Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    mág byl vždy dobrej na arachnu tak nám ju nechte ;) na ostatní bose je lopata než se tam nastakuje :( takovej ranger tomu je to fuk jak je štít dole, fukne označení je jede bomby přez 20 mega až do konce a na všech bossech, my máme jen arachničku na farmu ;)
     
  2. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    hlavnym trnom v oku je mag ako vzdy ale co renger? ako pise chevasitos.
    zaujimave je stazovat si budu ine klasy stale, ale ty slabuckych magov aj tak volaju do skupky :D:D:D
     
  3. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    oni nám chcou zebrat to poslední co máme , aby sme byly zavislí na nich, oni potřebujou náš vortex , aby sme jim to spomalovali sami sou lenošní si to tam nastavit a oni si tam v klidu dávali řachy za 20 mega a my se jen z povzdálí koukali jak to sundaj, protože než my něco nastakujem, tak oni to do 10 sekund daj dole :mad: a to jim leží v žaludku, že si můžem chodit tu arachnu ještě a neděláme jim tam spomalovače a oni to maj jednoduchý;)
     
  4. Inu

    Inu Junior Expert

    Hele mě je to jaksi šumák... singu je vortex promin v češtině sem to nikdy nehrála a hrát asi ani nebudu so ma bad... Stačí se podívat tudle na foru ti zvostali převážně main mage. Na youtube taky když koukneš tak solo taky povětšinou mág a není to jen q2. A ten utočnej ton a vysmívání navíc to tady komentují lidičky co vubec neví co ostatní klasy mužou a nemužou a co potřebují a co nepotřebují... a nevím o čem píšeš... si to nastavit...ráda si to teda poslechnu jak si mám nastavit -90mov speed a -90%atck speed udělat z bosse sochu jedným skillem(a to ani nemluvím o nalomení odolek a zbroje) třebas u rangera. jaksi sem na to nepřišla. Mužeš teda poradit. Nej na sol boss je mág na mapu je to mrdka slabá teda aspon za mě.
     
  5. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tak začni hrát za mága , když je top a uvidíš jak rychle se vrátíš na rangera :D nechápu proč když je tak vynikajcí nehrají za něj všichni:cool:
     
  6. Inu

    Inu Junior Expert

    Ja hraju za všechny 4klasy. Já přehled mám co a jak a jakej effort je třeba na jakou klasu. no stále čekám na o jak teda nastavit tu rangerku když to tady vyřváváš...)
     
  7. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    tak když hraješ za všechny klasy tak víš , že vortex spomalý tak kulový i když budeš mít amulet q2 a jak oni píšou -110% zeptejse nějakýho rangera jak to hrát když na to nemůžeš přijít a né mága :eek: byl sem z warwem i s rangerem co úplně zastavil bose, takže to de, jen na to přijít jak , a nebo vám něco třeba momentálně nefunguje ;)
     
  8. Inu

    Inu Junior Expert

    Chceš mě teda říct že vortex nespomaluje? Seš za moc...
    Ja se tě zeptala tys tady troubil do světa ranger a ostatní mužou spomalovat stejne jako mág stačí si to pre nastavit. tak příště nepiš exkrementy.
    Řeč byla v solu proč mluvíš o skupce..?? Kdybys byl aspon trochu soudnej... No nic končím víš tak maximálně kulový nemá cenu ztrácet čas.)
     
  9. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    ano jako ranger , až dáš štít dole boss se ti nehne do konce a pozor solo ne skupina , a přídi si na to sama ;) náš se trocha hejbe, váš se ani nepohne :mad:
     
  10. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    tvl ty tu pises ako si nastavit skily za rengera a ostatna klasy ked sama za ne hras??? tak to asi nema cenu aby si za ne hrala si myslim a ked tvrdis ze renger alebo war nedokaze zastavit bossa bez stitu tak je nieco velmi spatne a mozno by si sa tym postavam mala trocha venovat a nie len fotit dmg v skiloch. das s tym nejekeho bossa? ci sa len plazis po skupinach?
    vies kolko krat som resetoval strom zo zaciatku? a myslim si ze kazdy kto si to chcel nastavit a zapne trochu rozum tak si to nastavil.
    ale furt sa niekto najde komu lezi v zaludnu nas wortex tvl. to je take tazke si uvedomit ze pri tom bossovi musime stat aby sme vyuzili ladovu novu a mohli palil ladove strely? a uz ked sa tu spomina ta arachna aj tam sa da umriet ked znizne ocarovany pavuk a uz je niekedy dost problem sa dostat do tej pohodovej pozicie lebo to vychadza tak ze dalsom ocarovani pavuka zas znizne ti co tam chodia tak vedia o com hovorim. denne vyskacem min. 5000 portov a viac k arachne tak si dovolim tvrdit ze viem o com pisem.
     
    micuna13 likes this.
  11. jawa20

    jawa20 Forum Apprentice

    Inu se do toho opřela :) Nevím jestli máme stejný YTB ale pokud tam kouknu vidím spíše rangery co jsou na YTB aktivní viz. Hamuluk. Nicméně hodnotit jestli ta nebo ona postava je lepší podle nabušenců z jůtůbu je fakt dost trapný. Myslím, že s jejich kameny, runami a vybavením to je s prstem v nose pro každou klasu. Můžu se tady rozepisovat o tom jak má mág nejhorší def staty a přesto je nucenej hrát na blízko, můžu psát jak je spravedlivě nastaveno léčení postav kdy mág tím trapným skluzem u bose kde nejsou jiné mobky toho moc nevyléčí v porovnání s vlky nebo dělem u trpa. Ale proč to dělat :) Každá třída má své plusy a mínusy tak proč se hrabat zrovna ve vortexu a navíc proč tak agresivně.
     
