Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Jj..zbraň na full kritik (+prsten a ozdoba)

    Speed mám v ramenech a plášti..
     
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak to je pěkný na to, že to taháš jen přes dva itemy.:)
     
  3. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Kritika pěkně vyskočila díky botam. Body navíc jsou dost znát.
     
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Jsem zvedav, jak dlouho to vydrzi.
     
  5. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Azachiel_de_Morgen likes this.
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jak jsem si myslel kdo nemá zrna je v zadeli pane chrábě. Což se dalo čekat problem je, že na krvavce Q5 za obě mapy jen 28 což asi na celý event nevystačí.
    No alespoň najít tu pipindu aby mohl příběh pokračovat.
    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 19, 2021
    micuna13 and MisterNoob like this.
  7. Madaddy

    Madaddy Forum Apprentice

    Kde je ta Nerina ? V sargonove pevnosti ? vite to ?
     
    MisterNoob likes this.
  8. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    V BP je tuším niekto vysadený na rangerov....

    Samozrejme na Sargona nejde použiť pasca, takže po prelomení štítu pokračuje skoro rovnaké trápenie až do konca. Každý vlk dostane svoj vlastný meteor, takže asi v skupinách tiež nebudeme moc obľubení.

    Inak hrozná nuda ten event, dokolečka dve veľké mapy s pomalým dropom postupu.

    Tá Nerina by ma tiež zaujímala, dajte niekto screen ak ju nájdete. Prasiatka asi nie sú, alebo hej?

    edit: teraz pozerám, že som Nerinu už "našiel", hoci neviem kedy kde, ale v úlohe to mám splnené.
     
  9. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    nerinu si nenasiel lebo tam nieje po opusteni dungeonu ti vybehla hlaska ze si ju nenasiel ulohu odovzdas a pokracujes do kolisky smrti atd ...
     
  10. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    dyt to je v poho event, 3200 za jedno kolo a to sem se rozkoukával, ze sargone 2400 postup, to je hned ten event, kor když budeš mít dost těch portálu, ta zátoka zdržuje
     
  11. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    chevasitos, to si bol na akej obtiažnosti? Ja si Sargona môžem dovoliť tak akurát normal, bez pasce to trvá dlho a proste nevydržím fyzicky toľko klikať bez prestania. A tam dáva 100 aj dačo do postupu.

    Apropo klikačka, boli ste už Mortisa? Čistý sadizmus. V BP fakt skúšajú ako nám tu hru znechutiť, tak prišli s novinkou: boss odolný voči všetkým oslabeniam. A keby len jeden. Skladá sa to z troch hlavných, štvrtý je popri treťom, zároveň perma spam minibossov (bez dropu), samé štítové zóny od nich (ako keby to nebolo dosť aj bez toho) a mega prehnanými útokmi. A nakoniec drop pár šutríkov. Toto je už ozaj choré.
     
  12. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    blood sem byl otrva je spíš ta mapa jak sargon ten byl raz dva ale ti lítající a bruslaři co se tam kloužou utrpení tam sem lehl aspon 20x :D
     
    MisterNoob likes this.
  13. Tanis41

    Tanis41 Forum Greenhorn

    Můžete mi prosím pomoct?
    Vlezl jsem do hry z nostalgie doslova po několika LETECH a... zbraně a vybavení pryč, mám asi 1058 temných mincí a u kováře se nic za zlato nedá koupit. Jak si koupím zbraně za normální herní peníze - tlato, stříbro a tak? Jde to ještě vůbec?
    Díky.
     
  14. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Našiel som:

    [​IMG]

    No fakt ani nemám slušný výraz ako toto komentovať...

    A teraz mám akože niektorí smoliari čakať na ďalší po****ý winter event aby sme si mohli spraviť runy? HOVADA
     
    Kryton2x4b.523p likes this.
  15. mad.max

    mad.max Regular

    Nechcem sa hádat ale nebolo to takto stále? Cez vianočny event som na to pozeral. Oni to nejako menili?
     
