Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jé žebříčky myslíte že ještě někdy budou ?
     
  2. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Tak solo určitě ne.. To tam nikdo běhat asi nebude.. Maximálně nolife lidi co celý měsíc nevylezou z pokoje.. Pro normálně pracující to nebude.
     
  3. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    zaujimava odpoved ze urcite ne a keby ich spustili tak si medzi prvymi v rebrickoch :D:D:D
    a za dalsie co je na tom tazkeho si prebehnut 1 mapu 1x kazdy den? ked rebricky trvali zabudol som 3mes.?
     
  4. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Soudruzi si opět pletou Tetaconetl a Telepolis. Pořád dokola. Si nemaj vymejšlet tak blbý názvy, když si je neuměj zapamatovat. Úkol je do Tetaconetlu, ale navigace navádí do Telepolisu. Padá to zcela logicky v Tetaconetlu.
    https://prntscr.com/10akdga
     
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Tak to asi těžko... Když máš třeba na Q1 15k bodů za kolo a na gold tuším 710k? Už ani nevím... Problém je ten že to solo ani nezabiju na peklo.. No možná to dám ale cenu to rozhodně nemá se s tým ztrácet čas za 2 modrý...(a to tak počítám že má stejně 80+% serveru) i dřív jsem to běhal na fatal /i1.. A to jsem byl jinak vymakanej oproti mobum.. Ted jsem tak na 30-40%ech průměrně oproti tomu co bylo před CE
     
  6. Radec

    Radec Padavan

    Ahojte, Jesse nás požiadal zverejniť dotazník. Ak máte 5 minút čas, tak ho prosím vyplňte:). Na konci máte možnosť zapojiť sa do tomboly o nejaké predmety a je medzi nimi aj kostlivý drak.
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ja mu poslal takovy feedback ze nevyhraju nic XD
     
  8. ondra-8

    ondra-8 Active Author

  9. Striatta

    Striatta Junior Expert

    ty ses tam dostal přes zeď, pokud si to správně pamatuji, a ted normálně odejdeš přes šipku...nic víc)))
     
  10. ргцт

    ргцт Active Author

    dobrej dotazník, za poslední dobu jich je nějak moc .. ale stejně to nečtou bo hra je pořád nehratelná a mrtvá ..
     
  11. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Podle mistniho fora je uz hra mrtva minimalne tak 6-7 let. :D:D:D
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Tak na to jaký to má /měl potenciál tak je fakt mrtvá.. To je vidět hlavně úbytkem hráčů..
     
  13. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    ale to je v každé skoro hře která trvá tak dlouho, že hráči ubývaj a múžou stím dělat cokoliv, vždy budou hráči končit;) přece nemůžete chtít po kamarádech, aby to tu sváma hrály 12 let , každej nedá tolik roků jednu věc dokolečka a nalákat nový když je tolik her je moc těžký a náhodou za ty 3 roky co to hraju je to teď op , jen ten úplnej začátek mě nejvíc bavil , ale to by mě bavilo i teď kdybych to zapl po první :)
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    O to nejde.. Ale když máš třeba 100k hráčů v roce 2015,před CE ještě tak 70k aktivních a po CE ti zbyde 30k... tak to zavání průserem.. Cifry jsou vymyšlený jde mi o pokles..a pokles je pořádnej to je vidět.. Jasně že nám BP nedá čísla,hráči přichází /odchází ale BP dělá vše aby tady nezůstal žádný nový free to play hráč.. Chtěj jenom sponzory,na jednu stranu všichni žijeme z peněz ale jak nebudou "lamy" tak prostě prachaci to neutahnou.. Je potreba pár desítek tisíc rekreačních hráčů taky kteří občas pustí chlup..furt lepší než nic. Ale teď máš eventroucho,prémium,TM.. A stejně event pomalu nedodelas když u toho nesedis nonstop.. Mluvim o průměrných hracích.. Co to hrajou týdne 10-20 hodin max..
     
  15. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    Tak samozřejmě, úkol jsem i resetl, přijal vyčistil mapu, zabil bose prošel šipkou ven, ale prostě se neukončil a navigace mě vede sem a tam přes ten port
     
  16. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    nema nahodou niekto postupovu listu s toho noveho sargona? chcel by som vediet ci tam nahodou nieje nejaky klenot
     
  17. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    není tam žádnej klenot , jedině že daj do dragana nějakej, ale v cirkuse padali z bedýnek
     
  18. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    -Touchwood- and jackoneill1976 like this.
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    max. klenotamy, ale ak by dal este kral. ramena si na 7s.