Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Seismickou moc nepoužívám. Zkusím přenastavit. Kolik bodů máš nacvakanych do seizmicke a výbuchu hněvu?
     
  2. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    seismicka jen 9 a vybuch hnevu 10
     
  3. jawa20

    jawa20 Forum Apprentice

    Tak jsem si také zašel na Dragana a musím říct, že je to přinejmenším zvláštní. Byl jsem tedy jen jednou nemilost a jednou krev. Nevím jestli je to záměr nebo bug ale štít jde dolů poměrně rychle, první dva nebo tři bary jeho HP taky a pak se prostě rozhodne, že ho wortex nezajímá a místo 4mega mu kriticky dávám za 40k a to je dost otravný protože pak o5 nahodí štít a naspawnujou se ti fialoví pičičmundové s černou vdovou, která mimochodem naprosto luxusně předsazuje ten svůj jedovatý flus a trefuje mě v běhu :). A nebo jestli je v tom nějaká jiná fičura a souvisí s tím třeba ty lebky co vypouští, které v normální aréně ruší laser nevím. To by mohl říct někdo zkušenější. Ale nepamatuju si na to, že by se to s tou imunitou na odolky nebo zbroj dělo i minule.
     
  4. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    No co bylo minule nam muze byt uplne jedno jelikoz je to prvni dragan po DL takze by mel byt uplne jinej kazdopadne zda se mi ze to poradne neupravili protoze se mi zda ze je to jaksi jednoduchy oproti Q bossum ale bud me radi za to :D
     
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak snad tam bude jeden z těch tří co ještě nemám. :)
    [​IMG]

    edit: nakonec jsem tam schlamstl 4 kousky a z těch jednolebek se vyklubali 2 fešáci 2x
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 22, 2021
  6. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Me chybí dva. Kdysi o tom psal couda, že by měli být v předměstí. Jak jsi na tom ty?
     
  7. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Nám zostali už len 2 tak možno v ďalšom patchi :D:D
     
  8. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    co je za to za odměnu, že to všichni děláte ?
     
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Titul vládce a to přeci každý chce. Jinak je to spíše srandička pro zábavu.
     
  10. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahoj, dragan amulet se ted musi dropnout nebo by mel padat za dokonceni bojiste? mam tu pro jistotu hodku pockat, nez si to hra uvedomi?
    [​IMG]

    no a jeste bych se rad zeptal, jestli byl od patche nekdo mortise a dokoncil, protoze my dostali CELA SKUPINA nebulu dve minuty pred koncem a dalsi kolo to samy, mel jsem opravdu velkou chut si sem jit sproste zanadavat, ale vyspal jsem se z toho, tak se ptam v klidu :mad:

    jo a jeste bych rad vedel, hodla bp nejak resit ty posahany denni vyzvy?
     
  11. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Dřív to bylo za splnění úspěchu dokončení pro obtížnost...pokud jsi tohle vyčerpal tak už jen pokoušet štěstí z dropu.:rolleyes:
     
  12. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Navic stejne ten amulet za uspech dostanes na lvl 100 neni to upraveny takze jen dropovat :) ale predpokladam ze kdo nasbira suroviny muze si ho na ponku slozit
     
  13. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Ahoj, tak jsem si porovnával skilly oproti Zefyrovi a to my dalo než jsem objevil že nepoužíváš drtivý úder :) Já to bez něj ještě nezkoušel. Ale co jsem koukal bereš s ním docela hodně. Vůbec by mě nenapadlo, že se dá hrát bez drtivého úderu. Díky za inspiraci půjdu to vyzkoušet. Na kolik % fyzického zranění se tím vzteklým švihem dostaneš ? Díky za odpověď popř. další postřehy.
     
