Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    v dennej je perla na 100% ale uz som klikal aj 7min.
     
  2. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Perla je v denní a vždy byla. Předevčírem jsem ji 2x přejel. Výběr denních musel vymyslet debil.
     
    jackoneill1976 likes this.
  3. ki84

    ki84 Advanced

    Alebo hotový sadista :D Mne sa cez to stále preklikávať nechce, tak som na perlu narazil len dva krát, inak beriem iné úlohy. A aj forma týchto denných výziev vyslovene okato ukazuje na to, že ľudia ktorí to nastavujú vlastnej hre a slovu HRA ako niečo zábavné vôbec nerozumejú.
     
  4. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    kdyz tak ctu jak na forech srovnavaji tridy a tvrdi jak mag vsechno zabije rychle a snadno a war je k nicemu a po zhlednuti videa kde war zabijel 9min dragana na krveproliti a mag to mel za 40sec sem to musel jit zkusit taky:) a jasne nikdy war nebude jako mag nikdy to nezabije stejne rychle ale uplne k nicemu nejsme jako warove :) tak sem obetoval pekelne fragmenty :) a ta predstava ze bych nebyl socka a mel lepsi kameny nez mam ted tak by to bylo uplne jiny:)
     
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Dobra prace Zefyr, za minutku, zajimalo by me co rangeri, jak jim to jde, protoze je tu ticho po pesine. Trpaslik pred opravou olejovky 25sec zelenou ess, po oprave 5minut, dobrej mag 15sec zelenou, ale co ranger, jaky ma casy?
     
  6. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    na to ze to skoro vobec nehras a musis to hrat na red a mas 100lv veci tak aspon vidiet ze warovia niesu k nicomu aj ked s red inak by si tam bol asi vecnost.
     
  7. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Jen sem ukazoval co je mozne kdyz nekdo bude mit pekny kameny na kritiku a dmg tak tohle bude mit i na bile ess ale blade vis jak me zni co si napsal ?:) haha musi to delat na redce uplnej noob bez redky by to ani nedal a byl by tam vecnost to ka sem lepsi bez redky to dam jak nic :) no tak mi to od tebe vyznelo :)
     
  8. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    to bude tym ze mas take predstavy v hlavy, ale vobec som to tak nemyslel. alee asi zbytocne vysvetlovat ked si toto myslis a zoberies si s toho len to svoje a este prekrutene.
     
  9. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Zkoušel jsem ponk z fialových ingrediencí, staty 96/67/48. Jestli jsem dobře pochopil screeny, tak by z fialových ingrediencí měly vzejít zlaté staty a výše nebo je v tom zase nějaká kulišárna?
     
  10. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jen neumíš číst zakladní je to fuk co tam dáš i z býlích ti to může hodit 3x 100%
     
  11. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Jako na potvoru to nemůžu najít, ale kolovala tu tabulka rozptylu očarek podle typu ingrediencí a podle toho jsem se řídil. Pokud si nechceš jen honit triko, tak mi dej odkaz kde co neumím číst.
     
  12. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    coto, momentalne horne (biele) hodnoty neovplivnis v daslom patchi nieco planuju. mozno ti niekto povie ze vysledny uniq zoberie ocarka s lega, ale to je blbost. ako prvy som skladal q9 amulet lebo som mal 135lv tak som si vyrobil 145lv dal som rudu, kožu zlato lego prsten 98 98 99 a lego plast tiez vsetko mal zlato (platiny) staty a vysledok?
    [​IMG]
    potom som vyrabal uz len s modrych q9 plast a tiez s modrych kaylin plast a bolo tam 2x zlato
     
    Last edited: Mar 29, 2021
    Asook likes this.
  13. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Dneska naskočil Dragan na 352 prokliknutí denní nabídky. Máš pravdu, že tam je ale hooodně hluboko.
     
  14. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nejlepší pláště ze zelených každej na 5 pokusů https://prnt.sc/1106ko2 , a tohle z gold tkání draganovejch, jen ty vočarka to dělá 95% a víc kterejch máme plno , ale základní jsou o náhodě, https://prnt.sc/1106lon , takže stačí běhat bolest nebo lv 100 a pak tam šupnout 145tku
     
    Asook likes this.
  15. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Díky všem kteří tady vkládáte nové věci a ukazujete jaké jsou teď možnosti ve hře.
    Ještě jsem nic nevyráběl, ale pokukuju po možnostech.
    Je někde vyobrazení různých unikátů které jsou teď ve hře pro jednotlivé klasy? Na některé věci které tu vidím na fóru jsem ještě v popisu při vstupu na různé mapy neviděl.
    Item který rozhoduje o lvlu unikátu je ten v 3 nebo 4 pozici ? Stačí mít unikát z dané mapy na nízkém lvlu a mít pouze obyč předmět na 145?
    Popř nějaky odkaz odkud čerpat.
    Dík
     
  16. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    budeš mít prsten 125 stačí 145 item , budeš mít prsten 145 stačí item 100, vždy rozhoduje ten větší level, a jedině jak zjistíš co vyrobíš je až odemkneš 100x toho bose jinak ne pokud to sem někdo nedá , a z q víš co je a z bosů z eventu to se teprv dočkáme zatím je jen dragan odemčenej
     
    Asook likes this.
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak pokud to není fake tak něco z testáku co by mohlo být fajne.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Pet na autosběr klenotu run a drahošutrů
    [​IMG]

    A unikaty z Q10 jdou cestou unikátů z matery portalu a to nějaké ty bodíky do talentů.
     
    Last edited: Mar 31, 2021
    -Touchwood- and Warodzilla like this.
  18. Radec

    Radec Padavan

    Ahojte, keby to náhodou niekto prehliadol, vyhlásili sme nábor:p
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    můžu i já ?
     
  20. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    nasel sem zavaznou chybu nefunguje destructor jen na normal a to je mi k nicemu nefunguje bolestiva az nemilosrdna na zadnou obtiznost krome normalu to nefunguje a ja zrovna chci ten set:) rychle opravit