Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    podle obrázku ne , ale až ho nasadíš trochu prohážeš šutry a deš o 50k dmg nahoru , to je na tom to zajímaví :D
     
  2. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    to je pekna blbost teda. uz len ked dam dole plast hrdinu pridem o 45k dmg a ty pises este +50k? :D:D:D:D:D
     
  3. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jaj to nemůžeš skoušet tak že dáš dole plášt i ze šutrama a nic místo něj :D o jediný dmg co přídeš bude ta jedinečná hodnota dáš to jinam ne to dmg a hlavně pak už nebudeš potřebovat žabaxe ani buffy na kritiky tam je ta + dmg potom, žádnej jinej předmět ti nepřidá +4k kritiky v jednom ;) včem máš daný kritiky knížka ramena ozdoba , když to dáš ty šutry do knihy tak prideš o 800 dmg jen tam sou 3,2k a kdyz to ddáš do ramen kde je jen 1300 kritu přídeš o těch 1900 což je nějakých 9k dmg , já mám dobrý kriti ale všechny vidím z žabaxem lítat a ten berach ti přiidá 50k + buff 18% to sem troškařil +50k dmg sem tak plácl menší cifru abych nepřeháněl
     
  4. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    to napadlo aj mna ako aj teba ina kto ani nejde pri tom plasti, len si mohol napisat hned ze si myslel zmenu peta :D:Da za dalsie ten plast by sa musel podarit aspon na 80% aby som to prehadzal.
     
  5. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    už mám 250 dodělám 300 a skusím to 3x a běda jak to nevynde
     
  6. mad.max

    mad.max Regular

    Muselo by mi mrdat na hlavu dnes za 4 hodky hry padla 1 mocna perla. Ešteže dvihli drop kkti....
     
  7. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    za 4h solo musis 2x spravit opakovacku to mas hned 6 peral. v grupe mas tu ulohu ua 30min hotovu.
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Na solo 6 perel nikdy mít nebudeš.
     
    ргцт likes this.
  9. mad.max

    mad.max Regular

    a tych 5 perel na ulohu mam zobrat kde ?
     
  10. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Akože nie? Za úlohu máš 3 a za 4h sólo musíš 2x spraviť opakovacku tak 3+3=6 či už začínaš rátať ako BP? koľko ti vyšlo? 3?
     
  11. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    Na krakore máš úlohu najprv 1000 40 potom je 2000 80 a táto sa dá opakovať stále
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    To nerozporuji ale musíš zabít i 5x Dragana a nato potřebuješ mocné perly tudíž na SOLO 3 - 5= -2 a to se mi nezdá jako moc velký výdělek.
    [​IMG]
    edit: 3+3=6 ale 5+5=10 takže mi vyšlo -4. A nezapomen hned napsat že si najdeš skupinu co za tebe "zatáhne" vstupy což už ale není solo. A ano na solo máš jeden vstup zdarma pokud máš dost sil na odklikání denní. Takže už je to jen krásných -3 fajne. A jak píšeš BP to má dobře spočítané :)
     
    Last edited: Mar 27, 2021
  13. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    tak v lokale je to najmenej niekoho najst kto dá perlu aj na merci a sam so mal na zaciatku 0 perel a za 2 dni 48kuskov a nemal som zvitok cize este som robil donora aj ja )
     
  14. c3laskonCz

    c3laskonCz Forum Greenhorn

  15. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Tak co ponk? Čekal jsem tu screeny platinovych uniku a furt nic. Funguje to vůbec? :D
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Z modré kostky celkem fajn alespoň použiji tu klícku z progres baru.
    [​IMG]
     
    Inu likes this.
  17. Inu

    Inu Junior Expert

    JJ 20 kreskeritu :D taky mám ještě jednu klec schovanou až padne další.
     
  18. mad.max

    mad.max Regular

    Na objednavku

     
    Asook and King_of_Flames like this.
  19. Asook

    Asook Forum Apprentice

    mad.max
    Ty máš zabití dragana v denních výzvách?
    Já to dneska proklikal několikrát, ale nebyl tam. Zatím jsem nemněl ani nabídku v liště odměn za 9 výzev perly jako minulý event.
    Myslel jsem že to zrušili. Jak to máte vy?
     
  20. mad.max

    mad.max Regular

    To bola náhoda ze to tam dalo do dennej. Preklikať sa k tomu sa podarilo prvýkrát