  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Na bile ess cca 2,7 m zamozrejme pri nastakovani bonusu mam asi 215k dmg momentalne bych rekl ze je to nejlepsi skill

    chtel bych to vytahnout aspon na 5 m :D jestli je to vubec realny ale chce to plnou kritiku a o hodne vetsi dmg :)
     
  15. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Nehodil by jsi sem fotku jak máš rozdělený body zkušeností ? Pokud to není TOP SECRET :) Díky
     
  16. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Na bossy (a obecne asi na monstra s rankem) je nutnost totalne odstranit zbroj -> u solo hry musi DK pouzit vsechny 3 skilly na lamani zbroje. Prakticky priklad - Dragan z vide na nemilosrdne:
    • hodnota zbroje je minimalne 749 211, coz dela redukci zraneni 93.58% vuci protivnikovi na levelu 100
    • pokud odstranime 2ma skilama 90% zbroje, tak je hodnota zbroje 74 921, coz dela redukci zraneni 59.31% vuci protivnikovi na levelu 100
    Monstra (predevsim ty s rankem/bossove) maji nastavenou hodnotu zbroje/armoru az do nebes a vzhledem ke krivce, ktera urcuje vypocet velikosti redukce zraneni z hodnoty armoru/odolnosti (neni linearni), znamena i 90% snizeni hodnoty armoru/odolnosti znatelne MENSI snizeni redukci zraneni.
     
  17. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Někde jsem četl že záleží i na pořadí těchto 3 skillů, jen se to těžko vyhodnocuje jak tam lítá hodně čísel. A pak v podstatě dáváš dokola tyto 3 skilly a nemáš ani pořádně čás útočit něčím jiným. Ta doba trvání by mohla být delší např. jako u vortexu. Ten vyhodíš a jedeš si to svoje. Chápu proč Zephyr vynechal drtivý úder. Být jedno políčko na schopnosti navíc určitě by ho používal právě na drtivý úder. Tři pozice ti zaberou tohle, dvě pozice léčení (štit, kůže), zástava je taky nutnost a jsi na 6 ze 7. A kde máš skok a primární a sekundární útok. Takže pro wara bych viděl minimální počet skillů na 9. Každopádně díky za info, je to docela alchymie to správně navolit.
     
  18. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Vynechal sem drtivy uder z toho duvodu ze pri soucasnem nastaveni teto hry je ten skill slabej :) a dava mensi poskozeni :) seismicka a celo trva 5s hnev trva 10s :) tak je jisty v jakem to bude poradi:)
     
  19. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Zkoušel jsem to porovnat a nemůžu si pomoci, ten drtivý úder je mnohem silnější než vzteklý švih. Největší rozdíl je když sundavám bossovi štít.
     
  20. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Doporučuju mít 2 lišty a přepínat... já jsem si namapoval první na "a" a druhou na "s", a mám je neustále pod palcem zatímco zbylé 4 prsty obsluhují všech 5 skillů na aktuální liště. Za pár dní už to přepínání přijde zcela přirozené. Hlavně doporučuju si ty skilly rozmístit tak ať se nemusí lišty přepínat v jedné "sekvenci" (takže rozhodně armor breaky nerozhazovat do různých).

    První lištu mám výkřik, oblouk, skok, kůže štít, druhá lišta všechny 3 armor breaky, vlajka a gejzír. Dost místa pro drťák na pravém tlačítku a ještě jsem si dal výpad přes tab akorát tam jsem se to ještě nenaučil přepínat dost rychle malíčkem :D

    Ohledně armor breaků, tak výbuch hněvu trvá 10s, zbylé dva jen 5s, takže první vždycky výbuch hněvu a bohužel seismická i čelo se musí dávat skoro pořád. Je to dost spamování, ve vlajce tak akorát držím drťák a spamuju armor breaky a oblouky. Když je ve skupce mág tak ve vortexu stačí dávat jen čelo a případně gejzír, když se sundá 100% odolek tak dává slušná čísla a dá se jich tam naházet více najednou.

    Švih by měl dostávat bonus přes vlajku, ale nevím, jestli i tady funguje ten "bug" jako u oblouku který má full 10x bonus i když je ve vlajce pouze 1 nepřítel :D