na nic... medvěda aj ptačí povoz mám tak není duvod tam lézt...
     
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Tvl že na čtyřech postavách..já mám pomalu problém dodělat nějaký event na hlavní... A to za 1. nemám az tak slabou postavu..za 2. hraju dost hodin..

    Dělat to 4x..tak to fakt nevím kdy bych chodil do práce,spal,jedl,pil a vůbec mluvil s rodinou.. Dyt to ani nejde i kdybych byl sám a ještě měl tolik peněz že bych makat nemusel...
     
  6. Inu

    Inu Junior Expert

    Tak například ted Neporazitelní jdou udělat na jedné postavě za den. Žebříčky 6m na q5 se taky dalo docela na pohodku. No a wendigo jako donor je taky lehký max 1den na postavu... ale jak sem psala asi to za to nestojí :D Já mám štestí že kamarád taky hraje 4postavy tak si pomáháme a vše jde dost rychle samozřejmě když je nálada...Ale jo je to ill... :D
     
  7. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @Inu ... neměli náhodou v plánu v R247 opravovat i ten úspěch na klenoty nebo z toho zase sešlo?
     
    Inu likes this.
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no to sem se chtel zeptat mě tam přistál jen, úspěch magický klenoty, takže fialový mám pořád zamčeny dostal to někdo ten recept?
     
  9. Inu

    Inu Junior Expert

    JJ psaly jsme ihned na podporu a i na discordu... Odpoved od podpory byla že je to známe a nedaří se jim to dát do hry.. Takže prej máme čekat do dalších patchu. Já si o tom myslím svoje no dali kostky aby zavřeli huby hráčum a nedočkavci utratí prach z kostek za odemknutí fialovyho receptu... a po nějaké době recept na fialový klenoty bude k mání... Je to tak se vším...
     
    Last edited: Feb 18, 2021
    blackassam likes this.
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    kod NICECUBE
    [​IMG]
    10x leg kostka
     
    micuna13, Inu and blackassam like this.
  12. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Nějaký nový mount co bude k mání ?...a nebo se jim splašila grafika, že to vyhodilo takový mix :D:rolleyes:
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nový mount. Jessi je z něho na větvi jak se říká.
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    no ty kravo..jiny staty s brigavik setem :D

    mesto bez buffu

    [​IMG]

    plná polni...

    [​IMG]
     
    micuna13 and blackassam like this.
  15. ki84

    ki84 Advanced

    Ak by to niekomu pomohlo, tak v ponuke u Jesseho je zase Premium za 110 komunitných na dva týždne. Neviem dokedy to tam bude, len tak som sa pozrel, keď som si všimol event na komunitné mince.
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    jj..vzal jsem 8 tydnu :)
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    PREMIUMCOINS
    [​IMG]
     
    micuna13 and blackassam like this.
  18. Radec

    Radec Padavan

    Je to mix, ale nie výmysel. Ide o zviera z gréckej mytológie, konkrétne mantikora:)
     
    blackassam likes this.
  19. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Ak niekto polezie do doupě pripravte si veľa dušákov je tam jeden veľmi milý pán a každý útok od neho sa rovná smrť a k tomu krásny chrobáci fakt si dali záležať aby tam hráči chodili s radosťou :mad::mad::mad:
     
  20. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Předpokládám žes nahodil i zbraň na kritik:rolleyes:... tím že máš nižší DMG. Pěkně ty cifry povyskočily :) ...a to bylo řečí, že s 2H nedostaneš na rychlost útoku nad 4,... :D:p

    Edit: přes kolik itemu teď jedeš na rychlost útoku?

    @Robocop ... neměl jsi náhodou na mysli bosse Hansena...ten je v doupěti pouze dočasně, když jede komunitní event na Jesseho mince.
     
    Last edited: Feb 19, 2021