Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    tak okrem pustnoplamenneho prutu ktory mam v platine 99 99 a starlighty nic ineho puzitelne neni a q2 mi pride top s bonusmi co ponuka
     
    blackassam likes this.
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Gratulka... pěkný kousek, ten bych bral všemi deseti. Kritik řešit nemusíš stejně budeš dávat očarko na zranění.
    Dá se ještě použít případně mechanický prut do setu, ale Q2 je prozatím TOP z 1H.
     
  3. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    diky ked to uz napisu dvaja magici hned mam lepsi pocit ze spravim dobre ;);) a narvem do nej opaly onyx+rubin+zirkon dufam ze mi prach vide na jedinecne licháče tj. 4stupen
     
  4. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no mě tam v ní vadí ta rychlost a při 4 než to nastakuješ už není na co stakovat :D ty kritiky a ta dmg na víc se nevirovná o 2,2 víc rychlosti prostě u mě vyhrává mechanizovanej , ale tam se dostanu nad 5 jen zatím a žezlo tam su 5,5 a do 2 predmětů se mě nechcou rvat zirkony, to už můžeš hrát na berachovce , když už tuhle zbraň chceš používat
     
  5. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    to nemas pravdu keby som mal hrat na 2h a ako pises s beacherom tak ta nema vobec speed a uz vobec sa nedostanem na 4 speed. pretoze ho ani nema v zaklade a navyse pridem aj o knihu takze 2h je premna pase.
     
  6. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    daly ten mortisův prsten tam je 0,149 když budeš mít imperiální tak seš nad 4 v pohodě a ta berachovka tvl s bonusem je luxus , ale mě to taky stačí na 1h proč se trápit , když to de jednodušeji :D jo a ty onyxy do piramid nervy budou ti pak stačit , ve dvou předmětech, abys byl full kritiky
     
    Last edited: Feb 25, 2021
  7. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Q2 hůlka je přímo svatou povinností pro mága....už jen z principu:rolleyes:. Pokud war nezakopává po cestě o trpaslíka nebo pokud ho nevyblokuje smečka vlků...tak mu tam pod nohy namrskáš aspoň tři vdovy.:cool::D;)
     
    Geredis and couda22 like this.
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no a právě z těch pavoučků mám strach aby mě víc neuškodili jak pomohli :eek: húlku mám až bude čas oskouším, kor u arachny kterou portuju kvuli šutrům a kostkám
     
  9. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    A pak ze je ta hra tezka nebo ze je neco drahy trocha penez a jak se vsechno snadno farmy :D
     
  10. Striatta

    Striatta Junior Expert

    Pak že je hra nehratelná??? Pánové, uvědomte si, že né každý má takové kameny a výbavu.
    Zatím těžko sháním trošku lepší itemy, kameny zvyšuji jak vzteklá, hraji denně a fakt je to stále pěkný záhul.
     
  11. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    dá se někde sehnat ten druhej portál v andrakaši ?kdysi byl za prachy teď tam není a po jednom jádru to dělat je utrpení ten ůspěch:mad:
     
  12. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ja tam vidim len jeden portal v andrakaši.
    a ja ani nikoho nepoznam kto by mal zaujem chodit na strazcov a solo tam proste nevlezem lebo to nema zmysel. portal sa uz da v poho na krvi, ale skupku by som prijal na peklo kludnu by som chodil na čumejdu ci su tam starzci alebo nie.
     
  13. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    on se druhej portál dal koupit s mountem, a máš 2 úkoly a 2 jádra a padaj ti 4 bedny s pláštěm, a já to běhám port bolest na herolda a šup tam a do 30 min až hoďky to máš hotový , ale rači bych 2 ty úkoly i v almanachu je to vyfocený 2 vstupy
     
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tož Dragan za 20 dnů no jsem zvědavý na farmení na Krákoru. :)
     
  15. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tam se snad ani nic nefarmí jen ty první úkoly a pak to 001 až 4 a dragan :D já jen dfoufám, že tam půjdou nafarmit kámeny duší , abych mohl chodit i ve skupině
     
  16. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    kamene dusi sa farmia v katakombach.
    a ja plast +1 nemam takze ma to moc neba skakat mimo medzisvet co zrejme aj chapes ked mam mat 6 s doupe mimo medzisvet
     
  17. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    z čeho prosímtě v katakombách ? ten plášt se dá sehnat z bedny za 5 komunistyckých mincí, když jsou v nabídce
     
  18. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Ja som ho ešte v ponuke nevidel.
    A že s čoho :)) ja že vieš.
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    z beden za klíče to padá všude, ale já mapy nechodím poušť tam to zrušili bedynky, tam sem tam padl a když jen portuješ tam ti nepadnou :(
     
  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    nee ziadne bedne za kluce tak asi nevies ako vidim.