Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Inu

    Inu Junior Expert

    Na téhle stránce okopiruju přímý odkaz a je to. Nevím jak to funguje jinde.[​IMG]
     
  2. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    já mám lightshot a naučili mě to nějak přez malování , ale už mě to nejde ta pamět mockrát sem to nedělal tek se mě to vykouřilo z palice
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nádhera , proto nelovím předměty, ale jen šutry než to nějak ten drop šutrů zprzní
     
  5. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ten kraft je podla mna uplna blbost pretoze budes zbierat jak vcielka maja ponknes to a vide nejaka cinska napodobenina. a donuti to hracov sa uz uplne vyhadzat s pek. ciest.
     
  6. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Ten ponk máš jako druhořadou možnost, když nemáš štěstí na drop a pokud budeš točit bossy tak stejně časem rafinérku na ponkovaní nasbíraš tak nebo tak.
    Tak že super že mají v plánu přidat další možnost... druhá věc je jak budou padat suroviny, ale s tím si hlavu moc nelámu podle toho jak padají unikáty tak to dřív složíš na ponku než dropneš.
    Pokud vyřadím v úvahu zbraň nebo knihu kde ti jde hlavně o nějaké staty ze základu, tak u ostatních věcí to nemusíš až tak už řešit tím že ti jde jen o body navíc do talentu nebo případně zlatou bonitu z uniku.
    Stejně celé DL je založené jen na jaké kvalitě šutrů se dostaneš. Staty předmětu a runy jsou spíš už druhořadé tím že mají nižší základnu do celkového zhodnocení.
     
    Last edited: Feb 27, 2021
  7. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    se teda v BP moc nepredali stema pekelnejma fragmentama asi kdyz to tam testuji a vse si naklikaji tak ani nevi o svete nechapu kde bych mel brat fragmenty ani neni garantovany drop z mini bosiku a bosse z kosticek je to zazrak koupit se nedaji a prece nekdo kdo chce chodit ci skakat krvavku aby mel kameny platiny unikaty s peknyma statama nemuze chodit pres mapy a i doupe to je za 45 fragmentu fakt logicky kdyz drop za jednu mapu nemilosrdne je asi tak 4 fragmenty
     
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jak rychle si nazbíral pekelný na i7 a kolikrát si ji byl za ten rok nebo jak dlouho byla, bych řekl že jich je až dost na jeden den jen z deních + co nahraješ , kolik bys jich chtěl na den ?
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  10. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Jsou runy na všechny mozne pikacoviny, tak by mohla být runa i na pekelne fragmenty.

    Na i7 se daly nasbírat fragy docela rychle. Jestli má BP představu, že budu farmit půl roku nemilost, abych pak zašel na pár kol krev, tak je to hodně mimo.
     
    jackoneill1976 and ZEFYR1-CR like this.
  11. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Ze zrovna ty pises si me skoro rozesmal tim koncem ze jejich dost :) z denni vyzvy ? To mas tak na jeden pruchod na krveproliti a vubec me nezajma co bylo predtim na peklo 7 to bylo uplne smesny a k nicemu jinak fragmenty sem farmil na krakoru jako kazdej kro me tebe a byl sem tam jen 3x zbytecnost nic tam nepadalo a tohle je uplne jinej system tak to nesrovnavej




    Presne jak prispevek vyse nebudu chodit 6 dni celej den nemilosrdnou abych pak mohl jit 10-20kol krveproliti kdyz potrebuju na unik a kameny miliony kol
     
  12. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    s nestačí ti věci na 135ce to můžeš běhat do nekonečna, zas tak velkej rozdíl tam není v těch statech a za odměnu si pak dát 3x krev, třeba se zadaří ;)
     
  13. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Ted by me zajmalo jestli kdyz to tak hezky pises a radis jestli by mi nestacilo jen nemilosrdna a za odmenu krveproliti jestli chodis nebo portujes taky jen nemilosrdnou a za odmenu si davas krveproliti po tydnu nebo mas dost pekelnejch fragmentu a nemusis to resit a pises mi tu takovy skvely rady ?:)
     
  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Jo taky bych ocenil nejakou runu na ty fragmenty nebo jeste ve skupinovych talentech misto zlata
     
  15. -Dal-

    -Dal- Forum Greenhorn

    Nějak jsem nepochopil co uděllali s tím palcátem "Strážce života"? Je v něm zranění, útoky za sekundu a talent Narůstající energie (III).
    V čem, nebo jakým způsobem to stráží život?
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    chodím krev jen poušť, a ano portuju jen nemilosrdnou a za odměnu si pak dávám blood a nemám pekelný měl sem kdysi hodně a běhal jsem jen i 4 a to nebyl před patchem dobrej nápad no mel sem 15k na i5 a 5k na i6 tak hádej jak na tom su když to měnily 1:1
     
  17. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    V tom pripade mas fakt zajmavy pohled a ne nema to tak byt za odmenu teoreticky ma clovek postavu aby chodil krveproliti tak at ho chodi lepsi drop kamenu a o hodne vetsi sance udajne na lepsi veci atd a ne nemuzes protoze to nikde nepada nikde se to neda koupit a opravdu 30 fragmentu za jedno kolo smesny k cemu sou ty vyzvy pak v dennich na krve proliti kdyz nikdo nebude mit fragmenty a bez premke to ani neprelosujes pff
     
  18. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Portovani nemilosrdny q bosse je uz ted monotonni nuda u ktery mam vypadky soustredeni. Vcera asi 1500kostek z kterych jestli padlo 70pekelnych, to je trapnej vysmech vsem co by si hru radi uzili. Vazne trapny, ze jsem chodil hlavne i6/7 na nizsi jsem vlezl jen nadelat pekla a sup to busit nekam kde si zablbnu. No proto jsem nemel dost zlata na nakup run na znalosti a musel je nabehat v chramovce, ale hlavne jsem byl nastiru s pekelnyma, 15k padlo tak rychle, ze ani nevim za co. Takze kazdej noxb co byl jen pro t10veci par map a pak tocil dvouminutovky na i3 si ted na krvi uziva lichobezniky a lepsi veci, protoze ma dost pekel. Gratulki bp, palec nahoru a zkuste to spravit bud zarucenym dropem z mini a bossu nebo runou, idealne obojim :)
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    no kdyby to padalo ve velkým, tak tady za 2 měsíce vyplakáváte že není co dělat :D a jasně nobáci co běhali jen i3 maj těch pekelnej, že neví co snima :D:D:D ale těch 300 a víc deně udělám , já zas tak nikam nespěchám udělám ty šutry i na nemilosrdce :rolleyes:
     
  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ale ved kluci nepisu aby to padalo vo velkom, ale aby to padalo nejak rozumne pripadne aby sa dali kupit co je na tom nepochopitelne? keby aspon dederoni rebricky spustili tak by ich lietali vsetci ktory tie pek. prechody chcu.