Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Tomu přepínání lišt jsem se právě chtěl vyhnout :)
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Bohuzel prepinani list se asi nevyhnes. Taky jsem se tomu branil, ale pokud chces hrat co mozna nejefektivneji, tak to jinak nejde. Osobne mi na liste chybi sloty pro 2 skilly.

    Po dnesnim experimentovani s lamanim zbroje jsem skoncil s nasledujicim nastavenim:
    [​IMG]

    Hraju 2h, prevazne solo. S bilou esenci a 100% damage bonusem se dostavam u drtiveho uderu na cca 4.9M.
    Sopka pouzivam na co nejrychlejsi sundani stitu bosse, rage attack pak na co nejrychlejsi ziskani 100% damage bonusu a taky na nasekani zlosti kdyz nahodou nemam zlost od uderu monster.

    Pozn.: vyse uvedene je nastaveni pro herni styl, ktery mi momentalne nejvice sedi/vuhovuje. Je docela mozne, ze neni nejlepsi/nejefektivnejsi.
     
    King_of_Flames likes this.
  3. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    couda22 a jakej mas dmg kdyz nastakujes bonus?.) ja hraju na 1h:) ale nenapadlo me pouzit ten draci hnev na stit dobrej napad popremyslim nad tim a zkusim to zakomponovat jestli by mi to sedelo

    ja teda hraju takhle a urcite se mi nechce zvykat na dve listy a porad prepinat v boji:)
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 23, 2021
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Staty pri bonusech mam nasl:
    • zraneni: 354k (pri 100% bonusu za rychlost utoku)
    • kriticka hodnota: 395k (pri bonusu za klenot modre rarity a mazlicka)
    • 3M HP
    • rychlost utoku 3.861; 4.178 pri bonusu za klenot; 6.4 pri nastackovanem fanatism
    Od CE nemam moc casu na hru, takze to je takovy prumer. Je toho jeste hodne co zlepsovat.
     
    King_of_Flames and Geredis like this.
  5. ALLOSAURUS

    ALLOSAURUS Forum Greenhorn

    Mě se hlavně líbí těch 15/15 u drtivýho úderu:) ještě brnko od sigiho a 18/18 musí bejt luxus. Škoda že to jde jen s 2h od Emílie :)
     
  6. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    tak to ja sem chudak oproti tobe:D ale zkusim sem dat video at jde videt vlastne rozdil no:)

    snad je to dobre :)



    a dekuji za pekny napady na premysleni a vylepseni:)
    prece jen je porad co vylepsovat:) a kazdej herni styl vypada dobre zalezi co komu sedne ale urcite budeme mit vsichni spolecny 3 skilly na nalomeni proste musi byt:)
     
    Last edited: Mar 23, 2021
    King_of_Flames and couda22 like this.
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  8. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Aby sa náhodou nepretrhli s tými 20 pekelnymi keď len na 2x ich treba 40 logika BP fakt nemá hranice.
     
  9. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Jestlipak si i další warové všimli jak nám "opravili" zlostný úder? Nově ten zrychlující stack nedrží ale resetuje pokaždé když se použije jiný skill... bylo to tak původně zamýšleno nebo je to nový bug? Fungují tak i další stackovací skilly u jiných tříd? U BP člověk nikdy neví...
     
  10. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Podle mě to tak mělo být od počátku, jen to asi opravili. Díky tomu, že je ideální používat 3 skilly na lámání zbroje, není moc času na stackování a díky tomu je war děsná pižla. Za mě se BP tenhle systém moc nepovedl.
     
  11. Misali

    Misali Forum Greenhorn

    Potřebuji pomoc odstranil jsem tempy a znovu nainstaloval hru a nebula nechce zmizet.:(
     
  12. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Jsi jeden z mala DK, ktery se snazi konstruktivne diskutovat a pomahat hracum tim, ze sem davas videa a obrazky s nastavenim. Velice si toho vazim.

    Mohl bych te poprosit o 2 veci? Celkem by mne zajimalo, jakou vybavu (predmety) jsi pouzil na citovanem videu a taky na kolik %damage vztekleho svihu se dostanes pri vlajce a 10ti monstrech? Bez pouziti veci ovlivnujici level vlajky se dostanu max. na 242%, ale melo by se jit dostat na vic (poznamka - nevim jestli neco spatne pocitam nebo je nekde chyba, ale misto 242% by tam melo byt 230%).

    Predem moc dekuji.
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    ja moc na takovy pocty nebyl:D ale otestoval sem to kdyz mas vtekly svih 0/10 a zastavu mas 5/5 tak to sedi je tam 220% ale jak mile mas zaplou zastavu aktivni bonus tak kazdej bod do vztekleho svihu ti prida 2,2 a kdyz to das na plno tak je to 22% nevim proc :)takze celkove 242% ale jak mile bonus vyprsi ze zastavy tak opet na svihu pri 10/10 ukazuje jen 110%

    kdyz zvednu zastavu na 7/7 kazdej bod ve vzteklem svihu je 2,6 takze na plno 26% +260% je 286%

    rozdil mezi dmg zastava 5/5 mlatim za 2m
    zastava 7/7 mlatim za 2,6 m

    pouzil sem tohle
    [​IMG]
     
    King_of_Flames and couda22 like this.
  15. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    celkom zaujimav plast skoda ze nebudem nosit prisiel by som o kopu dmg. tie skamenene prisery sa mi lubia
    [​IMG]
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    kaylin lefrey je 10x lepší jak plášť hrdiny ten odportuj
     
  17. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahoj, chapu ze tohle bylo asi prestreleny

    ale to jak trpaslika ted doprasili, to si snad delaj kozy ne?
     
  18. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    [QUOTE = "chevasitos, príspevok: 766995, člen: 209776"] kaylin lefrey je 10x lepší ako plášť hrdiny ten odportuj [/ QUOTE]
    kámo supni mi sem staty robim vsetky tie uspechy a isto pojdem aj do neho. vyfot ho.
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

  20. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Díky, zas až tak zaujímavý nieje, ale do zbierky si ho spravím