    micuna13 and Robocop like this.
  12. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    toto si napisal uplne presne palec hore. mne je ten wortex na nic ked v nom nepouzijem ladovu novu aby som si zlomil odolnost nma lad a daval tie miliony. a ten spominany sklz-vypad to je taaaaak dobugovany skill ze az 90 zo 100 pouziti skoncim ako mrtvola. bud to hodi naspat do zakladnej pozicii alebo v smere vypadu ma este zmlatia ako hada a dopadnem ako mrtvola zas. a nyvse ani kamen dusi nejde dat lebo spuhracom to svieti ze mam este hp a pritom uz voniam kvetiny.
     
    micuna13 likes this.
  13. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Hehe jak se to tu hezky rozjelo :D ale zase spatnym smerem a kazdej zase vztahovacne :) ja jen psal ze chapu ze maji takovej dmg a vy ste to zacali srovnavat klasicky zase s nekym jinym a zase ze si vsichni stezuji a ti maji to a to me vubec nezajmalo ja hraju za wara a nikdy bych nemenil :) a ani sem to tu nikde nesrovnaval ani o tom nepsal jen sem chtel vedet vic o magovy a pochopit co presne ma :) a vy hned ze nekdo ma neco lepsiho a bla bla bla :)
     
    -Touchwood- likes this.
  14. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    právě že nechápeš proč máme takový dmg, to cos tam fotil je ptákovina ;)
     
    Robocop likes this.
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Asi jako ty jsi nepochopil ze se jen ptam a nestezuju si a nesrovnavam ostatni tridy a ani nebreci jak tu pisete s bladem :) jen by me jeste zajmala jedna vec snad ses dost chytrej a objasnis mi to kdyz je mag ve skupine teoreticky celo od wara a wortex od maga nalomi 100% odolky je nutny aby mag lozil k nemu a daval tu kulu? Uz by se nemel zvetsit preci dmg Nebo se odolky lamou vic jak zbroj? Tudiz vic jak 100%?
     
  16. Andreas90

    Andreas90 Forum Apprentice

    někdo tady psal, že ranger dokáže bosse a počítám, že teda i jiný potvory, zastavit na jak dlouho chce (do konce). může mi někdo vysvětlit, jak se to dělá? :D protože co tak čtu ve skillech tak max tak 5s na lovecký pasti a lovecký síti a to musí mít boss dole štít (minimálně u sítě), takže tohle trochu nechápu, jak si ho máme zpomalit/zastavit až do konce, abychom ho sejmuli? pokud to nechcete zveřejňovat, napište mi zprávu, fakt by mě to zajímalo. včera jsem se na to zkoušel ptát přímo ve hře a samozřejmě nikdo neodpověděl, bylo už dost pozdě, ale spíš nikdo neví, jak se to dělá.
     
  17. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Zastavit spomalit a ochromit zastunovat je rozdil a vse funguje az ma boss stit dole podivej se a precti si v talentech na pravo mas jed ohen blesk a led precti si o tom ledu co delaa jaky skill se musi pouzit
     
  18. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    ano já ti to přece vysvětlil včera, že všechno dělá ten mrazivý poryv tu dmg , ale když dáš jen vortex nalomíš kulový odolky a šudlíš to tak za mega a až dáš ještě tu kulu teprve pak ho zlomíš na 0 , pak dáváš ty šlehy a ty stejný šlehy dám z warem ve skupce až mu nalomý 3x odolky a ještě ten boss musí stát ve vortexu ono to neni tak jednoduchý jak to vypadá na tom videu, to byl jen návod pro mágy jak na arachnu to je tak jedinej boss co si solo sundáme , ale nesmí se tam vo tebe nic votřít jinak seš hned dole sem tam nechal tak 200 strážců než sem se to naučil ty její pohyby a stejně sem tam tu chybu udělám a natáhnu tam brka :( a ano skilly na bosse platí až po stažení štítu takže tam musíš kolem něj tancovat a čím víc lidí ve skupce tím větší chaos a nehratelnost u bosse
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    ti můžu natočit jiný video třeba na q8 jak ho šudlím na ledu za 500k s použitím všech našich dovedností, tak se na něj budeš dívat 30 minut než ho dám dole na redce :D:D po každý musíme jít k bosovy na ty 4 metry a to je kousínek aby sme ho zlomili a to jen nějakyho jinak musíš mít ješte peta a na blood to není nic jednoduchýho, když sou rychlí ti bosáci jak ferari :D
     
    Last edited: Mar 9, 2021
  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    ty das celo na 2s. ak dobre viem to je nic. takze ano je nutne pouzivat novu vo wortexe lebo nova drzi a celo je hned fuc. bez novy vo wortexu smudlas ci uz priseru alebo bosa. takze mag co ti len švacne wortex a na kiluj tak to pomoze tebe je pravda ale nic ti nepomoze.
    a to neni 100% odoliek ako pises ja mu zoberiem 70% a ty beries s toho co zostane cize s tych 30% zoberies kolko je celo? neviem 70-80%? cize pre teba je tych 30% ako 100%