  16. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Re: mad.max, nie, doteraz od rozšírenia to bolo za trochu runového prachu. Toto zmenili až v tomto patchi. Ako to bolo pri zavedení runy neviem, to som nehral.


    A viete čo? Mám toho fakt plné zuby... končím s hrou.

    Tieto kontinuálne nerfy a tiché podrazáctva zo strany BP neskončia. Nabudú nerfnú zas niečo iné, zas niečo sťažia, zas niečo obmedzia.

    Na záver asi len dík ľuďom s ktorými som za tie roky veľa pohral a pokecal. Žiaľ už aj môj pohár trpezlivosti pretiekol. A je zbytočné bežať ďalej v súťaži, kde pred tebou uteká cieľ rýchlejšie ako ty :D

    Majte sa tu dobre, veľa trpezlivosti a zázračné spamätanie sa dev teamu želá Mizter (aka DaKillya, aka Jatinevimjachyme) :)

    [​IMG]
     
    Aeneas likes this.
  17. Striatta

    Striatta Junior Expert

    Ahojky, prosila bych pány adminy tohoto fóra, aby se už taky jednou za naši komunitu ozvali.
    Není nás tolik, jako azbukové komunity, či jiných velkých států, ale i tak by si BP mělo vážit hráčů, kteří tuto hru hrají mnoho let.
    Proč hráče nasírají po částech a natolik, že začají odcházet i ti nejvíce trpěliví????

    Proč kazí hru původním hráčům a i těm novým ?
    Silný hráč je leda trestán za pomoc nováčkům, nejen nízkým dropem, ale v eventech i žádným progressem, když je rozdíl lvl větší.
    Takže pak jen občas nováčkovi pomůže a co udělá nováček? Tuto hru vzdá a jde o dům dál, protože sám skoro nic nezvládne.
    A stávající hráč? Pomalu ztrácí chuť i pomáhat, protože je to stále dokola a většinou i ztráta času.

    Bohužel, jak to tu čtu, odchází více a více věrných.
    Opravdu chce BP nechat tuto hru vymizet?
    Copak není toto pro BP silný varovný signál????

    Mizter,
    přeji ti mnoho úspěchů v osobním životě a je mi líto, že už i tobě pohár přetekl :(
     
    micuna13 and ki84 like this.
  18. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ti nevim odborniku, od nahrani ce byl na zimni runu potreba vanek, takze sis mohl usetrit nerviky a smazat ucet uz v lednu :) gl
     
    Robocop and -Touchwood- like this.
  19. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    prosim ta, nekecaj ze zimna runa sa zmenila teraz od patchu. ja ti 100% garantujem ze UZ v decembri sa tato runa dala vyrobit IBA pomocou vanku s postupovej listy vianocneho eventu a kvoli tomuto vanku som musel chodit event s nechutou takze nemas byt preco nastvany.
     
  20. FredyX666

    FredyX666 Advanced

    ja som hru prestal hrat 10 alebo 12 decembra, spravil som lvl 100, pár kol bloodshedu; spravil si aký taký prehlad o súčasnom stave hry a predpokladanom pokračovaní a stačilo mi. sem tam prečítam fórum a pozrem youtube pre novinky ale je to presne co som čakal.

    vývoj hry je katastrofa. milion bugov a chyb, zlý prístup developerov, trapné eventy a ich biedne odmeny, nehorázny požadavok času ak má postava za daco stáť, gameplay privelmi monotónny atd. hra má byt zábava a nie druhá robota.

    mna to bavit prestalo a rozhodnutie co som spravil bolo určo jedno z najlepších v decembri. je kopa hier co sú lepšie a iné možnosti ako trávit čas. koho to stále baví tak nech hrá, koho nie nech sa na to vy;ere a nehladá v tom väčší vyznam. je to len hra
     
    Aeneas likes this.